22 Kasım 2012 Perşembe Reyting Sonuçları

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Büyük Risk araya uzun reklam koydu, ilk defa denk geldim.

Önceden bir başa bir de sona reklam koyarlardı. Arada da 1 dklık reklam olurdu veya hiç olmazdı. Bugün araya yaklaşık 5 dakika reklam koydular.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Büyük Risk araya uzun reklam koydu, ilk defa denk geldim.

Önceden bir başa bir de sona reklam koyarlardı. Arada da 1 dklık reklam olurdu veya hiç olmazdı. Bugün araya yaklaşık 5 dakika reklam koydular.

Bir süredir var galiba, ben de bir kez denk geldim. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu 171.Bölüm

Vallah ben artik baska birsey ekleyemiyecegim.. Haftaya Kurtlar Vadisi Suriye izleyecegiz. TÜM Türkiye hazir olsun! 29 KASIM gelmek bilmez artik...

171.Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu TARIHINDE en güzel bölümlerden birtanesidir. 14 reytingden az alirsa, bu bölüme cok yazik olur..

Pana Film "Suriye" meselesini resmen üstlenmis.. Yemin ederim Türkiye'deki bu sacma sapan RTUK politikasi olmasa, Kurtlar Vadisi'nde kanimizi donduracak sahneler olur.. Ama Yapimin eli kolu bagli.. Kan lekesine sansür, en ufak bir abartida, hemen ceza.. Adamlar neyapsin...

Bu bölümde hersey vardi.. Hem Devlete dair mesajlar vardi hemde Suriye'ye.. Basta NECATI SASMAZ olmak üzere tüm ekibe buradan herkesin adina tesekkür ediyorum.. Bu Bölüm ile Necati Sasmaz'a hayranligim bir okadar daha da artti..

Allah yollarini acik tutsun..
Ulan şu günlere geri dönelim çok mu şey istiyorum be?

• Beğendim
Reactions: Gerekli24