22 Kasım 2012 Perşembe Reyting Sonuçları

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
ab den bahsetmedim farkındaysan ab diye sölerdim ab yi katsam :D cuma günü en rakbetliş günlerden güçlü dizi olmasa bile rtalam 3-4 dizi var starda 4-5 reyting alanb ne var perşembe filmler bitecek elbet

Benim icinde Total AB den önemlidir nede olsa ne kanal sahibiyim nede reklam verenim :) ama AB de yüzde 10% olarak Totale giriyor! Star Tv ye gelirsek önemli olan son iki hafta iddaali filmeler yayinlamis olmasi :) şöyle bir gercek var şu anda TV de birkac güclü dizi var KVP, MY, Karadayı, ÖBGZK digerleri fasa fiso

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Yasin ne laf yetiştiriyorsun şunlara çekememezlikte son nokta artık vadi en çok izlenen dizi 10.yılında da dahası yok.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Evet Yaprak Dökümü milli maclari gecti ama Vadi nin tarihine bakarsan tekrarinin 15 Reyting alip GS ve FB maclarini gectigini görürsün ama ben bu reytingleri asli da konuşmak istemiyorum nede olsa AGB nin

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Benim icinde Total AB den önemlidir nede olsa ne kanal sahibiyim nede reklam verenim :) ama AB de yüzde 10% olarak Totale giriyor! Star Tv ye gelirsek önemli olan son iki hafta iddaali filmeler yayinlamis olmasi :) şöyle bir gercek var şu anda TV de birkac güclü dizi var KVP, MY, Karadayı, ÖBGZK digerleri fasa fiso

lvp ve my dışında güçlü yapım yok :D öbgz biü ile çöktü karadayı bakalım yd gelince ab de aynı kalacak mı :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Evet Yaprak Dökümü milli maclari gecti ama Vadi nin tarihine bakarsan tekrarinin 15 Reyting alip GS ve FB maclarini gectigini görürsün ama ben bu reytingleri asli da konuşmak istemiyorum nede olsa AGB nin

neden ki :D agb ye laf etmeden önce vadinni de agb ile zirveye çıktığını unutma :D

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
Yasin ne laf yetiştiriyorsun şunlara çekememezlikte son nokta artık vadi en çok izlenen dizi 10.yılında da dahası yok.

he vallaha... yukarıda yazdığım gibi vadinin en
çok izlenen dizisi olması türk halkının polata oy vermesini hazmedemiyorlar.....tabiii en son muhteşemin hazırlık vurgununuda hesaba katmak gerek...

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
tarihin ve reytingin tozlu sayfalarına geçmiş bir gerçek vardırki kurtlar vadisi 10. yılında bile birinci dizi ise gelmiş geçmiş en başarılı dizidir vasat ve vasatın altında bölümler yapsa bile....

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
şimdi birde işin icine agb yi katip onu tartişmayalim. Bugünlük bu kadar yeterli :D

aynen zaten senn dışındaki vadicilerle pek tartışmıyorum artık laflara kapk diye atlayanlar oluyor :D neyse yeterli bu kadar en azından sen diğer güçlü dizileri de görüyosun

Son düzenleme:

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Dün aksamki bölüme göre bu Reytingler bütün anlamiyla berbatt.. Dün aksam ki bölüme bu reytingler cok yazik olmus gercekten.. Aksiyonsuz gecen harika bir bölümdü..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Vadi 2 hafta önce maci gecti ve tebrik etmedin. Vadi nin rakibi yok diyorsunuz ama her her kanalda en azindan iddaali yapimlar var. Neyse Ocak ta intikam gelince görüşürüz o zamanda rakibi yok diyebilecekmisiniz.

Ortada şöyle bir durum vae gecen iki sezonda mac oldugu haftalarda Vadi 2-3 reyting kaybediyordu şimdi ise en fazla 1 reyting kaybediyor ve hatta AB de 1.5 reyting yükseldi. Bu Vadi nin bu seneki yükselişinin ısbatıdır

iki hafta önce maçı geçti tebrik ettim silmedilerse yazım ordadır ..:)) genelde mesajlarımı sildikleri için bu notu düşeyim dedim ..:)

ama o tebrik konusunda senin vadici arkadaşların çok yol alması gerekiyor şimdiden söyleyeyim intikam birinci olunca reytinglerde önce sbt ye geçecekler sbt dede beren birinci olunca uçankuşun reytinglerini paylaşacaklar geçen sene çok şahit olduk buna :))

bu sene uçan kuşu paylaşan yok geçen sene beren açık ara her hafta öndeyken uçankuşta geçtik diye burda sevinç çığlıkları atılıyordu :))

evet intikam gelsin bencede artık perşembe günü şiştik izleyecek bişey bulamıyorum :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
iki hafta önce maçı geçti tebrik ettim silmedilerse yazım ordadır ..:)) genelde mesajlarımı sildikleri için bu notu düşeyim dedim ..:)

ama o tebrik konusunda senin vadici arkadaşların çok yol alması gerekiyor şimdiden söyleyeyim intikam birinci olunca reytinglerde önce sbt ye geçecekler sbt dede beren birinci olunca uçankuşun reytinglerini paylaşacaklar geçen sene çok şahit olduk buna :))

bu sene uçan kuşu paylaşan yok geçen sene beren açık ara her hafta öndeyken uçankuşta geçtik diye burda sevinç çığlıkları atılıyordu :))

evet intikam gelsin bencede artık perşembe günü şiştik izleyecek bişey bulamıyorum :)

iiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğğnnnnnnnnnnnn:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
koro halinde geçtiğimiz anlıklara göre sbt reytingleri sbt heceliolarak se -be te.... ve ondada birinci olduk zaten....tns nin anlığımı oluyorda kesin konuşalım sevgilikardeşim....ben diyorum ki fenerin
en önemli maçıydı sen diyorsun ki iddaasız maçtı...... e o zaman limassol maçında niye geçildi fener....o da iddaalı maçtı ozaman vadi iddaalı maçları geçiyor iddaasız maçlara takılıyor yani senin aklınca pes... e öyleyse 2 hafta sonra.m.gladb
ach maçı var... o maçtan iddasız maçı yok fenerin herşeyi garanti.... iddaasız yorumlarında iddalıysan eğer fenerin bu maçta da geçeceğini iddaa etde görelim bakalım...

iddiasız maç = fenerbahçe için iddiasız maç yani grupta açık ara önde bir gs gbi son anda gruba kalmak için çırpınmıyor fenerbahçe geleni geçeni tokatlıyor o açıdan iddiasız maç dedim :) tek iddiası puanına puan katmaktı fenerbahçe için yani maçın tabeladaki rakamsal puanı kasmaktan başka bir iddiası yoktu ... marsilya limasola göre çok daha büyük bir takım ama maçın bir önemi yoktu ..

limasol fenerbahçe maçı erken başladı erken bitti ve karşısında bizim 3. lig ayarında bir takım vardı buna rağmen vadi maçtan kurtulmak için çırpınıp durdu sonunda maçın son 10 dakikası hariç maçla temas etmekten kaçındı .. nedeni ne olabilir? tek nedeni var kaçtı maçtan..

buna rağmen o maç bile ab grubunda vadiyi alttetti tebriği haketti ..