22 Ekim 2015 Perşembe Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sözlerinin altına rahatlıkla imzamı atarım bir ikincisi atv dizilerinden sadece suan iki tanesi yüksek reyting aliyo abartılacak bir şey kanaatimce boş yere çene yoruyoruz

ATV benim düşünceme de ters bir kanal ama adamlar sağlam diziler yaptılar şimdi haklarını yemeyelim.
Bu oranlar hakedilmiştir.

Bence abartıyorsun kendin Atv dizilerinin bazılarını izliyorsun sonra birde deneklerin değiştiğine inanıyorsun.
Forumda da baya ilgi var.

Gelelim Fox'a onunda dizilerinin düşmesi senaryo ile alakalı.

2013 : Star
2014 : Fox
2015 : Atv'nin yılı olacak. Bu tamamen kanal ile alakalı. Kanal çok doğru diziler seçti ve meyvesini yiyor şuan.

Sizin yaptığınıza bir örnek vereyim hani başarısız bir çocuk bir dersten iyi not alır ama Hoca kopya çektiğini düşünür sizde o mantıktasınız. Çünkü kanala güveninizi kaybetmişsiniz.

Siyasi bir düşünceleri bırakalım tarafsız olalım benceç.
Kırgın Çiçekler, EDHO, Kara Ekmek, Anneler bunların hepsine ilgi var.

Buna rağmen yok denek değişti demek çok saçma bence.

Analar ve Anneler iyi başlamış tebrikler diziye. Perşembe günümü Kösem'e ayırdığım için izlemedim.

vadi her zaman doğru bildiğini anlatır olayları kendi bakış açısıyla izleyiciye aktarır kim nasıl anlarsa
vadinin reytingi hep yüksektir göründüğünden çok daha yüksektir bunu hep söylerim 20 reytingleri geçerkende öyledir 15-18 alırkende öyledir bugün 6 reyting alırkende bu böyledir
atv de normal reytingler alıyorduk diğer dizileri sürünüyordu
bırakın bu boş işleri adamlar bu yıl iyi hazırlandılar
fox geçen yıl boş dizilerler ortalığı dağıttı

yani trt diğer kanallara göre daha toleranslı ama artık trt de reytingleri çok önemsiyor.eski trt yok artık. reyting yarışında ön sıralara geçmek için elinden geleni yapıyor. öyle olmasa her hafta diriliş yine birinci! vs paylaşımlar yapmazlardı. en ufak başarı alsın hemen yayınlıyorlar bu sadece aman bizede reyting gelsin para kazanalım meselesi değilki para dertleri olmasada yaptığımız yapımlar izlensin dertleri var. ee reytinglerini daha yüksek gösterseler ister istemez diziportlarda daha çok adları geçecek dizileri daha çok tanınacak,sonra reytingleri iyi olan bir dizi yeni seyirci çeker. seyirci reyting sonuçlarını gördüğünde "aa bu neymiş iyi reyting alıyor bir izleyeyim" der. birçok seyircinin psikolojisinde reytingi çok olan dizi normalden dha kaliteli gelir ona. trt para için yapmasada dizilerinin izlenirliğini arttırmak için elinde böyle bir fırsat olsa elbette değerlendirir ve reytinglerini yüksek gösterir. trt de olsa elinde böyle bir şans varsa elinin tersiyle itmez. reytingleri yüksek gözükse fenamı, kaybetdeceği bir şey yok kazanacağı ise diğer kanallar kadar muhtaç olmasada reklam,para ,ün, kalite algısı...neyse benim görüşüm bunlar. çok yazdım. cansın ablam
seni seviyorum Allaha emanet ol.

denek değişmedi de geçtiğimiz 2-3 yıl edho gibi bir dizi neden tutmadı kaçak vardı o da bir edho kadar değildi
)) ay neyse uzatmaya gerek yok

la o zaman fetüş amcayla can ciğer kuzu sarmasıydılar aç bak 2012 sonuna ka bakanlar paralelli terelelli saçmalık yok öyle bişi diyolla
)))
evet canciğerlerdi ama hiçte reytingler hükümetin elinde değildi yani. gerçi paralelin elinde miydi onuda bilmem ama trtnin, atvnin 2010-11 lerde reytingleri malum.demekki o sıralarda hükümet cenahından akpci kanalların dizisini yükseltmeye yönelik bir girişim olmadı.

zaten tns 2012 de gelmedi mi
)) hükümetle fetüş amca aynı şeydi o zamanlar şimdi nedense hem fox hem kanal d hem stv çakılıyor ne tesadüf herhalde 3ü de geçen sene bildikleri dizi işinibu sene unuttu

zaten tns 2012 de gelmedi mi
)) hükümetle fetüş amca aynı şeydi o zamanlar şimdi nedense hem fox hem kanal d hem stv çakılıyor ne tesadüf herhalde 3ü de geçen sene bildikleri dizi işinibu sene unuttu
neyse herkes yeterince konuştu fikir ve fikirlerine destekleyen deliller sundu. benim pek çok delilim de çürütülemedi yani
. 10 delil sayıyom hasbel kader birine yarım yamalak karşılık veriyorsunuz
. bu hamur çok su götürür. önceden star tv geçen sene fox bu senede atv seneye kim olur Allah bilir. her sene şüpheci yorumlar gelir bazen benden de gelebilir.normaldir. konuda yeterince fikir beyan ettim. daha fazla yoruma lüzum görmüyorum çokta önemli bir konu değil . her sene geçen muhabbetler. yorumlarımı reha muhtarın o efsane haber kapanışıyla kapatıyorum. elveda gençler. her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

ne delil sundun göremedim galiba tns de çalışıyon da bize denek listesini sundun farklı yılların
)) elveda

vadi kötü durumda. kösem gelene kadar totali 8'e yükseltmeli ama zor gibi.

analar ve anneler'den beklentim büyüktü, tahmin ettiğim oranlarda başlamış. aşk-ı memnu'dan sonra perşembeye sağlam bir drama geldiğini düşünüyorum. haftaya ab'de açık ara zirvede yer alır. kösem'in işi zorlaşıcak.

maral'a geçmiş olsun. acun bugüne o ses türkiye'yi getirmeli bir darbede acun vursun kösem'e.

inadına aşk 4'ten düşmediği sürece bugün için yeterli olur.

asla vazgeçmem total ve abc1'de gayet iyi gidiyor. kösem gelene kadar totali 5 çıkarsa çok daha iyi olur.

eğlendirme dairesi'nin ilk 20'ye giremiceni ve ikinin altında bi oran bekliyordum. maçla aynı saatte başlayıp aynı saatte bitti ona rağmen ab'de fena gitmemiş.

son çıkış yine vasat. ekranda kesinlikle olması gereken dizilerden. trt arkasında duruyor ama dahada durmalı.

analar ve anneler kösem falan bizi zerre etkileyemez ki bu 2 dizininde uzun vadede tutmayacağını düşünüyorum
biz yeter ki kanal değiştirelim o zaman bunlar bizim özetimizle yarışacak pozisyona gelirler

Atv nin her dizisi iyi başlıyor da yukselebiliyor mu. Geçen hafta kara sevda anlardan yüksek başladı. Ve ikinci hafta çok yükseldi. Ama atv nin sadece bubsezon başlayan eşkiya d. H.o yukselebildi.

Denekler değişti daha öncede yazdım. Günlük dizilerin reyting düştü. Romantik komrdiler o kadar reyting alamaz oldu. Yani normal duruma geldik. İyi dizi yükseliyor reyting alıyor olay bu kadar . Atv ye yapılan bir ayrım yok.

Analar ve Anneler aslında beklediğim gibi başlamış, boş gündü.
İzleyeceğim bölümü birazdan bende.

Ayla Algan Vadi'ye transfer olmuş bu arada.

Eğlendirme Dairesi çökmüş dün denk geldim de kadroda çok iyi oyuncular var ama skeçler güldürmüyor fazla uzatıyorlar. Star bu programı hafta sonu haber öncesi de denemeli bitirmeden.