Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Mucize Doktor düşüş yaşamış ama oranları hala iyi.

Bir Zamanlar Çukurova ortalama reytinglerini almış.

Babam Çok Değişti çok kötü gidiyor, yakında final haberi gelir.

Sol Yanım ne iyi ne de çok kötü gidiyor.

Alev Alev de düşüş yaşamış ama oranları güzel.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çukurova denilen toksik dizi gelince MD ve Alev Alev eski reytinglerine geri dönmüş. 80 küsür bölümdür ne bu terör artık gerçekten yeter. :T:

Zerrin Tekindor var diye MD'den yükseliş beklenmiş olabilir ama hiçbir oyuncu sonradan girdiği, 40 küsür bölüm yayınlanmış dizinin reytinglerini yükseltemez. Geçen hafta iddialı rakip yoktu ve vaka da ilgi çekiciydi bu durumlar olmayınca düşeceği belliydi. Yine de senaryo Mucize Nazlı havasından kurtulursa ve reytingler de 7-8'e sabitlenirse daha iyi olacak.

Alev Alev de kendi yağında kavruluyor. Yorumlardan anladığım kadarıyla dünkü bölümde Çiçek-İskender iması yapmışlar eğer gerçekten bu yola girerlerse sıkıntı olabilir. Kimse genç bir kadının hayatını mahveden birinin masumlaştırılmaya çalışmasını izleyemez.

Diğer iki dizi için hiçbir yorumum yok. Bu kanallar zamanında bazı projeleri için de aynı sabrı gösterebilseydi diyorum sadece.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu patates, rezil, ezik, berbat Survivor kim izliyorda 6 rating alıyor. Allah Allah.. Neden izleniyorsun Survivor... Neden dizilerin 1 2 rating düşmesine nedensin... Neden diptesin, sondasın, depresyondasın.. Eziksin, Loosersın... Patatessin...
İleti Bu kadar.
Dizilerin 1-2 reyting düşmesinin sebebi Survivor değil ki abi. Geçen hafta Çukurova yoktu ve tüm yapımlar yükselmişti. Bu hafta gelince o diziler de düşüş yaşamış. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu patates, rezil, ezik, berbat Survivor kim izliyorda 6 rating alıyor. Allah Allah.. Neden izleniyorsun Survivor... Neden dizilerin 1 2 rating düşmesine nedensin... Neden diptesin, sondasın, depresyondasın.. Eziksin, Loosersın... Patatessin...
İleti Bu kadar.
Pardon da hafta içi zar zor reyting alan Survivor diğer dizileri nasıl etkiliyormuş açıklar mısın. @Özgür'ün de dediği gibi geçen hafta Çukurova yok diye diziler yükselmişti bu hafta geri dönünce izleyici doğal olarak oraya gitmiş. Aksine Survivor'ın en etkisiz sezonlarından biri bu sene.

• Beğendim
Reactions: Özgür

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Nasılda hazırkıtada bekliyormuş arkadaşlar... Eraycım neden bu kadar sinir, Özgür gibi daha sakin yorum yapabilirsin. Heyy BZÇ sen neymişsin tüm diziler 2 rating yakın düşmüş, ahh Survivor gene Patates kaldın. Hep Patates kalacaksın.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Bir Zamanlar Çukurova' yine açık ara, rakipsiz şekilde zirvede yer almış. Maşallah 80 bölümdür bu oranları alan nadir işlerden biri. Ekranlara damga vurduğu da bir gerçek. İki başrol ayrılmasına rağmen dizi hiç etkilenmedi, işte başarı budur.

'Mucize Doktor' üç grupta da düşüş yaşamış, zaten sezon reytingleri bu civarda hep. Az buçuk yükselip düşüyor yani. Bu saatten sonra diziden kimse çift rakam beklemez sanırım.

'Alev Alev' de üç grupta düşüş yaşamış ama oranları yine de iyi. Kanalı ve yapımcıyı memnun ediyordur. Yazın bol tekrarı ve yeni sezona güçlü senaryoyla girerse perşembe akşamında ses getireceğinden şüphemiz olmaz.

'Babam Çok Değişti' de düşmüş, birkaç haftaya ekranlara veda eder maalesef. Güzel açılış yaptı ama devamı gelmedi, kadroya yazık oldu.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710

'Bir Zamanlar Çukurova' yine açık ara, rakipsiz şekilde zirvede yer almış. Maşallah 80 bölümdür bu oranları alan nadir işlerden biri. Ekranlara damga vurduğu da bir gerçek. İki başrol ayrılmasına rağmen dizi hiç etkilenmedi, işte başarı budur.​

Bencede o kadar oyuncu çıktığı halde her hafta izleyici bırakacağım diyor artık meraktan izliyorlar sanırım ne kadar oyuncu gittiyse bile fazla reyting kaybetmedi

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
'Bir Zamanlar Çukurova' yine açık ara, rakipsiz şekilde zirvede yer almış. Maşallah 80 bölümdür bu oranları alan nadir işlerden biri. Ekranlara damga vurduğu da bir gerçek. İki başrol ayrılmasına rağmen dizi hiç etkilenmedi, işte başarı budur.

'Mucize Doktor' üç grupta da düşüş yaşamış, zaten sezon reytingleri bu civarda hep. Az buçuk yükselip düşüyor yani. Bu saatten sonra diziden kimse çift rakam beklemez sanırım.

'Alev Alev' de üç grupta düşüş yaşamış ama oranları yine de iyi. Kanalı ve yapımcıyı memnun ediyordur. Yazın bol tekrarı ve yeni sezona güçlü senaryoyla girerse perşembe akşamında ses getireceğinden şüphemiz olmaz.

'Babam Çok Değişti' de düşmüş, birkaç haftaya ekranlara veda eder maalesef. Güzel açılış yaptı ama devamı gelmedi, kadroya yazık oldu.
Bölümü izlediysen yorum konusunda birşeyler yazıp etiketliyeyim :A

Dizi herzamanki gibi bana sıkıcı geldi, izlemedim ama gece hızlandırılmış tur ile izledim. Yok yok Bu dizi bu sezonda çooook rahat zirveyi bırakmaz :A Total grubunda en az 7, Ab grubunda en az 5 reyting düşme lüksü var :A helal olsun Bir Zamanlar Çukurova ❤️ eskisi kadar heyecanla izlemesemde severim

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dizi herzamanki gibi bana sıkıcı geldi, izlemedim ama gece hızlandırılmış tur ile izledim. Yok yok Bu dizi bu sezonda çooook rahat zirveyi bırakmaz :A Total grubunda en az 7, Ab grubunda en az 5 reyting düşme lüksü var :A helal olsun Bir Zamanlar Çukurova ❤️ eskisi kadar heyecanla izlemesemde severim
Yok, dün akşamla beraber son iki bölümü henüz izlemedim. Haftaya tamamlayacağım inşallah, izledikten sonra seni etiketlerim yorumlaşırız. :A

Dizinin eski tadı yok zaten de bu saatten sonra bırakmam, şurada son bölümlerini doya doya izlemek istiyorum. :bhr: (Yeni sezon sürprizi çıkarsa da şaşırmam...)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok, dün akşamla beraber son iki bölümü henüz izlemedim. Haftaya tamamlayacağım inşallah, izledikten sonra seni etiketlerim yorumlaşırız. :A

Dizinin eski tadı yok zaten de bu saatten sonra bırakmam, şurada son bölümlerini doya doya izlemek istiyorum. :bhr: (Yeni sezon sürprizi çıkarsa da şaşırmam...)
Çok geridesin ya :A
Son bölümü izlemeden önce fragmana bak. Ordaki detaylar ile az çok tahminler yürütülüp ne olunacağı belliydi.
Dünkü bölümde artık Fikret'i öğrendik. Behice sahnelerinide sevdim diyebilirim.
Bukadar yeterli 🤐 devamı sen yorumları yapınca :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çek geridesin ya :A
Son bölümü izlemeden önce fragmana bak. Ordaki detaylar ile az çok tahminler yürütülüp ne olunacağı belliydi.
Dünkü bölümde artık Fikret'i öğrendik. Behice sahnelerinide sevdim diyebilirim.
Bukadar yeterli 🤐 devamı sen yorumları yapınca :A
Ben birkaç bölüm biriktirip öyle izliyorum, daha iyi oluyor. Zaten anca zaman ayırabiliyorum dizilerden. Fikret olayının uzamamasına sevindim, Behice de son ataklarını yapıyor o zaman. :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060

Hızlandırılmış tur ile nasıl seyrediliyor? YouTube'dan x2 hızında mı seyrediyorsun? :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Play station dan seyredildiğini bilmiyorum. :eek: :A
Netflix ve diğer uygulamalarda var içinde.

Evdeki herkes kullanıyor Ps'yi. Kimi oyun oynamak, kimi de dizi falan izlemek için kullanıyor :A
PS aldığımdan bu yana telefonum rahat nefes aldı :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bir Zamanlar Çukurova- EDHO ve Kuruluşun tam tersine dizi ABde 1puan yükselmiş ve bütün gruplarda birinci olmuş,diziyi kemik kitlesi bırakmıyor 2 başrol gitmesine rağmen.Sezon sonuna kadar da zirveyi bırakacağına sanmıyorum.

Mucize Doktor- bu sezon bu reytinglere alıştı kanal da yapım da mutlu zaten dizi geçen sezonun sürpriziydi hiçkimse o kadar yüksek reyting almasına beklemiyordu bu yıl düşüşte olsa da yine güzel reytinglerle devam ediyor.

Alev Alev- BZÇ dönüşüyle MD gibi AA de düştü ama iyi reytingler almaya devam ediyor,zaten dizinin sınırı 7 gibi oldu ve 5-7 arası sezon sonuna kadar bir aksilik olmazsa devam edecektir

Sol Yanım- Şeref Sözü gibi bir dizi oldu,YouTube'da çok izleniyor ama aynı başarıyı TVde gösteremiyor,gençlik dizilerin çoğu böyle gidiyor izleyenlerin çoğunluğu yurtdışında oturuyor ve reytinglere bir katkı sağlamıyorlar.

Babam Çok Değişti-
için gelsin erken final,böyle diziler artık tutmuyor, dijitalde yapılsın en azından.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Netflix ve diğer uygulamalarda var içinde.

Evdeki herkes kullanıyor Ps'yi. Kimi oyun oynamak, kimi de dizi falan izlemek için kullanıyor :A
PS aldığımdan bu yana telefonum rahat nefes aldı :A
Play Station içine netflix i nasıl dahil ettin? :A

• Güldürdün