Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Müslüm (TV8)

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Nihayet uzun zaman sonra salı, edho-kadın ikilisi tekdüzeliğinden kurtuldu.

Tutunamayanlar, Ramo ve Hekimoğlu salıyı renklendirdi ve canlandırdı.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çocuk ve Tutunamayanlar hariç tüm diziler AB'de 5-7 arası alıyor nesi beklenen düzeyde değil. :A EDHO çökmez ama işi sezon başındaki gibi kolay olmayacak. :A

Total'de Ramo kopmuş gitmiş mesela, AB'de öyle açık ara yapabilen dizi olmamış. O yüzden kendi açımdan beklediğim düzeyde reyting alabilen dizi olmamış. :A EDHO aşırı derecede düşmez zaten, yarışın içerisinde olmaya devam eder. O da kendine ve kanalına yeter zaten. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ramo TOTAL dizisi ama nedense forumda AB'ye göre değerlendirilmiş bir tek, TOTAL'de geçen haftaya göre 2 reyting artmış dizi. :) Tebrikler...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ramo'nun AB'de düşmesine şaşırdım. Diğer gruplarda yükseliş zaten bekleniyordu.

Bakalım haftaya EDHO'nun dönüşüyle neler olacak :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hekimoğlu böyle giderse çok rahat 2. sezonu görür. Zaten Kanal D uzun zamandır hasret bu rakamlara. :A

Ramo'nun AB'de düşmesi şaşırtıcı ama eninde sonunda düşerdi bence. Bu tarz diziler bir yerden sonra Total'e bağlıyor. Ama EDHO'yla rekabetini izlemek eğlenceli olacak.

Tutunamayanlar Total'de kötü gidiyor ama AB reytingleri sayesinde sezon sonunu görür.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
EDHO AB grubunda zirveyi alir geri geldiginde.
Hekimoglu bu hafta dusmus ama oranlari gayet iyi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Dikkatimi çeken Hekimoğlunun zirveye göz kırpması...
Müslümün 3 yada 4. kez verilmiş olmasına rağmen AB de ilk 8 e girmesi...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 74781

TOTAL'de Show TV'nin BKM Film imzalı dizisi Ramo zirvede yer alırken, AB'de Fatih Portakal ile FOX Ana Haber zirvede yer aldı. İşte reyting sonuçları...

TOTAL
SIRAYAPIMKANAL
1RAMOSHOW TV
2FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
3KADINFOX
4HEKIMOGLUKANAL D
5FENERBAHCE-HES KABLO KAYSERISPOR ZIRAAT TURKIYE KUPASI KARSILASMASIATV
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7ESRA EROL'DAATV
8KADIN (ÖZET)FOX
9RAMO (ÖZET)SHOW TV
10SHOW ANA HABERSHOW TV

AB
SIRAYAPIMKANAL
1FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
2HEKIMOGLUKANAL D
3KADINFOX
4RAMOSHOW TV
5FENERBAHCE-HES KABLO KAYSERISPOR ZIRAAT TURKIYE KUPASI KARSILASMASIATV
6KADIN (ÖZET)FOX
7MUSLUM (T.S)TV8
8TUTUNAMAYANLARTRT 1
9HEKIMOGLU (OZET)KANAL D
10MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV

#RAMO #KADIN #HEKİMOĞLU #ÇOCUK

Kaynak: Medyafaresi
TİAK'ın aldığı karar nedeniyle tablolarda reyting oranları paylaşılmamaktadır.

1579539126813-png.74747
ilk konun galiba bu bölümde :D
Senin şansına ankette en bol işaretlidiğim gün oldu :A
İzlediklerim:
Tutunamayanlar
Hekimoğlu
Çocuk
Fenerbahçe maçı :A tabi hepsi bi arada değil. 2 günlük süreçte izledim :A @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ilk konun galiba bu bölümde :D
Senin şansına ankette en bol işaretlidiğim gün oldu :A
İzlediklerim:
Tutunamayanlar
Hekimoğlu
Çocuk
Fenerbahçe maçı :A tabi hepsi bi arada değil. 2 günlük süreçte izledim :A @Tolstoyevski

Halka gibi kaliteli diziyi yayından kaldıran TRT bakalım Tutunmayanlar’ı kaç bölüm tutabilecek, salı sonuçlarını ben de uzaktan uzağa takip ediyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Halka gibi kaliteli diziyi yayından kaldıran TRT bakalım Tutunmayanlar’ı kaç bölüm tutabilecek, salı sonuçlarını ben de uzaktan uzağa takip ediyorum :A
Ben de pek ümitli değilim açıkçası. Reytingleri kötü olduğu için sanırım vedamız erken olacak Tutunamayanlar'a. :A Halka gibi prestij işi diyip sezon sonuna kadar sabredebilir belki, orasını bilemeyiz tabi. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben de pek ümitli değilim açıkçası. Reytingleri kötü olduğu için sanırım vedamız erken olacak Tutunamayanlar'a. :A Halka gibi prestij işi diyip sezon sonuna kadar sabredebilir belki, orasını bilemeyiz tabi. :A

Sadece reyting değil kalitesinde de giderek düşüş oluyormuş, üçüncü bölümün ilk kısımları filan yorumları okudum baya yerden yere vurmuşlar senaryoyu :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sadece reyting değil kalitesinde de giderek düşüş oluyormuş, üçüncü bölümün ilk kısımları filan yorumları okudum baya yerden yere vurmuşlar senaryoyu :A
Yani öyle çok yerden yere vuramıyorum ben. İzletiyor kendini bir şekilde ama dün açtım Leyla ile Mecnun sahnelerine daldım Youtube'da, 1.5-2 saat saat çıkamadım gece geç uyudum onun yüzünden...

Yani öyle bir diziymiş ki, adamlar öyle şeyler izletmişler ki bize değerini ve bıraktığı etkiyi hiçbir zaman kaybetmiyor, kaybetmeyecek... Ömrümde bir daha o kalitede dram, komedi, fantastik, bilim kurgu, aksiyon ve adrenalin (ve her şey, yani hayatın ta kendisi...) kombini göreceğimi sanmıyorum. İnanılmaz detaylı, inanılmaz derin ve anlamlı, gerçekten çok acayip bir şey izletmiş adamlar bize. Öyle bir dizi ki evlenirken eşim olacak kişide Leyla ile Mecnun izlemiş olma ve sevmiş olma özelliği arayacağım. Eğer izlemediyse açıp izleteceğim. Eğer izleyip de beğenmezse ona karşı bakış açım değişecek, sözlüyken falan bu muhabbet geçerse sözü atacağım, o derece... :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yani öyle çok yerden yere vuramıyorum ben. İzletiyor kendini bir şekilde ama dün açtım Leyla ile Mecnun sahnelerine daldım Youtube'da, 1.5-2 saat saat çıkamadım gece geç uyudum onun yüzünden...

Yani öyle bir diziymiş ki, adamlar öyle şeyler izletmişler ki bize değerini ve bıraktığı etkiyi hiçbir zaman kaybetmiyor, kaybetmeyecek... Ömrümde bir daha o kalitede dram, komedi, fantastik, bilim kurgu, aksiyon ve adrenalin (ve her şey, yani hayatın ta kendisi...) kombini göreceğimi sanmıyorum. İnanılmaz detaylı, inanılmaz derin ve anlamlı, gerçekten çok acayip bir şey izletmiş adamlar bize. Öyle bir dizi ki evlenirken eşim olacak kişide Leyla ile Mecnun izlemiş olma ve sevmiş olma özelliği arayacağım. Eğer izlemediyse açıp izleteceğim. Eğer izleyip de beğenmezse ona karşı bakış açım değişecek, sözlüyken falan bu muhabbet geçerse sözü atacağım, o derece... :A

Ben de katılıyorum Leyla ile Mecnun’u sevmemiş birisiyle uzun vadede ilişki yürütmek kafa denkliği açısından oldukça zor gözüküyor. LİM ve belli başlı kült filmlere tutumu önemli. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes