21 Mayıs 2013 Salı Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Unutma Beni iyi gidiyor tebrikler.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
acun un en kötü günü olmuş reyting anlamında :D
öbgz o heyecana az bile artmış en az 30 reyting olmalıydı yok böyle dizi enfesto @yakup09 :A:A:A
biü totali de kaynbetmiş umarım beklenen 2.hde olmaz
seksenler çok düşmüş sbt de ab de 12 alıyordu şimdi 6 yı zor geçebiliyor
kmoi iyi gitmiş

- - - Ekleme - - -

bu arada unutma beni sezon finaline göre coşmaya başlamış ::D 27 share çok iyi şu diziyi kanal d alıp prime time a koysa yaprak dökümü ka reyting alır:5:

Enfesto enfesto :D

- - - Ekleme - - -

Biü hd'nin kaderinde devam edecek gibi :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
survıvor alır haftaya kıl payı fark var acun bilir işini mahoni:kiki::kiki:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Komik olan ne biliyomusun," totelde fark 0.47 - ab'de ise 0.5 lik bi fark var ama totel kıl payı diyosun." :kiki:
espiri anlayışın baya genişmiş bana göre o kıl payıdır ben ab yle totli karılaştırmıyorum aralarındaki farkı ben sadece totali değerlendiriyorum ama sen bunu anlamamak için çabalıyosun

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
espiri anlayışın baya genişmiş bana göre o kıl payıdır ben ab yle totli karılaştırmıyorum aralarındaki farkı ben sadece totali değerlendiriyorum ama sen bunu anlamamak için çabalıyosun

Sadece toteli değerlendiriyosun öylemi?? Pazartesi günüde sadece toteli değerlendir o zaman. Hergün ayrı bi katogiriyi değerlendiriyosun galiba..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Sadece toteli değerlendiriyosun öylemi?? Pazartesi günüde sadece toteli değerlendir o zaman. Hergün ayrı bi katogiriyi değerlendiriyosun galiba..

pazartesi zaten 2 gruptada birinci karadayı değerlendirmeme gerek yok ayrıca ben 2 grubada bakıyorum senin mantığna bakarsan ben survıvor ab 1 olmuş onu değerlendirridim ama survıvor geçildiği totali değerledriyorum ayrıca kendin o mnatıkla reyitngleri değerlendiriyosun ben senin gibi değerledirme yapmam

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
pazartesi zaten 2 gruptada birinci karadayı değerlendirmeme gerek yok ayrıca ben 2 grubada bakıyorum senin mantığna bakarsan ben survıvor ab 1 olmuş onu değerlendirridim ama survıvor geçildiği totali değerledriyorum ayrıca kendin o mnatıkla reyitngleri değerlendiriyosun ben senin gibi değerledirme yapmam

Kendi yaptığını bana söyleme. Hem kendin tek bi grubu değerlendiriyosun, kıl payı dediğin grup diğer gruba göre daha fazla farkta ama sen hangisi işine gelirse onu söylüyosun. Kendi yaptıklarını başkaları yapıyonuş gibi lense ettirme. Herkes senin mesajlarını okuyor...

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Kendi yaptığını bana söyleme. Hem kendin tek bi grubu değerlendiriyosun, kıl payı dediğin grup diğer gruba göre daha fazla farkta ama sen hangisi işine gelirse onu söylüyosun. Kendi yaptıklarını başkaları yapıyonuş gibi lense ettirme. Herkes senin mesajlarını okuyor...
sen yazılarımı iyi okumuyosun galiba totale diyorum ya az farkla geçilmiş survıvor geçildiği gruba yorum yapıyorum bunu nası anlamıyosun sen tek bi grubu değerlendirsem ab grubunu değerlendirrim özbyi gemiş derim senin mantığına göre senin yaptığın gibi perşembe günleri

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
sen yazılarımı iyi okumuyosun galiba totale diyorum ya az farkla geçilmiş survıvor geçildiği gruba yorum yapıyorum bunu nası anlamıyosun sen tek bi grubu değerlendirsem ab grubunu değerlendirrim özbyi gemiş derim senin mantığına göre senin yaptığın gibi perşembe günleri

Senin yaptığın gibi tek grup üzerinden işime nasıl geliyosa öyle davranmıyorum. Perşembe günleri hem toteli hem de ab'yi yorumlarımda belirtiyorum. Ama sizden aynı hareketi göremiyoruz.. Kendinle karıştırdın beni.

- - - Ekleme - - -

Arkadaslar sakin :) Sali Salida kalsin siz gelin Carsambaya ;)

(mobil)

Bazıları hem istediği gibi nerden isterse öyle konuşuyor hem de olayı başka boyutlara çekmeye çalışıyolar. Ama öyle kolay değil böyle şeyler yazarak işin içinden çıkmak. Bu tür şeylere gelemiyorum ben.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Senin yaptığın gibi tek grup üzerinden işime nasıl geliyosa öyle davranmıyorum. Perşembe günleri hem toteli hem de ab'yi yorumlarımda belirtiyorum. Ama sizden aynı hareketi göremiyoruz.. Kendinle karıştırdın beni.

valla perşembe günleri sadece ab oranları gösterip seviniyosun totali değerlendirmeni pek görmedim yazdıysanda bilmiyorum vallla sana anlatıyorum ama sen anlamamakta ısrar ediyosun yapıcak bişey yok senide böyle kabul etcez artık