21 Mayıs 2013 Salı Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Cemile,Acun'u 3'e böler,25 ile çarpar. :D

Mete'de acunun tüm rejisini dediğinden yapar :kiki:

- - - Ekleme - - -

Tuğrulada işkence yapacak önümüzdeki bölümlerde :D gerçek mete döndü

- - - Ekleme - - -

Salı günü hepsini memnun etmeye çalışıyorlar sanırım, cuma da öyle mesela. :)
Çünkü çok rakip oldukları için eşit gibi bölünmüş oluyor ama öyle bişey söz konusu bile değil.hakeden öbgzk idi 1. Liği ve öylede oldu. Özellikle eşit bölme diye bişey olamaz.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Emin konuşamlar, şimdi hangi pencereden bakıcaklar listeye :D

bu arada salının pazartesiden daha zor bi gün olduğu da ortaya çıktı, survivor pzt 8 alırken salı günü zor 7 almış.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Öyle bir gecer zaman ki süpriz yapti...

Survivor gecen sezonki performansindan cok uzak gibi geldi bana... Ayrica haftda 4 gün olmasida yarismayi yipratiyor....

Benim Icin Üzülme Survivor a izleyici kaptirdi! Total de ciddi bir düsüs var AB de 3.5 Reytinge kadar geriledi... Bakalim senaristler sezon finaline dogru diziyi kurtarmak icin ne yapacak???

Seksenler inisli cikisli bir grafik ciziyor... AB de TRT yi ucurmaya devam edecek gibi

Kanal 7 de yayinlanan Kurtlar Vadisi Irak bu zir günde 7 Share le Total de 25. olarak Kanal 7 yi sevindirmis

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Öbgzk 1.olmuş abde de 8 almış anlaşılan güzel bölümdü. :) Dy 2 gündür düşük gidiyor ama dizi çok geç başlıyor eskisi gibi 19.15'de başlasa 3 den düşmezdi.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,669
Puanı
1,060
akşam çok üzüldüm bennunun elenmesine ya ama %49 la elenmesine de 1000 kat daha fazla üzüldüm [X(] hemde istanbul , ankara ve sivas bennu demişler :( :( :( keşke elenmeseydi bukadar az farkla hemde bennunun performansı ırmaktan daha iyidi gerçekten çok üzüldüm :( reytinglerde öbgzk 7.61 reytingle zirveyi almış tebrikler ab 8.15 almış , survivor 7.14 alarak zirvenin hemen arkasında ab 8.2 alarak zirvede , biü 5.75e düşmüş bende artık izlemiyorum

Son düzenleme:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
akşam çok üzüldüm bennunun elenmesine ya ama %49 la elenmesine de 1000 kat daha fazla üzüldüm [X(] hemde istanbul , ankara ve sivas bennu demişler :( :( :( keşke elenmeseydi bukadar az farkla hemde bennunun performansı ırmaktan daha iyidi gerçekten çok üzüldüm :( reytinglerde öbgzk 7.61 reytingle zirveyi almış tebrikler ab 8.15 almış , survivor 7.14 alarak zirvenin hemen arkasında ab 8.2 alarak zirvede , biü 5.75e düşmüş bende artık izlemiyorum

Senin çok önemsediğin totelde öbgzk en çok izlenen yapım olarak 1. :D
biü eridikçe eriyor, izleyicileri de büyük bi zevkle izlemiyor olacaklar ki bi rakip geldiğinde anında düştü.. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
neden böyle birisin yakup anlamıyorum ben öbgzknin 1. olduğunu görüyorum ama şu an ona hiç üzülmüyorum yine zirvede olabilir survivor ama bennunun elendiğine hemde %49 ile çok üzüldüm

Neden mi? Eski yorumlarını okursan neden diye sormazdın. :kiki: çok savunduğun bennu da elendi , ünlüler artık ırmakla daha güçsüz :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,669
Puanı
1,060
Neden mi? Eski yorumlarını okursan neden diye sormazdın. :kiki: çok savunduğun bennu da elendi , ünlüler artık ırmakla daha güçsüz :D
ben biü yine zirvede tarzında yorumlar yapıyodum evet ama senin kadar da değil , acun hep hızlılık oyunları koyuyo ve denge bu zamanlarda bi güç dayanıklılık koysa ozaman görürüz duyguyu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,317
Puanı
1,061
acun un en kötü günü olmuş reyting anlamında :D
öbgz o heyecana az bile artmış en az 30 reyting olmalıydı yok böyle dizi enfesto @yakup09 :A:A:A
biü totali de kaynbetmiş umarım beklenen 2.hde olmaz
seksenler çok düşmüş sbt de ab de 12 alıyordu şimdi 6 yı zor geçebiliyor
kmoi iyi gitmiş

- - - Ekleme - - -

bu arada unutma beni sezon finaline göre coşmaya başlamış ::D 27 share çok iyi şu diziyi kanal d alıp prime time a koysa yaprak dökümü ka reyting alır:5: