21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Neden Dila Hanım'ın yükselişi beklenmedik olsun ki 21'e kadar özet verdi sonradan yükselmesi doğal değil mi? Geçen hafta Emir'in Yolu'nda da aynı şey yaşanmadı mı?

Birden yükseldigi için öyle bir yorumda bulundum açikcasi.. Ama Dila Hanim basarili gidiyor.. Yani sonuçlari Star'i tatmin ediyordur..

şubat bu yılın en iyi dizisi ama fazla kişi izlemez reytingi düşük kalacak genele hitap eden bir yapısı yok

Atv Hde cuma Pt 1 yaparsa huzur sokağını ne yapacak acaba bu reytingle pt 1i hak ediyor

Evet dogru söyledin gerçekten beyazsoy.. Umarim Medyapim'in diger dizileri Veda ve Merhaba Hayat daha iyi giderler..

Oha dila hanım uçuşa geçmiş helal olsun kanal d bu sezon battı artık

Sakar Şakir başladı, en iyisi yine Kemal Sunal
Birazdan listeye girer Kanal 7

Dila toparlandı şubata hayran oldum ya iskender de var on numara dizi

Bakalim Dila Hanim TNS'de nasil sonuçlar alacak..

Harbi bende sakar şakiri izliyom yüz kere izlesemde yine harika

Dila Hanım sonunda zirveyi almış hakediyorda cuma günleri yeni diziler Emir'in Yolu'nu düşürmeyi başardı şunu da söylemek istiyorum Dila Hanım bir önceki dilimde yükselince diğer kanallar reklamda dediniz şimdi zirveyi aldı yine reklamda dediniz nasıl reklam yapıyor kanallar anlamıyorum ama şunu söylemek istiyorum hiçbir başarı tesadüf değildir .

emirin yolu dip yapmıs özeti bide 50 dakka yapıyor yeni bölüm diger dizilerle çakısınca dip yapacagini biliyodu

Evet dogru söyledin gerçekten beyazsoy.. Umarim Medyapim'in diger dizileri Veda ve Merhaba Hayat daha iyi giderler..

medyapımda iş yok kötü projeler hazırlayıp duruyorlar. işleri güçleri çakma işler. tek fsk biraz orjinaldi oda yabancı filimleri değiştir dizi yapıyorlardı emirle ferihanın uyumuda çok iyiydi