21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Huzur Sokagi çok basarili.. Hakediyor..

Dila Hanim'dan beklenmeyen yükselis!

dedim dila hanımın yükselişi görmek için bir dahaki reklam arasını bekleme lazım :))) sanırım emir ile kanal d reklama girdi. iyi ki girmiş yoksa kim sevindirecekdi dila hanımı

Bence Medyapim kendisi de farkinda ama ekmek parasi iste beyazsoy..

tek senaryo kötü değil ki oyuncu şeçimide yanlış. bence bu hata arman çaglayanın büyük payı var . bence medyapım kepegi kapasın zaten eve düşen yıldırımda berabat gidiyor

Trt listede süper atv coştu iyice total ab banko 1. Dila süpriz yaptı helal

Kayıp Şehir gelecek haftalarda özetle yayınlanır. Özetsiz halde bile AB'de zirvesi garanti bence yarın

tek senaryo kötü değil ki oyuncu şeçimide yanlış. bence bu hata arman çaglayanın büyük payı var . bence medyapım kepegi kapasın zaten eve düşen yıldırımda berabat gidiyor

Armagan Çaglayan'i zaten bir türlü anlamiyorum açikcasi.. Geçenlerde twitter'da yapimciligini kendisi üstlendigi Eve Düsen Yildirim'la dalga geçti.. Hangi yapimci bunu yapar ki ?

Armagan Çaglayan'i zaten bir türlü anlamiyorum açikcasi.. Geçenlerde twitter'da yapimciligini kendisi üstlendigi Eve Düsen Yildirim'la dalga geçti.. Hangi yapimci bunu yapar ki ?

sana özelde bir mesaj attım ya o taktik. eger birileri senle dalga geçecekse onlardan önce davran sen dalga geç kendile :)))))

armagan çaglayan hava basıyorsu geçen sene son dizisinde oynayan birinin sevgilisi eve düşen yıldırımı eleştirmişti. dalga geçmişti son dizisiyle. gül me komşuna gelir başına işte :))))

Neden Dila Hanım'ın yükselişi beklenmedik olsun ki 21'e kadar özet verdi sonradan yükselmesi doğal değil mi? Geçen hafta Emir'in Yolu'nda da aynı şey yaşanmadı mı?

Forum İstatistikleri

Konular
170,776
Kullanıcılar
8,428
Son Üye
KeRemm