2024 Paris Yaz Olimpiyatları | Genel Yorum ve Sohbet Konusu 🥇🥈🥉

Screenshot_20240808_154341_Samsung Internet.jpg

Birgün önce çıkıp, Spora en çok yatırım yapan biziz, meyvalarını alıyoruz dedikden sonra Olimpiyatlarda SIFIR altın almak.... Ne kadar traji komik

Hep emeğinize sağlık, canınız sağolsun..
Ama tarih sadece ilk 3 ü yazıyor....

kızı izlemekten yarışmayı izlemeye zaman kalmıyor tabiki :D
ipucu veriyim o zaman , bu kız aynı zamanda koşuyor :F
Onu anladım birkaç videosunu izledim olimpiyatlarda koşuyor. Teşekürler yinede. Daha güzelleri var mı bilmem ama cidden güzel yanı. Hatta yarışmacıları çeyrek finale kadar yükselenleri misal forumda güzeli biz secebiliriz. Güzel bir etkinlik olur bunu sen yada @Royal Highness organize edebilir :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Onu anladım birkaç videosunu izledim olimpiyatlarda koşuyor. Teşekürler yinede. Daha güzelleri var mı bilmem ama cidden güzel yanı. Hatta yarışmacıları çeyrek finale kadar yükselenleri misal forumda güzeli biz secebiliriz. Güzel bir etkinlik olur bunu sen yada @Royal Highness organize edebilir :D
bana uymaz seçmek zor gelir hangisinden vazgeçeyim diye üç gün konudan çıkamam :A

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Buraya gelirken cidden büyük umutlarım vardı. İlk kez katılan isimleri bir nebze anlayabilirim ancak deneyimli ve şampiyon sporcuların erkenden elenmesini anlayamıyorum. En tepeden başlayarak değişim gerekli. Bu tablo bize yakışmıyor.