2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

@baron isimli şahıs beni kavruğumdan kıskanmıştı, @Dosi olaya hakim. :A
Senin dün @Bully ‘e karşı beni kıskanman gibi mi? :A
Konum vesile olmuş oldu aktifliğine :Z

Aramızda kalsın Dosi güzel şeyler söylemişti bana senin hakkında :A

@12.Adam Baron’un enerjisini bitirmişsin aşk acınla :A Yeni yeni kendine gelip aktif olacak adam :A
Peki bundan Dosi’nin haberi var mı? :A (hatırladım yazılarımı evet olumlu yazmıştım)

Şaşırdım @Dosi genelde beni boğmak ister :A
Peki Bundan Dosi’nin haberi var mı? :A
Adımız çıkmış ha, herkese iyi davranırım :bhr:

@12.Adam isveçli baktı aktif oldum kayboldu o kadar nefret ediyor :A
Sadece tesadüf oldu :A

Senin yüzünden Reaksiyon ilk bölüme baktım @Bully eğer sen burada çene yapıp bakmadıysan daha da reaksiyon vermem bak :A @Dosi
Şu mesajı biraz geç anladım :A

Peki bundan Dosi’nin haberi var mı? :A (hatırladım yazılarımı evet olumlu yazmıştım)

Ben Reaksiyon dizisine ufak bir başlangıç yaptım 13 bölüm zaten bitiririz inşallah en kısa zamanda :Z @Yakamoz-Asi

Yarınada eve geç geleceğim. Yalana bakılır. Artık Salı işten gelince bi ilk bölüme bakarım (umarım sarmaz :A )
Süre uzunsa atlayarak izlerim artık :A
İlk bölüm 1 saat 51 dk, eskiden diziler çok uzun değildi şimdi 3 saate çıktı süreler :A

Haftanın enlerini ne zaman açacaksın? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Sayaç geç tamamlanır. En sağlıklısı yarın sabah. Bi yarım saat sonra gelir veriler sanki emin değilim :A
İyi bakalım akşam buluşuruz inşallah yorumlarda iş yerimde bazen öğle arası da çalışıyorum belli olmuyor durumlar :A

Bu haftaki enleri ayrı bir heyecanla bekliyorum nedense :bhr: :Z

@batuhankaralar insan bi konuya reaksiyon bırakır, tebrik eder falan bana hoşgeldin hediyesi ve moral olurdu...
Konuya girdiğine şükret…
Oylama ne zaman yapıldı ne zaman bitti hiç farkında bile değilim 😱 Tebrikler bomba gibi geri döndün :A

Şu sıralar o kadar yoğunum ki yarışmalara bile katılamıyorum :A Yeni sezonda ortalığı kasıp kavuracağız ısınma turlarına başlıyorum yavaş yavaş :D
Ne işle meşgulsün la ? @xdragxx tan arta kalan. :A
Arkadaṣ sende de ne çene varmıṣ nasıl tuttun 4 sene acaba :A @Dosi
Tutmak zorunda kaldı , bilemeyiz. Mosi hemen bir konu açıp didiklemeliyiz.Cevapsız sorular mıydı neydi adı aklıma gelmiyor. :A Mosi iş başa düştü.
Yarışma yok ki zaten forumda etkinlik var :A Bakalım yarışma başlatan olacak mı benim dönüşüm, senin aktifliğin vesile olabilir :A
------

4 sene nasıl tuttuysam artık acısı şimdi çıkıyor işte :F Bu konu daha nerelere gidecek acaba :A
Acayip yerlere gitti bile haberin yok.
Bu veteran dizi setlerinden dönemedi yahu.Mesleği tam olarak ne bilmiyorum ama tv sektöründe olduğunu biliyorum. :A @batuhankaralar
Bir sürü etiket gelmiş buradan. Geceye bakınırım. Biraz işim var :A (diğerlerine duyurulur) inşallah yarım saat olmadan gelirim :A
Gelemedi. :A
------

Kıskanırım seni ben kıskanırım Ferdi’den bu nasıl bağlılık Allah’ım öleceğim kavruğumun elinden fjkjdjk
İlk bölüm 1 saat 51 dk, eskiden diziler çok uzun değildi şimdi 3 saate çıktı süreler :A

Haftanın enlerini ne zaman açacaksın? :A
Ah ahhh yoldaşım ah o zamanlar günde iki diziye dizi demiyorduk. :A Çerez gibi gidiyordu.
Sayaç geç tamamlanır. En sağlıklısı yarın sabah. Bi yarım saat sonra gelir veriler sanki emin değilim :A
Dur daha yazıyorum.Yoldaşım ile ilk üçe adımızı yazdıracağız. :A
İyi bakalım akşam buluşuruz inşallah yorumlarda iş yerimde bazen öğle arası da çalışıyorum belli olmuyor durumlar :A

Bu haftaki enleri ayrı bir heyecanla bekliyorum nedense :bhr: :Z
Birinci sensin desin de rahatla. :A
Şimdi anlaşıldı neden herkesi silah zoruyla buraya toplattın :A
Kendi adına konuş demek sana şantaj yaptı. :A Elinde uygunsuz resimlerin varmış.
Aa silah zoru olur mu hiç gönül rızası :bhr: :A

Keyifli oldu anı kalsın bizim dönüşümüze de böyle bir konu yakışır dile kolay 4 yıl yani :A
Şerefe yoldaşım. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi