2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

Son 2 yıl fazla aktif değilim @12.Adam 'ın aşk acısı bitirdi bizi ama bu aralar bende daha aktif olacağım konularda görüşürüz genelde tartışmalarda görürsün beni :A
Konum vesile olmuş oldu aktifliğine :Z

Aramızda kalsın Dosi güzel şeyler söylemişti bana senin hakkında :A

@12.Adam Baron’un enerjisini bitirmişsin aşk acınla :A Yeni yeni kendine gelip aktif olacak adam :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Son 2 yıl fazla aktif değilim @12.Adam 'ın aşk acısı bitirdi bizi ama bu aralar bende daha aktif olacağım konularda görüşürüz genelde tartışmalarda görürsün beni :A
Sana ne oldu ? Kavruğum benim sen öte git hele. :A
Konum vesile olmuş oldu aktifliğine :Z

Aramızda kalsın Dosi güzel şeyler söylemişti bana senin hakkında :A

@12.Adam Baron’un enerjisini bitirmişsin aşk acınla :A Yeni yeni kendine gelip aktif olacak adam :A
Sünger gibi çekerim ben adamı. :A
Şaşırdım @Dosi genelde beni boğmak ister :A

:F

Hem severim hem döverim hesabı :A Kendisi foruma geldiğinde durumu açıklığa kavuşturur artık :A
419. Mesaja ne ifade , ne de bir yanıt verdin. :A

@baron isimli şahıs beni kavruğumdan kıskanmıştı, @Dosi olaya hakim. :A
Daha çok senin aşk acın @BARON疼痛 un enerjisini tüketmiş gibi geldi bana :A Zaten sünger gibi çektiğini kabul etmişsin :A
------

Vermek zorunda mıyım kardeşim.. @MasacRE @Sherlock @MEnes
Zorundasın kardeşim.. Sırf oy vermemek için foruma girmedin be bu nece bir hainliktir her seferinde hainlikte level atlayarak beni şaşırtmaya devam ediyorsun artık sana diyecek söz bulamıyorum Allah ıslah etsin…

Daha çok senin aşk acın @BARON疼痛 un enerjisini tüketmiş gibi geldi bana :A Zaten sünger gibi çektiğini kabul etmişsin :A
------

Zorundasın kardeşim.. Sırf oy vermemek için foruma girmedin be bu nece bir hainliktir her seferinde hainlikte level atlayarak beni şaşırtmaya devam ediyorsun artık sana diyecek söz bulamıyorum Allah ıslah etsin…
Islah etmedi… Başımıza bela etti…
Sonunda mesjlarımı anlayan birisi :A neyse @12.Adam acı çekiyor onu da anlıyorum mesajları başka anlıyor :A:A
Elinde neşter var, at onu @Bully tut şunun kolunu. :A

Aaa görmedin demek canın sağolsun o zaman :A Teşekkürler döndüğümde seni görmek de harika oldu birlikte nice güzel zamanlara inşallah :Z
Şu sıralar o kadar yoğunum ki yarışmalara bile katılamıyorum :A Yeni sezonda ortalığı kasıp kavuracağız ısınma turlarına başlıyorum yavaş yavaş :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Şu sıralar o kadar yoğunum ki yarışmalara bile katılamıyorum :A Yeni sezonda ortalığı kasıp kavuracağız ısınma turlarına başlıyorum yavaş yavaş :D
Yarışma yok ki zaten forumda etkinlik var :A Bakalım yarışma başlatan olacak mı benim dönüşüm, senin aktifliğin vesile olabilir :A
------

Arkadaṣ sende de ne çene varmıṣ nasıl tuttun 4 sene acaba :A @Dosi
4 sene nasıl tuttuysam artık acısı şimdi çıkıyor işte :F Bu konu daha nerelere gidecek acaba :A