2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

Hayır , sıfatını görmek nasip olmadı. :A
Sıklıkla bu ayyaş sanatçıyı dinlediğini düşünüyorum.
Ha evet doğru senin böyle benzetmelerin vardı Tols'a da Neşet diyormuşsun eski konulara bakarken gördüm :A

Ayyaş ayyaşı dinler diyorsun? :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Sizsiz de muhteşemiz :Z

Sizin yoğun sohbetler sizi o kadar yoruyor ki sürdürülebilir olmuyor ama bizim sohbetler istikrarlı oluyor :Z @Dosi @12.Adam @Yakamoz-Asi

Sendeki hırs çok bambaşka zaten. Bu hafta beni fazlasıyla yordun :A yarın enleri açıp şöyle bi kaybolsam fena olmayacak. Bünyem alışkın değil bu kadar çeneye artık :A
------

Uzun aralar verilince eski kıvam olmuyor zaten. @MEnes ve @Bully yüzünden benim az ve öz aktifliğim bu dönemde bozuldu. Rahatsızım biraz bu durumdan :A
Özellikle bu hafta Bully ayarlarımızı bozdu :A
Biz çok fazla girmediğimiz için birbirimizi forumda gördüğümüz anda yoğun konsantre bir goygoy yapıp dağılıyoruz tekrar tarzımız böyle :A
Her masada varım derken ötekiler gibi lafla değildi.Hep buradaydım biricik yoldaşım. :Z

Neden hepiniz küstünüz mü birbirinize ? Kütükler kanlı bıçaklı. :A

Allah ömür verirse hep burada olacağım.
:A

Şampanya ile geliyorum. :A

Ben ikinize de yeterim. :A
Ne küsmesi canım yoldaşlarımla bizi hiçbir şey ayıramaz... @Sherlock @Maskeli Fedai @MEnes

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam
Ha evet doğru senin böyle benzetmelerin vardı Tols'a da Neşet diyormuşsun eski konulara bakarken gördüm :A

Ayyaş ayyaşı dinler diyorsun? :A
Evet, arşivden mi öğrendin?
Biz çok fazla girmediğimiz için birbirimizi forumda gördüğümüz anda yoğun konsantre bir goygoy yapıp dağılıyoruz tekrar tarzımız böyle :A

Ne küsmesi canım yoldaşlarımla bizi hiçbir şey ayıramaz... @Sherlock @Maskeli Fedai @MEnes
Kimseye gerek yok, onlar kendisi çıkıyorlar.
Yoldaşım yokluğumuzda yine neler neler olmuş öyle.. @Sherlock @MEnes
Kaos çıktı… :A

• Aynen
Reactions: Bully

Comedy Why Are You Gay GIF

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam

Bakalım bir sonraki toplanmanız ne zaman olacak :A
------

Anasını satayım gene hortladı ya. :A

@Bully @Yakamoz-Asi @Dosi
Konuya reaksiyon ve tebrik de bekliyoruz :A @Dosi @Yakamoz-Asi
------

Yoldaşım yokluğumuzda yine neler neler olmuş öyle.. @Sherlock @MEnes
Hain melunun konuya giriş şekline bakın hele ne beni tebrik etmiş ne bana oy vermiş..

Bakalım bir sonraki toplanmanız ne zaman olacak :A
------

Konuya reaksiyon ve tebrik de bekliyoruz :A @Dosi @Yakamoz-Asi
------

Hain melunun konuya giriş şekline bakın hele ne beni tebrik etmiş ne bana oy vermiş..
Hem reaksiyon verdim, hem konuya ifade bırakmıştım.Daha ne yapayım billy konuyu yutayım mı? (….. küfür ) :A

Tebrikler @Bully arkadaşların seni unutmamış :X
Teşekkür ederim sağolsunlar :bhr:

Benim ara verdiğim dönem üye olmuşsun, senin gibi birkaç arkadaş daha vardır tanışamadığım. Zamanla samimiyet kurarız inşallah :Z
------

Hem reaksiyon verdim, hem konuya ifade bırakmıştım.Daha ne yapayım billy konuyu yutayım mı? (….. küfür ) :A
Seni mi etiketledim olm :A Sen gerekenden fazlasını yaptın zaten emeklerin için teşekkürler yoldaşım :bhr: :Z

Teşekkür ederim sağolsunlar :bhr:

Benim ara verdiğim dönem üye olmuşsun, senin gibi birkaç arkadaş daha vardır tanışamadığım. Zamanla samimiyet kurarız inşallah :Z
------
Son 2 yıl fazla aktif değilim @12.Adam 'ın aşk acısı bitirdi bizi ama bu aralar bende daha aktif olacağım konularda görüşürüz genelde tartışmalarda görürsün beni :A