2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 3 üye üst tura yükselsin?

• Bully

• tekin

• Royal Highness

• Yakamoz-Asi

• xemrexxx

• Keith Long

• ahmetbey

• Maskeli Fedai

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Oylama şekillenmiş. Tur atlayacak isimler belli. Bu saatten sonra değişmez. Gidip şimdiden yeni konuyu hazır edeyim :A değiştirsede sadece isimler editlenir:A

Sen oylamayi etki edecek yorum yapmazdin :A
Daha 24 saatten fazla var, belkien az 10 oy daha gelecek nerden biliyorsun. :A :A

Sen oylamayi etki edecek yorum yapmazdin :A
Daha 24 saatten fazla var, belkien az 10 oy daha gelecek nerden biliyorsun. :A :A
Mesajının son kısmını edit ettim. Açık eden sensin :A ben kim kaç oy almış demedim yada kimler fazla almış onuda belirttim. Her ay aldığımız oy oranları belli. En fazla 5 oy gelir ve cümlemde değişirse editlenir dedim :A
------

Konu bugün mu gelir yarın mı? :A İş yeri mesai günümü ona göre seçeyim :A
Yok süre bitmeden gelmez :A
Tahmini 18-20 arası :A
İşin varsa perşembe sabahıda olur :A yarın yoğunluk olabilir belirli saatlerde. Bakarım duruma

Mesajının son kısmını edit ettim. Açık eden sensin :A ben kim kaç oy almış demedim yada kimler fazla almış onuda belirttim. Her ay aldığımız oy oranları belli. En fazla 5 oy gelir ve cümlemde değişirse editlenir dedim :A
------

Yok süre bitmeden gelmez :A
Tahmini 18-20 arası :A
İşin varsa perşembe sabahıda olur :A yarın yoğunluk olabilir belirli saatlerde. Bakarım duruma
İyi o zaman ben bugün mesaiye kalmaya çalışayım :A Yarın kalırsam Perşembe sabah açarsın en kötü evet :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
18 paydos ama haftanın 1 günü 18’den sonra da çalışıyorum ne zaman bırakırlarsa artık :A
------

Sakinlik yok heyecan var :A Yumucuğun desteklerini bekliyor :A

Heyecanlıyım dedin ya o yüzden dedim birde Halilciğimin en sevdiğim repliğ geç kaldın demekte sana verdim bile destek :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam