2023-2024 Sezonu Trendyol Süperlig 15.Hafta Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,071
Puanı
410
Son birkaç maçtır fena halde İsmail Kartal’a uyuz oluyorum.Değişikleri çok geç yapıyor.Oyunu okumakta geç kalıyor.Tamamen yıldızların ayaklarına bakıyor.
Penaltı kısmına tamamen katılıyorum orayı sildim, bu kısmına yorum yapacağım; adam da ne yapsın osterwolde yi cengizi dk 50-55'te alamaz ki... Yedeklerimiz zaten düşmana güven bize korku veriyor...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Penaltı kısmına tamamen katılıyorum orayı sildim, bu kısmına yorum yapacağım; adam da ne yapsın osterwolde yi cengizi dk 50-55'te alamaz ki... Yedeklerimiz zaten düşmana güven bize korku veriyor...
Cengiz Fenerbahçe oyuncusu değildir.. Tarihin en sağlam kazıklarından biridir..

Topa vurmayı bile unutmuş..

• Beğendim
Reactions: offensive

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Maça Samet yerine Osterwolde ile başlayabilirdi.Veya Mert i sağ stoper olarak 11’de başlatabilirdi.Stratejik düşünemiyor…

• Beğendim
Reactions: offensive

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Sonuna kadar hak ettiğimiz bir maç oldu. Beşiktaş'ı kötü zamanında yakaladık. Neredeyse hiç atakları bile yoktu doğru düzgün.

Bu senenin Galatasaray ile Fenerbahçe arasında geçeceği artık açık, net. Aradaki puan farkı 3. ile baya açıldı. Ay sonundaki derbi maçı artık çok daha önemli bir hale geldi. Sakatlıklar olmadan ve olanlarda düzelip geldiği zaman tadından yenmez. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Fenerbahçeme tebrikler ama daha güven vermiyor. Umarım yine kazanma serisi yakalamış oluruz.
Maçı takip etmedim sadece son uzatma kısmına baktım ve 3. Gol gelince (denk gelip gördüm) gönül rahatlığı ile baktım son dakikalara (böyle bir maçta 2 dakika bile bana 20 dakika gibi gelirdi) Maç izlerken heyecan olayını kontrol edemiyorum ve bundan dolayı maçları izlememeye devam :A
------

O kadar da değil artık. :A vur dedik öldürdün :F
Baya devleşmiş ama öyle duydum :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Fenerbahçeme tebrikler ama daha güven vermiyor. Umarım yine kazanma serisi yakalamış oluruz.
Maçı takip etmedim sadece son uzatma kısmına baktım ve 3. Gol gelince (denk gelip gördüm) gönül rahatlığı ile baktım son dakikalara (böyle bir maçta 2 dakika bile bana 20 dakika gibi gelirdi) Maç izlerken heyecan olayını kontrol edemiyorum ve bundan dolayı maçları izlememeye devam :A
------

Baya devleşmiş ama öyle duydum :A

9-0 bir derbide imkansız. O GS'ye özel 6-0 da kalmalı. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi