2021 Temmuz Fav10 Yönetici Değerlendirme Anketleri Başladı, Oylarınızı Bekliyoruz!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Oyumu kullandım

• Beğendim
Reactions: bazinga
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Üniversite zamanında notları göstermeden önce karşıma hep çıkardı, @HeisenBerg ve @hayret bi şey iyi bilir; o form dolmadan hayatta notları göstermezdi. Ben bu yüzden mecburen rastgele yapıp geçerdim. Konuyla alakası şu; akademisyenin değerlendirmeyi sevmeyen ben, forumdaki yönetici değerlendirme formlarını da gram sevemedim. :A
Anılarım depreşti :A

+Oylarımı kullandım.

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bazı konularda bilgim yok yani mesela ben genelde bir şey soracak olursam @Dosi ye soruyorum. Hiç bir fikrimin olmadığı yerlerde çok iyi verdim çünkü bir eksiğini duymadım sonuçta.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım, tüm arkadaşlara başarılar. Yönetime ek takviyeler olabilir ek görüş olarak. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Üniversite zamanında notları göstermeden önce karşıma hep çıkardı, @HeisenBerg ve @hayret bi şey iyi bilir; o form dolmadan hayatta notları göstermezdi. Ben bu yüzden mecburen rastgele yapıp geçerdim. Konuyla alakası şu; akademisyenin değerlendirmeyi sevmeyen ben, forumdaki yönetici değerlendirme formlarını da gram sevemedim. :A
En uyuz olduğum olay. Anlam vermekte çok zorlanıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf