2021 Temmuz Fav10 Yönetici Değerlendirme Anketleri Başladı, Oylarınızı Bekliyoruz!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şimdi söz sırası sizde! Fav10'da yöneticilerle ilgili geri bildirimleri kabul ettiğimiz, performanslarını değerlendirdiğimiz anketlerimizin 2021 Temmuz ayağı başladı. 24 Temmuz 2021 Cumartesi tarihine dek hepinizden yöneticilerle ilgili dürüst oylarınızı, genel görüş ve önerilerinizi bekliyoruz...

Not: Oylarınızın geçerlilik kazanması için bu konuya oy kullandığınıza dair bir mesaj atmanız gerekmektedir.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel duruyor. :A

3pcpetn.jpg

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Üstte çıkan etiketle geldim. İlginç bir duyuru yöntemi.:D
1 Hafta daha suresi varmış. İzlenimlerim sonucunda oy veririm.:A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Üniversite zamanında notları göstermeden önce karşıma hep çıkardı, @HeisenBerg ve @hayret bi şey iyi bilir; o form dolmadan hayatta notları göstermezdi. Ben bu yüzden mecburen rastgele yapıp geçerdim. Konuyla alakası şu; akademisyenin değerlendirmeyi sevmeyen ben, forumdaki yönetici değerlendirme formlarını da gram sevemedim. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Forumda bazı şeylerin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu anket ile değişir yada değişmez bilmiyorum ama oyladım (oylarımın tamamı %100 objektifdir) ve fikrimi de belirttim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bildirim özel mesaj kutularında bile beliriyor :A harika yöntemmiş.
Gün içinde değerlendirmemi yolllarım.
Şimdiden kolay gelsin @bazinga , katılımın çok olacağını düşünüyorum. Son zamanlarda anketlerde katılım çok çünkü :A

• Harika
Reactions: bazinga

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Bildirim özel mesaj kutularında bile beliriyor :A harika yöntemmiş.
Gün içinde değerlendirmemi yolllarım.
Şimdiden kolay gelsin @bazinga , katılımın çok olacağını düşünüyorum. Son zamanlarda anketlerde katılım çok çünkü :A
Ben yaptım oyladım tanıdıklarıma ve tanımadıklarıma oy verdim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5 en iyi 1 en kötü puandı bide şu attığım SS kısımda vermene gerek yoktu ama eğer verdiysen @bazinga ayıklar :A
İnsanlar seri oylayınca bu kısma dikkat etmeden oyluyorlar genelde:
Ekli dosyayı görüntüle 105412
Ben burayı yapmadım, o yüzden oy ve değerlendirme yazısı gitti mi gitmedi mi bilmiyorum. :A Umarım gitmiştir, önceden sorun çıkarıyordu bazen. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ben burayı yapmadım, o yüzden oy ve değerlendirme yazısı gitti mi gitmedi mi bilmiyorum. :A Umarım gitmiştir, önceden sorun çıkarıyordu bazen. :A
Gider gider. Yapsanda yapmasanda illaki gidiyordur.Eskiden yapanlar olduğu için yeniler için burda yazayım dedim :A
bazinga zaten ekleme yapmış, bu konuda da belirttin diye. Sen yazdığın için gitmemişse Emre senin adına gelmemiş der :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy