2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon | Çeyrek Final

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Şimdilik YF garanti gibi duruyor perşembe gibi bir gün geçirsem bile çünkü beni zayıf gören @12.Adam ile farkım büyük gibi duruyor :A :A @Mircan Saye YF görüşürüz :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: STAR and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şimdilik YF garanti gibi duruyor perşembe gibi bir gün geçirsem bile çünkü beni zayıf gören @12.Adam ile farkım büyük gibi duruyor :A :A @Mircan Saye YF görüşürüz :A
Ben de rahat gibiyim ondan dolayı Kıbrıs için sinir krizi geçirerek tahmin yapmadım. Biraz riskli bir tahmin yaptım.

• Güldürdün
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ben de rahat gibiyim ondan dolayı Kıbrıs için sinir krizi geçirerek tahmin yapmadım. Biraz riskli bir tahmin yaptım.
ben bütün hafta kalbimi dinledim Kuruluş ve Barbaroslar için yanıldım dün Kıbrıs için mantık dedim bu sefer kalbimin dediği şey çıktı :A :A
Umarım dünkü tahminlerden sonra çıkabilirim. Seni de tebrik ederim. Görüşürüz yarı finalde 🤗
ben facia bir reyting tahmini yaptım belki görüşemeyiz :A:A

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
ben bütün hafta kalbimi dinledim Kuruluş ve Barbaroslar için yanıldım dün Kıbrıs için mantık dedim bu sefer kalbimin dediği şey çıktı :A :A

Bakalım artık hayırlısı.
(Benim tahminim de feci. AşkMİ nin düşüşü kırmızı odanın yükselişi kıbrısın oranları derken kötü kapattım hafta reytinglerini.)

• Beğendim
Reactions: baron

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Kıbrıs'tan puan almışım ben rezil başlar düşünmeme rağmen yüksek yazayım dedim şaşırttı :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
5. GÜN SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Aşk Mantık İntikam'ın düşüşü, Kıbrıs Zafere Doğru'nun beklenmedik açılışı gibi faktörlerden dolayı zorlu geçen günde @Aserat 109 puanla gün liderliğini kaptı.

Ayrıca ilk 5 gün sonuçlarına göre de 480 puanla rakiplerine güzel bir fark atan @Emre Ozansoy 1. olurken yarı finaldeki rakiplerini seçme hakkı kazandı.

Haftanın en zorlu grubu olan A Grubu'ndan:
Emre Ozansoy
Hazem

B Grubu'ndan:
BARON男爵
Mircan Saye

C Grubu'ndan ise:
phoebebuffay
Gerekli24

direkt olarak çeyrek finale çıkma hakkı kazanırken diğer yarışmacılarımız da haftasonu tahminleriyle avantajlarını daha kaybetmediler.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Aşk Mantık İntikam'ın düşüşü, Kıbrıs Zafere Doğru'nun beklenmedik açılışı gibi faktörlerden dolayı zorlu geçen günde @Aserat 109 puanla gün liderliğini kaptı.

Ayrıca ilk 5 gün sonuçlarına göre de 480 puanla rakiplerine güzel bir fark atan @Emre Ozansoy 1. olurken yarı finaldeki rakiplerini seçme hakkı kazandı.

Emre Ozansoy
Hazem

B Grubu'ndan:
BARON男爵
Mircan Saye

C Grubu'ndan ise:
phoebebuffay
Gerekli24

direkt olarak çeyrek finale çıkma hakkı kazanırken diğer yarışmacılarımız da haftasonu tahminleriyle avantajlarını daha kaybetmediler.

Bana nazar değd😭😭😭

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Emre Ozansoy
Hazem

B Grubu'ndan:
BARON男爵
Mircan Saye

C Grubu'ndan ise:
phoebebuffay
Gerekli24

Başta @Hazem olmak üzere yarı finale çıkan herkese tebrikler. :bhr: Bugün ve yarın tahmin yapacak olan herkese de bol şans. :Z

Rakibim için biraz düşünmem gerek. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and slhttnmtl