2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

Bende eleniyorum galiba ya çocukluk a yüksek demişimde

Beklemediğim kadar iyi gidiyorum, sadece grupta değil turun lideri olma ihtimalim de var

@Emre Ozansoy bence sen de gayet iyi gidiyorsun kendine haksızlık yapma
İki gün tahminleri kaçırmazsan rahat şekilde üst tura geçersin zaten diğer gruplarda iş yok

Reactions: Emre Ozansoy
herkese tebrıkler

bendee aynuyım sadece sıralamaya bakıyom

Reactions: Dosi
'MasterChef' oranlarını göremedim ama yine nokta atışı yapmışız gibi duruyor. Özellikle Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka sevindirdi beni.
@STARAN

Reactions: STAR
'MasterChef' oranlarını göremedim ama yine nokta atışı yapmışız gibi duruyor. Özellikle Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka sevindirdi beni.
@STARAN
@Yiğitt masterchef oranlarını da mı sen gönderdin.. Bugün ZÜMRÜDÜANKA, KUZEY YILDIZI VE ÇATI KATI AŞK üzerinden puanlama yapılacak.

Reactions: Yiğitt
@Yiğitt masterchef oranlarını da mı sen gönderdin.. Bugün ZÜMRÜDÜANKA, KUZEY YILDIZI VE ÇATI KATI AŞK üzerinden puanlama yapılacak.
Kontrol ettim şimdi, yok göndermemişim yarının reytingleriymiş onlar. Bu üçlüyü yollamışım, güzel tutmuş gibi hayırlısı bakalım.

Reactions: STAR
Kontrol ettim şimdi, yok göndermemişim yarının reytingleriymiş onlar. Bu üçlüyü yollamışım, güzel tutmuş gibi hayırlısı bakalım.
Sevindim adına. Ben de senin masterchefi gönderdiğini zannettim.. Iyiki yanlış göndermemişsin.

Reactions: Yiğitt
Sonuçlar hemen gelsin.
@hayret bi şey
Bu arada bugün maç var mı? Ona göre tahmin yapayım?

Son düzenleme:
Grup aşaması 6. gün sonuçları belli oldu!

6. gün tahminlerinde ön plana çıkan durum olmadı, çünkü en yüksek puanlar 39 olurken en düşük puanlar ise 35 oldu.

@STARAN 300 barajını geçen ilk yarışmacı (303 puan) olmayı başardı.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97