2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon Şampiyonu Belli Oldu!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Öncelikle yarışmanın yürütücüsü olan ve bizlere baştan sona sorunsuz bir yarışma deneyimi yaşatan Hayrettin beyciğimi tebrik ederim. Aynı zamanda bu yarışma, kendisiyle de tanışmama vesile oldu, çok da eğlendim biraz erken veda etmeme rağmen. :A Ellerine ve emeklerine sağlık. :D @hayret bi şey

Bu yarışmada şampiyon olabilmek için gerçekten nokta atışı tahminler yapmak gerekiyor, üstelik sadece part-time kuşağı dizileri/programları için değil, tüm gün için. Bu yüzden büyük tebrikler @Hazem, zaten geçtiğimiz sezonun da finalistiydin. :Z

Finale kalmayı başaran @Aserat, @slhttnmtl, @Yiğitt ve @STARAN sizlere de büyük tebrikler. Buralara kadar gelen hiç kimse kaybetmiş sayılmaz ki sonraki sezon için puan avantajınız da olacak zaten. :D
Teşekkürler. :X

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu arada muhabbeti geçmişti yarışma esnasında. Benim desteklediğim yarışmacıların elendiği gerçeği var :F Yarışma bitsin açıklayacağımı söylemiştim :A

Eleme aşamasından finale kadar kimleri destekledim işte karşınızda ;

Eleme Aşaması : @emreemreu favorimdi, çünkü çok iddialı konuşmuştu:F ELENDİ :bilmem:

Grup Aşaması : @Sherlock ve @denizz19 favorimdi. @Sherlock tahmin göndermeyi unuttu, @denizz19 alt sınırda kaldı. ELENDİLER (b)

Çeyrek Final Aşaması : Dedim ki popüler isimlerle iş yürümeyecek, bende gizli gizli başarılı olan @Gerekli24 'ü destekleyeyim. ELENDİ :ozur:

Yarı Final Aşaması : Bu turda kimseyi desteklemeyecektim. Kendime odaklandım sadece ama @Veteran ile çok başa baş bir mücadelemiz vardı. Birimiz elenecekti kesin. Bende eğer elenirsem @Veteran finale çıksın o şampiyon olsun demiştim. İkimiz de elendik :bağır:

Final Aşaması : Bu turda favori seçmek için biraz bekledim :A @Aserat bir ara farkı açmıştı. Dedim kikesin şampiyon olur :FSon gün öyle tahminler yapar ki rahat şampiyon olur demiştim. OLAMADI :kizgin:

Benim bahtsızlığım böyleydi arkadaşlar. Konuşulmuştu bayağı. Bundan sonra kimseyi desteklemeyeceğim :D

@Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @Hazem @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Beni kimin yok ettiği de belli oldu. :A

benedict cumberbatch sherlock GIF by BBC

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada muhabbeti geçmişti yarışma esnasında. Benim desteklediğim yarışmacıların elendiği gerçeği var :F Yarışma bitsin açıklayacağımı söylemiştim :A

Eleme Aşaması : @emreemreu favorimdi, çünkü çok iddialı konuşmuştu:F ELENDİ :bilmem:

Grup Aşaması : @Sherlock ve @denizz19 favorimdi. @Sherlock tahmin göndermeyi unuttu, @denizz19 alt sınırda kaldı. ELENDİLER (b)

Çeyrek Final Aşaması : Dedim ki popüler isimlerle iş yürümeyecek, bende gizli gizli başarılı olan @Gerekli24 'ü destekleyeyim. ELENDİ :ozur:

Yarı Final Aşaması : Bu turda kimseyi desteklemeyecektim. Kendime odaklandım sadece ama @Veteran ile çok başa baş bir mücadelemiz vardı. Birimiz elenecekti kesin. Bende eğer elenirsem @Veteran finale çıksın o şampiyon olsun demiştim. İkimiz de elendik :bağır:

Final Aşaması : Bu turda favori seçmek için biraz bekledim :A @Aserat bir ara farkı açmıştı. Dedim ki kesin şampiyon olur :FSon gün öyle tahminler yapar ki rahat şampiyon olur demiştim. OLAMADI :kizgin:

Benim bahtsızlığım böyleydi arkadaşlar. Konuşulmuştu bayağı. Bundan sonra kimseyi desteklemeyeceğim :D

@Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @Hazem @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Vay beni düşündüğün hiç aklıma gelmemişti o hafta bana bir şeyler olmuştu :A Çok kötü puanlar almıştım

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Final Aşaması : Bu turda favori seçmek için biraz bekledim :A @Aserat bir ara farkı açmıştı. Dedim ki kesin şampiyon olur :FSon gün öyle tahminler yapar ki rahat şampiyon olur demiştim. OLAMADI :kizgin:

Maşallah dediğin 3 ay yaşamıyor :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tebrik ederim @Hazem. :bhr: Zaten bu başarıyı bekliyordum açıkçası geçen seneki başarından sonra güçlü bir rakiptin en başından beri. :A

@Aserat @slhttnmtl @Yiğitt @STARAN sizleri de tebrik ederim çok başarılı bir sezon geçirdiniz. :bhr:

@hayret bi şey emeğine sağlık, çok zorlu bir süreçti bence senin için. Çok uğraştın, çok emek verdin ve çok güzel bir iş çıkardın. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Hazem. :bhr: Zaten bu başarıyı bekliyordum açıkçası geçen seneki başarından sonra güçlü bir rakiptin en başından beri. :A

@Aserat @slhttnmtl @Yiğitt @STARAN sizleri de tebrik ederim çok başarılı bir sezon geçirdiniz. :bhr:

@hayret bi şey emeğine sağlık, çok zorlu bir süreçti bence senin için. Çok uğraştın, çok emek verdin ve çok güzel bir iş çıkardın. :bhr:
Çok teşekkürler, umarım öbür sezonu daha da başarılı geçiririz. :Z

• Harika
Reactions: Özgür

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610

Ben de seni tebrik ederim.... Güzel bir yarış oldu... Hepimizin emeğine sağlık.. Gelecek sezona seni de finalde görmek isterim.

• Harika

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
  • Harika

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Teşekkür ederim, hep beraber güzelleştirdik ama :X Yarışmacılar istekli olmasaydı böyle bir ortaya çıkmazdı :D

Maşallah dediğin 3 ay yaşamıyor :A
Yarışmada 1 hafta bile yaşayamıyor. :A
Doğru tespit :A