2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon Şampiyonu Belli Oldu!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hangi dil? Başarılar.
En azından forum içi telefon veya bilgisayar onu yormayacaksın :A
Benim telefon iyi dinleniyor bu ara :A (anket vs konusunda)
Yüksek lisans için Yök-Dil sınavına gireceğim :D Fen Bilimleri ana dalında İngilizce sınavı olacak. Pek ümitli değilim ama şansımı deneyeceğim :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu hafta gerçekten çok ilginç bir yarış oldu. İlk başta Hazem önde başladı sonra bir ara ben 1. oldum ama son günlerde zayıf tahminler yaparak yine geriye düştüm. Ama zaten genel olarak bu konuda benden daha başarılı biri olduğun için kesinlikle şampiyonluğu hak ettin tebrikler. :Z @Hazem

Sizler de çok iyi iş çıkardınız tebrikler. :Z @slhttnmtl @Yiğitt @STARAN

Bu yarışmaya katılırken amacım sadece eğlenmekti ve önceki yarışmada olduğu gibi belli bir aşamada elenirim diye düşünmüştüm o yüzden finale kadar çıkmak benim için çok büyük bir sürprizdi. Amacım kazanmak olmadığı için bu kadarı bile yetti. Sonunda ikincilik de az buz bir şey değil hele ki direkt çeyrek finale çıkma hakkından sonra. :A

Son olarak böyle bir yarışmayı bizlerle buluşturduğun için teşekkür ediyorum eline emeğine sağlık. :Z Yenisini de şimdiden merakla bekliyoruz. :Z @hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu hafta gerçekten çok ilginç bir yarış oldu. İlk başta Hazem önde başladı sonra bir ara ben 1. oldum ama son günlerde zayıf tahminler yaparak yine geriye düştüm. Ama zaten genel olarak bu konuda benden daha başarılı biri olduğun için kesinlikle şampiyonluğu hak ettin tebrikler. :Z @Hazem

Bu yarışmaya katılırken amacım sadece eğlenmekti ve önceki yarışmada olduğu gibi belli bir aşamada elenirim diye düşünmüştüm o yüzden finale kadar çıkmak benim için çok büyük bir sürprizdi. Amacım kazanmak olmadığı için bu kadarı bile yetti. Sonunda ikincilik de az buz bir şey değil hele ki direkt çeyrek finale çıkma hakkından sonra. :A

Son olarak böyle bir yarışmayı bizlerle buluşturduğun için teşekkür ediyorum eline emeğine sağlık. :Z Yenisini de şimdiden merakla bekliyoruz. :Z @hayret bi şey
Teşekkürler :D Bende merakla bekliyorum :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Tebrikler @Hazem çok güzel iş çıkardın, sonuna kadar da hak ettin. :Z

@Aserat @slhttnmtl ve @STARAN sizlere de tebrikler arkadaşlar, çok güzel işler çıkardınız. Ben kendimi fazla saymıyorum bu final turunda. :A

@hayret bi şey tekrardan emeklerine sağlık. :bhr:
Teşekkürler @Yiğitt :Z
Tebrikler @Hazem bu zorlu ve kıyasıya rekabetin olduğu yarışmada zirveye oturabildin.

Ben de 3. olabilmişim. Yapacak bir şey yok hak ettiğim bu. :A

@Yiğitt @Aserat @STARAN size de tebrikler. Çok güzel yarıştık.

@hayret bi şey sana da teşekkürler. Eline emeğine sağlık. :bhr:
Sağol @slhttnmtl sende iyi rakiptin.
Favorilerimden birinin kazanması sevindirdi, @Hazem tebrikler. :bhr:

Sorunsuz, kazasız bir yarışma oldu. Eline emeğine sağlık @hayret bi şey :Z
Teşekkürler, seviliyorsun. :love1:
Öncelikle eline emeğine sağlık @hayret bi şey
Elimden geldiğince takip etmeye çalıştım.
Bir sonraki sezonda bende yer alacağım :Z

@Hazem çok tebrik ederim. İlk başladığında da eski finalist olduğun için senden beklentimin yüksek olduğunu belirtmiştim.
Bir sonraki sezon çeyreğe çıkarsam tahminlerinde ıskala. Zaten +20 ile başlayacaksın :A ha sen başlamadan elenirsem acıma rakiplerine :A

@Aserat @Yiğitt @STARAN @slhttnmtl hepinize tebrikler 🤗 Kaybetmediniz çünkü sizde avantajlardan yararlanacaksınız (+20 hariç)
Forumu renklendiren, hareketlilik kazandıran harika bir etkinlik oldu :Z
Teşekkür ederim @Dosi ama bir sonraki sezon katılıp katılmayacağım belli değil. :D
@Hazem tebrik ederim... Çok güzel bir yarışma oldu...
@Yiğitt @slhttnmtl @Aserat sizinle finalde olmak çok güzeldi...Hepinizi tebrik ederim... Gelecek sezon çeyrek finalist oluyormuşuz... Yeniden orda görüşmek dileğiyle...

@hayret bi şey yarışmayı çok güzel sürdü...Eline emeğine sağlık...
Bende seni tebrik ediyorum @STARAN iyi yarıştın. :)

Teşekkür ederim bu sözler için @Aserat ama başarıdan ziyade biraz da şans işi diyelim bu iş. :D

@hayret bi şey sana çok teşekkür ederim böyle güzel bir yarışma yaptığın için. Her zaman adaletli oldun bu yüzden ayrıca tebrik ederim. Koyduğun kurallar ile yarışma daha heyecanlı geçti özellikle sıra, share tahminleri. Bazen hesapladım bende puanlarımı ve farklı sonuç çıktığında kontrol etmeni istedim eğer bıkkınlık getirdiysem affet. :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Teşekkürler @Yiğitt :Z

Sağol @slhttnmtl sende iyi rakiptin.

Teşekkürler, seviliyorsun. :love1:

Teşekkür ederim @Dosi ama bir sonraki sezon katılıp katılmayacağım belli değil. :D

Bende seni tebrik ediyorum @STARAN iyi yarıştın. :)

Teşekkür ederim bu sözler için @Aserat ama başarıdan ziyade biraz da şans işi diyelim bu iş. :D

@hayret bi şey sana çok teşekkür ederim böyle güzel bir yarışma yaptığın için. Her zaman adaletli oldun bu yüzden ayrıca tebrik ederim. Koyduğun kurallar ile yarışma daha heyecanlı geçti özellikle sıra, share tahminleri. Bazen hesapladım bende puanlarımı ve farklı sonuç çıktığında kontrol etmeni istedim eğer bıkkınlık getirdiysem affet. :D
Asıl ben teşekkür ederim :D Hak ettin gerçekten.

Yok estağfirullah ne bıkkınlığı :D

• Harika
Reactions: Hazem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öncelikle yarışmanın yürütücüsü olan ve bizlere baştan sona sorunsuz bir yarışma deneyimi yaşatan Hayrettin beyciğimi tebrik ederim. Aynı zamanda bu yarışma, kendisiyle de tanışmama vesile oldu, çok da eğlendim biraz erken veda etmeme rağmen. :A Ellerine ve emeklerine sağlık. :D @hayret bi şey

Bu yarışmada şampiyon olabilmek için gerçekten nokta atışı tahminler yapmak gerekiyor, üstelik sadece part-time kuşağı dizileri/programları için değil, tüm gün için. Bu yüzden büyük tebrikler @Hazem, zaten geçtiğimiz sezonun da finalistiydin. :Z

Finale kalmayı başaran @Aserat, @slhttnmtl, @Yiğitt ve @STARAN sizlere de büyük tebrikler. Buralara kadar gelen hiç kimse kaybetmiş sayılmaz ki sonraki sezon için puan avantajınız da olacak zaten. :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Öncelikle yarışmanın yürütücüsü olan ve bizlere baştan sona sorunsuz bir yarışma deneyimi yaşatan Hayrettin beyciğimi tebrik ederim. Aynı zamanda bu yarışma, kendisiyle de tanışmama vesile oldu, çok da eğlendim biraz erken veda etmeme rağmen. :A Ellerine ve emeklerine sağlık. :D @hayret bi şey

Bu yarışmada şampiyon olabilmek için gerçekten nokta atışı tahminler yapmak gerekiyor, üstelik sadece part-time kuşağı dizileri/programları için değil, tüm gün için. Bu yüzden büyük tebrikler @Hazem, zaten geçtiğimiz sezonun da finalistiydin. :Z

Finale kalmayı başaran @Aserat, @slhttnmtl, @Yiğitt ve @STARAN sizlere de büyük tebrikler. Buralara kadar gelen hiç kimse kaybetmiş sayılmaz ki sonraki sezon için puan avantajınız da olacak zaten. :D
Teşekkürler Enes beyciğim, yeni sezonlarda iddialı puanlar bekliyoruz sizden :A

• Harika
Reactions: Sherlock

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Çok teşekkürler, bence maksadına ulaşan herkes yarışmayı kazanmış sayılır. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu arada muhabbeti geçmişti yarışma esnasında. Benim desteklediğim yarışmacıların elendiği gerçeği var :F Yarışma bitsin açıklayacağımı söylemiştim :A

Eleme aşamasından finale kadar kimleri destekledim işte karşınızda ;

Eleme Aşaması : @emreemreu favorimdi, çünkü çok iddialı konuşmuştu:F ELENDİ :bilmem:

Grup Aşaması : @Sherlock ve @denizz19 favorimdi. @Sherlock tahmin göndermeyi unuttu, @denizz19 alt sınırda kaldı. ELENDİLER (b)

Çeyrek Final Aşaması : Dedim ki popüler isimlerle iş yürümeyecek, bende gizli gizli başarılı olan @Gerekli24 'ü destekleyeyim. ELENDİ :ozur:

Yarı Final Aşaması : Bu turda kimseyi desteklemeyecektim. Kendime odaklandım sadece ama @Veteran ile çok başa baş bir mücadelemiz vardı. Birimiz elenecekti kesin. Bende eğer elenirsem @Veteran finale çıksın o şampiyon olsun demiştim. İkimiz de elendik :bağır:

Final Aşaması : Bu turda favori seçmek için biraz bekledim :A @Aserat bir ara farkı açmıştı. Dedim ki kesin şampiyon olur :FSon gün öyle tahminler yapar ki rahat şampiyon olur demiştim. OLAMADI :kizgin:

Benim bahtsızlığım böyleydi arkadaşlar. Konuşulmuştu bayağı. Bundan sonra kimseyi desteklemeyeceğim :D

@Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @Hazem @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu arada muhabbeti geçmişti yarışma esnasında. Benim desteklediğim yarışmacıların elendiği gerçeği var :F Yarışma bitsin açıklayacağımı söylemiştim :A

Eleme aşamasından finale kadar kimleri destekledim işte karşınızda ;

Eleme Aşaması : @emreemreu favorimdi, çünkü çok iddialı konuşmuştu:F ELENDİ :bilmem:

Grup Aşaması : @Sherlock ve @denizz19 favorimdi. @Sherlock tahmin göndermeyi unuttu, @denizz19 alt sınırda kaldı. ELENDİLER (b)

Çeyrek Final Aşaması : Dedim ki popüler isimlerle iş yürümeyecek, bende gizli gizli başarılı olan @Gerekli24 'ü destekleyeyim. ELENDİ :ozur:

Yarı Final Aşaması : Bu turda kimseyi desteklemeyecektim. Kendime odaklandım sadece ama @Veteran ile çok başa baş bir mücadelemiz vardı. Birimiz elenecekti kesin. Bende eğer elenirsem @Veteran finale çıksın o şampiyon olsun demiştim. İkimiz de elendik :bağır:

Final Aşaması : Bu turda favori seçmek için biraz bekledim :A @Aserat bir ara farkı açmıştı. Dedim kikesin şampiyon olur :FSon gün öyle tahminler yapar ki rahat şampiyon olur demiştim. OLAMADI :kizgin:

Benim bahtsızlığım böyleydi arkadaşlar. Konuşulmuştu bayağı. Bundan sonra kimseyi desteklemeyeceğim :D

@Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @Hazem @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Sen daha çok kim iyi gitmişse onu desteklemişsin :F
Sakın ama sakın beni destekleme :A :A