alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kurşun ve Ferat'ı izledim mi iletir misin...
@Aserat çım, Buğrişko diyo ki Engin ve Tolga'ya bakarken sakin kalamıyormuş, duvarları tırmalıyormuş o yüzden dizileri kaldırmış. :A Alp de çok zorluyomuş onu, helallerime sadece ben bakarım başkası bakamaz diyor, galiba ZümZüm'ü de bitirecek. Resmen şıkandal. :eek::A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@Aserat çım, Buğrişko diyo ki Engin ve Tolga'ya bakarken sakin kalamıyormuş, duvarları tırmalıyormuş o yüzden dizileri kaldırmış. :A Alp de çok zorluyomuş onu, helallerime sadece ben bakarım başkası bakamaz diyor, galiba ZümZüm'ü de bitirecek. Resmen şıkandal. :eek::A

Allah tependen bakmasın çekil aradan ben yüzüne çemkiririm direkt bundan sonra. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat and alperuz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Başlık: 2020 - 2021 Sezonunda FOX Ne Yapacak?

Konunun son cümlesi: Kanal yeni sezonda hangi dizilerin fişini çekecek, ya da nasıl bir yayın politikası izleyecek belli değil.

"Ne yapacak?" sorusunun cevabını arıyorum...

IMG_2337.JPG

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,931
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Eski dizilerden Mucize Doktor (ve belki Yasak Elma) dışında garanti yok. Savaşçı hala çok iyi gidiyor ama sürekli ekonomik olaylar yüzünden gündeme gelmesi sıktı o yüzden 100'e tamamlayıp bitirsinler. Öğretmen ve Baraj çok iyi gidiyordu ama izleyicilerini sağlamlaştıracak kadar yayınlandılar mı emin değilim. O yüzden ikisi en zayıf halka gibi görünüyor ama umarım Öğretmen harcanmaz. :( Zümrüdüanka da klasik Doğu dizisi sendromunu yaşayıp 2. sezonda çakılabilir ki dileklerimiz o yönde. :A

Her yaz bir tane dizi yayınlamalarına rağmen bu yaz iki tane yapmaları çok gereksiz. Bir de onlar boşu boşuna yer kaplayacak. Kimsesizler olmaz ama Bir Annenin Günahı başka kanala geçmeli. Kefaret de gereksiz görünüyor ki bu prototiple Ocak'tan önce başlayamaz. İşin tek iyi tarafı var o da gelecek sezon ister istemez bol bol beddua alacak olması. :Z

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben de bunu düşünüyorum acaba eskisi gibi bir günde iki dizi mi yayınlayacak

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,331
Puanı
1,060
Güzel formüller düşünüyoruz. Eski dizilerimiz bitmeyecek 4'e düşmediği sürece. :bhr::bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizilerin hepsinin Eylü’de başlayacağını sanmıyorum. Kasım’ı bulabilir Kimsesizler ve Kefaret’in başlaması. Çünkü daha hiçbir detayı bile belli değil. :) Ayrıca yaz dizilerinin tutup tutmayacağı bile belli değil. Zümrüdüanka, Öğretmen ve Baraj’ın zorunlu aradan sonraki performansı da önemli. :)

Belli mi olur PT2 yaparız belki. :A :A