2019'da 35 Dizi Sona Erdi, Son Yılların En Düşük Rakamı... | FAV10 ÖZEL!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu yıl dizi tercihlerin çok hatalı görünüyor. Bak benim tercihlere: Mucize Doktor, Çukurova, Hekimoğlu ve Sefirin Kızı. Dörtte dört yapmışım maşallah. :bhr: :A @Forumdash
Kanal D dizisi izlemen en büyük sürprizi olsa gerek 2019 un :A :A :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Eline sağlık @Yiğitt güzel bir yazı olmuş.

Bu sene çok dizi izlemedim, izlediklerimden Halka ve Kuzgun erken bitmiş oldu. Diğer dizilerim planlanan final zamanlarında bittiler.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,075
Puanı
1,060
En başarısız kanal Kanal D gibi duruyor. Bir zamanların en çok izlenen dizilerine ve herkes tarafından yayıncılık anlayışıyla takdir toplayan kanalın geldiği duruma bak...

Onun dışında yine rakam fena değil, geçmiş yıllarda çok dizi yapıp, yayından kaldırılan iş sayısı fazla oluyordu. Artık kanallar daha nitelikli işler tercih ediyor ve sağlam oynuyor az dizi yapıp. Bizim Hikaye, İstanbullu Gelin, Söz ve Gülperi'de biten diziler arasındaki en başarılı diziler. 4'ü de zamanında ve tadında bitti. Emeği geçenlere tebrikler. Diriliş Ertuğrul'a bitti demek çok doğru mu bilmiyorum, isim değişikliği ile devam ediyor gibi. :A Ama o da en uzun soluklu işlerden biri olarak anılacak...

Dirilişe bitti demek doğru çünkü o ayrıydı Kuruluş ayrı bir dizi :D

@Yiğitt güzel yorum olmuş emeğine sağlık bundan sonra kanallar yapımcılar daha dikkatli olur inşallah

• Beğendim