2018-2019 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY! ?❤️

Kim Şampiyon Olur?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oraya bir şampiyonluk daha yazmanızı rica edeceğim. 19.05.2019 GALATASARAY'IN 22. ŞAMPİYONLUĞU KUTLU OLSUN!

• Harika
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Allianz Arena olsa beğenirsiniz ama burası TT Arena! ?

D68wyy5XkAUuHeH

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bunu gönülden diyorum, Galatasaray kazanırsa üzülmem. Başakşehir düzgün oynasaydıda son zamanlarda puan kaybı yaşamasaydı. Gönlüm Bjk'den yanaydı ama olmadı.
Böyle önemli bir güne yakışan bir futbol oynanır umarım. Kavga ve haksızlıkların olmayacağı bir futbol...
Ekli dosyayı görüntüle 68097
Knock knock KNOCK! Guess, who wins at the end? :A

celebratedcheapamericanpainthorse-small-gif.67579

@MasacRE @DarkLegenD @Maskeli Fedai @Sherlock
Yanlız yanlış zamanlama. Yukardaki mesajım ve Atam'ızın fotounu paylaştığım ve içten duygularımı yazdığım bir günde ofsayt oldu senin mesaj.

Bu arada @MasacRE ve @Sherlock tebrik ederim :D seni etmiyorum Tols :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok iyi yaaa. Ama artık o kadar sıradan bir şey ki seviniyorum 5 dakika sonra bitiyor. Ne olacak bu işin sonu bilmiyorum ahahahah. :A:A Fatih Terim bu takımın başında olmaya devam ettikçe lig bizim için basit bir test. Zor ama sonu belli olan da diyebiliriz. :A

Artık hedef Şampiyonlar Ligi'nde gidebileceğimiz yere kadar gitmek olmalı. Artık sahada yapılacaklar yapıldı sıra çapsız yönetimde. Şu yaz transfer döneminde önlerinde bolca zaman olacak. Düzgün bir planlamayla bu takımı hocanın istediği şekle getirin ve tekrardan gruptan çıkan, Çeyrak final görme ihtimali olan o takımı kurun...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok iyi yaaa. Ama artık o kadar sıradan bir şey ki seviniyorum 5 dakika sonra bitiyor. Ne olacak bu işin sonu bilmiyorum ahahahah. :A:A Fatih Terim bu takımın başında olmaya devam ettikçe lig bizim için basit bir test.

Artık hedef Şampiyonlar Ligi'nde gidebileceğimiz yere kadar gitmek olmalı. Artık sahada yapılacaklar yapıldı sıra çapsız yönetimde. Şu yaz transfer döneminde önlerine bolca zaman olacak. Düzgün bir planlamayla bu takımı hocanın istediği şekle getirin ve tekrardan gruptan çıkan, Çeyrak final görme ihtimali olan o takımı kurun...

Futbol 22 kişinin oynadığı, sonunda Fatih Terim’in kazandığı bir spordur.

• Beğendim
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Eh zaten şampiyonluk maçı olduğu için kaybedecek bir şeyiniz yoktu ama 8 puan geriye düştüğümüzde, Konya maçlarında filan çok emindiniz şampiyon Başakşehir olacak diye o yüzden biraz dalga geçmek de bizim hakkımız gel kabul et şimdi :A

onlar sadece sizi kızdırip diss kapma olayıydi yoksa biliyorsum ben en baştan beri umursamıyorum çok takip etmiyorum futbolu diyordum
Fenerbahçeliyim ama öyle her maçı takip etme olayını 2010'larda bıraktım ben. Bana kazancı yok, kendimi ne diye strese sokayım. Bak sen her hafta ölüp ölüp dirildin :A
Bu arada Fener ilk 12 de olacak diyordum. Sahi bi gidip bakayım ne alemdeyiz :F

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Futbol 22 kişinin oynadığı, sonunda Fatih Terim’in kazandığı bir spordur.
Ciddi manada adam bu işin bugunu bulmuş. Ne yapıyor ediyor yine bir şekilde ipi göğüslüyor. Yahu bu sene Galatasaray'ın yaşadığı tüm aksilikleri yazsak ve 2. yarıda 8 puan geride olmamızı da içine katsak, insanın aklı almaz o senaryodan şampiyon çıkmayı. Ama işte olduk kardeşim olduk yani. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...