2015 Yılının Forum Enleri Belli Oldu!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
nickimin üstünde en eğlenceli nickimin altında ise en takip edilen yazsın :A:A:A
İki tane etiket olur mu ki? En çok takip edilen eğlenceli üye gibi bir şey olabilirdi aslında. :F İkisini birleştirip. :A Eeee memnun oldun mu sonuçlardan peki? :A

Ben de kimse kırılmasın diye yazdım da yazdım valla ona rağmen @*YıldırıM*'ı unutmuşum mesela. :(

Gelecek sene sınırlama getirebilirsin aslında. :D
Aynen ona rağmen benim de unuttuğum bazı isimler oldu. Sonradan ekleme yaptım. :( Bakarız ya gelecek seneye daha çok var nasıl olsa. :A

Ama mesela en çok özelden konuşulan üyenin eni olsa ne olacak bir anlam ifade etmiyor bence? :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Konu açmayı seviyorum hatta foruma konu açmak için giriyorum diyebilirim. Öncelikle beni geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da ''Konuları En Çok Beğenilen Üye'' seçen herkese teşekkür ederim. :)

Bunun yanı sıra ''En Sportmen Üye'' seçilmişim. @xdragxx ve @Bully gibi centilmen spor sever arkadaşlarımın yanında bu ödülü de kazanmak gururlandırdı beni. :)

Son olarak ''En İyi Yönetici'' kategorisinde @Bully ve @mrt-06 gibi usta sayılabilecek isimlerin ardından üçüncü sırada yer almışım hiç de fena değil. :)

Edit: Geçen gece ben de liste yapacaktım ama @OzaN bana 2 saatlik fotoraf kesip biçme kilitledi bu yüzden yapmadım. Lütfen kusura bakma. :( @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Konu açmayı seviyorum hatta foruma konu açmak için giriyorum diyebilirim. Öncelikle beni geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da ''Konuları En Çok Beğenilen Üye'' seçen herkese teşekkür ederim. :)

Bunun yanı sıra ''En Sportmen Üye'' seçilmişim. @xdragxx ve @Bully gibi centilmen spor sever arkadaşlarımın yanında bu ödülü de kazanmak gururlandırdı beni. :)

Son olarak ''En İyi Yönetici'' kategorisinde @Bully ve @mrt-06 gibi usta sayılabilecek isimlerin ardından üçüncü sırada yer almışım hiç de fena değil. :)

Edit: Geçen gece ben de liste yapacaktım ama @OzaN bana 2 saatlik fotoraf kesip biçme kilitledi bu yüzden yapmadım. Lütfen kusura bakma. :( @mrt-06
Yok neyse önemli değil, zaten yeterince oy geldi. :D

@destere benden etiket gelmiyor mu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle en eğlenceli ve e çok takip edilen üye olmamı sağlayan oy verenlere çok teşekkürler:bhr: özellikle forumun neşesi olmaya devam etmek istiyorum:Z
en geveze @xemrexxx 2.olduğum halde bana fark atmış kimselere kaptırmaz:F
@OzaN türkçeyi iyi kullanıyor ama daha doğrusu biz türkçeyi bilmediğimizden:F
@takas fanatik ve sinirli üyelerde 1.olması normal bencede oy farkı az bile bence :F
@sürgünüm sportmen ve konuları beğenilen herkesle uyumlusun emekte veriyorsun;)
@vadikızı en duygusalmı desek en zırlayanmı bilemedim ama tebrikler tatlım :A
@GunesinOglu ms ile zaten unutulmazlara ismini yazdırdı zaten çıkış normal:F
@destere komiklikte tolga çevikle yarışır 1 yıllık protstosunuda bırakması yaradı:F
@sokak sanati avatarın nicki beğenilmiş ve aktif seçilmişsin üçüde isabetli olmuş:F
@Tolstoyevski flozoflukta çığ atladın resmen gerçekten sende birşeyler var:F
@Bully iyi yönetici seçilmene evindim darısı co-adminliğe diyelim ve sabırlısında evet:F
@Harunnn60 @Aserat editörlüktede sizlere tebrikler adınıza sevindim cidden;)
@Arslan Bey ciddi olman normal yaşını duyunca şaşırmıştım genc yasta fazla olma:F
- yakup09 & xBUGRAx & Yakamoz-Asi - özlenilen umarım dönersiniz diyelim ;)
@denizz19 @mrt-06 yorumlarınızı bende beğeniyorum ayrıca inş bizde tanısırız @mrt-06 ;)
@OzaN @Tzira @mrt-06 3 kişi tarafsızlığı paylaşmış ve doğru kişiler :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
2015 yılında hiçbir şey yapmadım. Sadece bir kategoride olmam şaşırtıcı değil :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Geçen sene "en iyi çıkış yapan üye" ödülünün ardından bu sene de "en iyi editör" dalında zafere ulaşmamı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, ödülü paylaştığım @Harunnn60'a ve diğer kazananlara da buradan tebrikler. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,066
Puanı
1,060
öncelikle en eğlenceli ve e çok takip edilen üye olmamı sağlayan oy verenlere çok teşekkürler:bhr: özellikle forumun neşesi olmaya devam etmek istiyorum:Z
@takas fanatik ve sinirli üyelerde 1.olması normal bencede oy farkı az bile bence :F
@destere komiklikte tolga çevikle yarışır 1 yıllık protstosunuda bırakması yaradı:F
@sokak sanati avatarın nicki beğenilmiş ve aktif seçilmişsin üçüde isabetli olmuş:F
@Bully iyi yönetici seçilmene evindim darısı co-adminliğe diyelim ve sabırlısında evet:F
@Arslan Bey ciddi olman normal yaşını duyunca şaşırmıştım genc yasta fazla olma:F
@denizz19 @mrt-06 yorumlarınızı bende beğeniyorum ayrıca inş bizde tanısırız @mrt-06 ;)

duygusal dersen sevineceğim canım:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Herkesi tebrik ediyorum..en iyi çıkış yapan ve en iyi yorumcu üye kategorilerinde en azından listede bulunmakta iyimiş:)
Seçen Herkese teşekkür ederim:)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hiçbir kategoride yokum ne kadar güzel. :A

Ellerine sağlık kardeşim, çok uğraşmışsın, çok da güzel olmuş. :bhr: @mrt-06

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,365
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
benimde zaten Halkın Polisim var ama o ms kadar hit alamıyor en fazla alanı kurtlar vadisi sihirli annemdi

bide öztürkler vardı @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059