2014 New York Film Eleştirmenleri Ödülleri Açıklandı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
'''' Yönetmeni kesinlikle oscar ı hakediyor , en iyi yönetmen ödülü bu filmi yöneten vatandaşa verilmeli? çünkü12 yıllık herhangi bir sıradan ailenin, sıradan hikayesinin ne kadar sıkıcı olabileceğini bizlere gösterdiği için takdiri hak ediyor :) ''''

zamanında filmi bitirmeyi başarınca yorumlar kısmına yukardaki bu yazıyı yazmışım @OzaN :) demekki içime doğmuş mu desek altıncı his falanmı desek, tutturdum sonunda:) bu hızla tahmin ettiğim gibi oscar ıda alır film :))

filme ödül verenlerin ben filmi tamamen bitirdiğini zannetmiyorum ilk yarıyı izledikten sonra tamam anladık gerisini diyip ödül verelimde kurtulalım demişlerdir :) ya da filmi izlemeyi başaranlar çektikleri çileyi herkese çektirmek isetemişlerdir :)

ummadığın taş baş yarar derler :)

yönetmen ödülü neysede en iyi film buysa bu seneki filmleri izlememek en iyisi :)
Kabul edin iyi filmdi, sorun sizde. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Şaşırtıcı sonuçlar var cidden ama daha çok şaşıracağız bu sezon.

Kadın oyuncuda Julianne Moore'un geçen senenin Blanchett'i olacak gibi lanse edilmişti ama olamayacağı kesinleşti. Tabi Oscar'ın hala en büyük favorisi.

The Grand Budapest Hotel'ı Oscar'da görmek istemiyorum. :(

Boyhood'un 12 yıl özelliğini çıkarırsak geriye pek bir şey kalmıyor evet ama bu Gravity'den görsel efektleri çıkarmak gibi bir şey. Yani sinemada bir ilk olmak, filmin kendisi için olmayabilir ama yönetmeni için ödülleri hak ettirecek bir şey.

Boyhood'un kendisi de en azından benim için geçen yılın kazananı 12 Years a Slave'den daha iyi bir film. Zaten Oscar'da tek kriter filmin en iyi olması değil.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şaşırtıcı sonuçlar var cidden ama daha çok şaşıracağız bu sezon.

Kadın oyuncuda Julianne Moore'un geçen senenin Blanchett'i olacak gibi lanse edilmişti ama olamayacağı kesinleşti. Tabi Oscar'ın hala en büyük favorisi.

The Grand Budapest Hotel'ı Oscar'da görmek istemiyorum. :(

Boyhood'un 12 yıl özelliğini çıkarırsak geriye pek bir şey kalmıyor evet ama bu Gravity'den görsel efektleri çıkarmak gibi bir şey. Yani sinemada bir ilk olmak, filmin kendisi için olmayabilir ama yönetmeni için ödülleri hak ettirecek bir şey.

Boyhood'un kendisi de en azından benim için geçen yılın kazananı 12 Years a Slave'den daha iyi bir film. Zaten Oscar'da tek kriter filmin en iyi olması değil.
Bence yine bu senenin Blanchett'i olacak 1-2 ödül kaçırması pek bir şeyi değiştirmez. Dün gece Gotham ödülleri açıklanmış mesela orada kazanmış ödülü. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bence yine bu senenin Blanchett'i olacak 1-2 ödül kaçırması pek bir şeyi değiştirmez. Dün gece Gotham ödülleri açıklanmış mesela orada kazanmış ödülü. :)
Ama Blanchett hatırladığım kadarıyla önemli her ödülü almıştı. :D

Diğer adaylara bakınca isim olarak benim için çok öne çıkmıyor. Felicity Jones ve Reese Witherspoon'u daha çok desteklerim gibi. Tabi performansları izledikten sonra karar vermek gerek oyuncu tahminlerine. Benimki önyargı biraz da. Ya da bu kadar belirsiz bir ortamda belirli olmasını istemiyorum. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ama Blanchett hatırladığım kadarıyla önemli her ödülü almıştı. :D

Diğer adaylara bakınca isim olarak benim için çok öne çıkmıyor. Felicity Jones ve Reese Witherspoon'u daha çok desteklerim gibi. Tabi performansları izledikten sonra karar vermek gerek oyuncu tahminlerine. Benimki önyargı biraz da. Ya da bu kadar belirsiz bir ortamda belirli olmasını istemiyorum. :D
Vardır onun da kaçırdığı ödüller tek tük olsa da. :):)