2014 En İyi Yabancı Diziler Listesi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TNT dizileri listeye eklendi.

Dizilerini araştırırken farkettim de TNT diğer kanalların çok gerisinde kalmış. Bir de "we know drama" diye reklam yapıyorlardı galiba utanmadan. :D

En popüler dizileri senin Falling Skies herhalde @Forumdash :):)
Aynen öyle ve en fos dizisi :X Senaryo yok her sezon zaman atlamalı. 4.sezonu erken düştü ilk bölümü izledim ve beğenmedim. Devam etsem mi diye düşünüyorum. Khalessi çakması bi kız da geldi:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aynen öyle ve en fos dizisi :X Senaryo yok her sezon zaman atlamalı. 4.sezonu erken düştü ilk bölümü izledim ve beğenmedim. Devam etsem mi diye düşünüyorum. Khalessi çakması bi kız da geldi:F
İzle izle forumda TNT dizisi takip eden biri lazım yoksa kimi etiketleyeceğim. :D

Aslında tam @xemrexxx'e göre kanal. Dizilerinin tamamı kimsenin izlemediği diziler. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok başlamadı doğru bak o dizi de TNT'deydi. Bari o tutsa ama zor.

Bu arada Mob City'i devam ettirmediler ama bence o dizi lazımdı kanala. Yine az çok adından söz ettirmişti. :):)
bende anlamadım aslında tutabilirdi , birde yapımcı bu dizi denemelik tadımlık gibi birşey demiş ,dalga geçiyor bizimle :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok başlamadı doğru bak o dizi de TNT'deydi. Bari o tutsa ama zor.

Bu arada Mob City'i devam ettirmediler ama bence o dizi lazımdı kanala. Yine az çok adından söz ettirmişti. :):)
O diziye bakmiştim tam bi fiyaskoydu:( Hatta yorumda atmiştim sanırım(b)