20 Ekim 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye All Star - 124. Bölüm | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,685
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yo tam aksine, sizinkiler zirveyi vereceğini bildikleri için en azından bölümümüzü harcamayalım deyip yayınlamamıştır :A
Öyle bir fragman ile izleyici kaybı olmazdı.
Kim emir vermis belli oldu RTürkün bile üstünün üstü Rtürk baskani seçilir seçilmez iptaller geldi @Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,685
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beni her hafta haşat ediyorlar yardıma yetiş diyosun yani, ikinizi birden yerizzzz :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z :Z
Rtük acimaz gibi
Birde süreleri indirmek istiyorlar
45 dakika ya
Kanallari parali yapmak
46000 tl Kanal d
Benim aklimda fikir su
Irlandadaki gibi
Paket paket satin dizileri
Ortak olmalari için YouTube kanallarina üye olma zorunlugu getirsin
Seyircilere öyle paket paket versin
Arka sokaklar
Üç kizkardes
Bir derdim var
Böyle çikar
Irlandada ortaklik 10 euro kanallarla
@12.Adam @xemrexxx
------

@12.Adam @xemrexxx

Reaksiyon puanı
110
Puanı
44
Vee Analamadigim bir durum daha Yali Capkini yeni bolum yayinlaninca yasa saygisizlik tekrar olunca bas sagligimi yaptilar mi simdi rturkun en guzel ayarani Show tv veriyor Kizilcik Serbeti ile bos islerle ugrasib duruyolar

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,685
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yas bahanesiyle Arka Sokaklar yayınlamayan Kanal D sabah Magazin D yayınlıyordu, bu nasıl çelişki ? :F

Show TV'de ise Cumartesi Sürprizi yerine Kızılcık Şerbeti koymuş, hem akşam yayın yaparak hem magazin koymarak mesajını vermiş resmen :oley:
Emir büyük yerden
Diziler 52000 tl ye satilirsa haftaliik
Seyircilere
Rtürk
Dizileri kanallar paket paket satsinlar
Seyirciye dizileri
@ozmoturk @12.Adam @xemrexxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,227
Puanı
1,061
Yalı Çapkını milli yas ayağına hezimete uğrayacağı bölümü yayınlamaktan kaçınıp zaman kazanmaya çalışarak yine rezil olurken Kızılcık Şerbeti normal şartlarda yapacağı şovun üstüne biraz daha koyarak cumanın sefiri olduğunu göstermiş. :Z Show TV'ye bu dik duruşu için teşekkür ediyor ve karşı tarafın fanlarına bol kudurmalar diliyorum. :A

Malum dizi gelecek hafta Nükhet queen'in manyağa dönüşü ve dizinin can damarı olan Pelin'in gelişiyle yükselir. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,685
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yalı Çapkını milli yas ayağına açık ara hezimete uğrayacağı bölümü yayınlamaktan kaçınıp zaman kazanmaya çalışarak rezil olurken Kızılcık Şerbeti normal şartlarda yapacağı şovun üstüne birazını daha koyarak cumanın sefiri olduğunu göstermiş. :Z Show TV'ye bu dik duruşu için teşekkür ediyor ve karşı tarafın fanlarına bol kudurmalar diliyorum. :A
Diziler parali olabilir
Haftalik 52000 tl
Dizi süreleri kisalirsa
Bence paket paket diziler satilirsa
Daha iyi olur dizi süreleri kisalirsa
Seyircilere
YouTube kanallariyla ortak olsunlar
------

@Aserat
------

@xemrexxx

• Harika
Reactions: xemrexxx

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti'nin hamlesi çok güzel işe yaramış, bu bölümle Pelin'in karşısında aşırı yükseliş gösteremeyebilirdi ama hem bu bölümle Total zirvesini gördü hem de daha ilk fragmana bakarsak YÇ'nin hamlesinden çok etkilenmeyeceği ortada. :Z Kıvılcım'ın Fatih'e karşı tutumu da numara çıkarsa YÇ fanlarına geçmişler olsun. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,685
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kızılcık Şerbeti'nin hamlesi çok güzel işe yaramış, bu bölümle Pelin'in karşısında aşırı yükseliş gösteremeyebilirdi ama hem bu bölümle Total zirvesini gördü hem de daha ilk fragmana bakarsak YÇ'nin hamlesinden çok etkilenmeyeceği ortada. :Z Kıvılcım'ın Fatih'e karşı tutumu da numara çıkarsa YÇ fanlarına geçmişler olsun. :A
Dua edin haftalik 52000 tl ödemiyelim
Bir dizi seyretmek için
Rtükten kaynakli
süreleri kisaltmak istiyorlar
------

@slhttnmtl

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,848
Puanı
1,060
Hoşgeldin.Napiyosun? :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,746
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti iyi yükselmiş hatta ben daha fazla bekliyordum. Rakipleri olsaydı da zirvede yer alırdı muhtemelen dizi.