Star 20 Dakika - Dizi Yorumları

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
20 Dakika'ya devam .. 9.Bölüm güzeldi.
Zorba;Akrep'i soktu :F
Neredeyse kaçış planı Akrep'in eline geçiyordu. Son anda Zorba'nın hamlesi ile tehlike atlatıldı.Melek planı yaktı.

Zorba da baya uyanık çıktı. "Bedavaya yapmadım beni de götütücen" :eek:
Gardian : Bu ne? ne yaktın?
Melek : Kaçış planım :D

Ayrıca 9.bölümde yine o muhteşem aksiyon müziği çaldı :Z

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
benim beklentilerimin çok altında çıktı kerem derenden daha zekice senaryo bekliyordum uçurum altından senaryosu var. türk işi amerikan işini karman çorban etmiş.. çok vasat buldum diziyi bu diziden fenomen çıkmaz sosyal medyayıda eline alamaz en azından uçurum ve suskunlar sosyal medyad liderdi bu dizi hiç bir yerde lider olmaz. ilker aksum berbat bir oyunculuk sergilemiş ben bu kadar kötü iş çıkaracagını tahmin etmemiştim.. kesinlikle ay yapım yönetmeni ilerde değiştirecektir
@cookies sağol ilkeladiğın için ))) unutmuştum bu yorumu. hatta ben mi yazdım bu yorumu dedim)) yazılanların hepsi çıkmış

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
13.Bölüm
Kaçış denemesinin olduğu bölümdü heyecan doruktaydı ve zevkle izlediğim bir bölümdü yine.
Planı komiser bozdu ve Ali'nin hatasaydı.
Ya sen ne diye gidip bebe patiği asıyorsun arabana :D
Süreyya: "Melek nerde? Melek nerde?" deyip koşuşturuyordu :A mahkumların isyan çıkarışı da çok başarılıydı ve planın sonunda "Melek Alaskar" diye adı okununca tam saniyesinde orada olması da güzeldi.

Bölümün sonu Özgür ile bitti onun altından da bir şeyler çıkacak gibi hadi hayırlısı :) @-potterhead-

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
13.Bölüm
Kaçış denemesinin olduğu bölümdü heyecan doruktaydı ve zevkle izlediğim bir bölümdü yine.
Planı komiser bozdu ve Ali'nin hatasaydı.
Ya sen ne diye gidip bebe patiği asıyorsun arabana :D
Süreyya: "Melek nerde? Melek nerde?" deyip koşuşturuyordu :A mahkumların isyan çıkarışı da çok başarılıydı ve planın sonunda "Melek Alaskar" diye adı okununca tam saniyesinde orada olması da güzeldi.

Bölümün sonu Özgür ile bitti onun altından da bir şeyler çıkacak gibi hadi hayırlısı :) @-potterhead-
Evet çok iyi bir bölümdü bu bölüm :)