2. Tur - En Favori Güzel 2019 - 8. Grup

Hangi 4 Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Seranay için de o minvalde bir şeyler dediğine eminim, senin kadar kuvvetli olmasa da hafızam böyle bir şey dediğini hatırlıyorum :A Favorin demedim zaten, tamam onlar şampiyon olmasın diyorsun ama kim şampiyon olabilir o zaman onu tahmin et :A
Siz erkekleri anlamak zor, oyüzden birinciyi tahmin etmekte zor :A Buradakiler hangi diziyi seviyorsa onun oyuncusunu oyluyor :F
Burcu Biricik, Aslı Enver, Beren Saat, Serenay Sarıkaya, Afra Saraçoğlu(soy ismi böyleydi galiba) bu isimler final turlarına yakın adaylar. Daha vardırda şuan aklima gelmiyor kimler vardı :F bu arada ben grupları ayarlarken farklı sistemden yaptım. isimleri dizdim sonra ilk siradakini ayırdığım grupların sıraamasina rast gele yazdım. Misal birinci isim 4. grubun 6. sirasina yazdim. 2. isim 7. grubun ilk sirasina yazdım vs. neyse sonra bi baktım bir tane yerkalmıs. Halla halla dedim, hangi ismi kaçırmışım, hepsini tek tek yazdığım için neyseki kacırdığım ismi çok araştirmadan buldum. Tahmin et kimmiş unuttuğum? Serenay Sarıkaya :F Beni taşa tutardınız :F:F
Grupları ayırirkende kurada hangi isim geliyorsa aynı o sıralamaya göre açıyorum. Yani popülerler üst sırada değil listemde.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Siz erkekleri anlamak zor, oyüzden birinciyi tahmin etmekte zor :A Buradakiler hangi diziyi seviyorsa onun oyuncusunu oyluyor :F
Burcu Biricik, Aslı Enver, Beren Saat, Serenay Sarıkaya, Afra Saraçoğlu(soy ismi böyleydi galiba) bu isimler final turlarına yakın adaylar. Daha vardırda şuan aklima gelmiyor kimler vardı :F bu arada ben grupları ayarlarken farklı sistemden yaptım. isimleri dizdim sonra ilk siradakini ayırdığım grupların sıraamasina rast gele yazdım. Misal birinci isim 4. grubun 6. sirasina yazdim. 2. isim 7. grubun ilk sirasina yazdım vs. neyse sonra bi baktım bit tane yerkalmıs. Halla halla dedim, hangi ismi kaçırmışım, hepsini tek tek yazdığım için neyseki kacırdığım ismi çok araştirmadan buldum. Tahmin et kimmiş unuttuğum? Sernay Sarıkaya :F Beni taşa tutardınız :F:F
Erkekle kadınla alakası yok ya, herkes sevdiği isimleri ön plana çıkarıyor işte :A

Öeehh yani unuttuğun isme bak o kadar kişiden bravo :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Erkekle kadınla alakası yok ya, herkes sevdiği isimleri ön plana çıkarıyor işte :A

Öeehh yani unuttuğun isme bak o kadar kişiden bravo :A
listede ortalardaydı ismi halbuki ama 133 mü ne isimden kaçırmam normal :A
şunu eklemiştimde hemen alıntılamışsın :A
"Grupları ayırirkende kurada hangi isim geliyorsa aynı o sıralamaya göre açıyorum. Yani popülerler üst sırada değil listemde."
Sonraki turdada bu sistemi uygularım. Daha az uğraştırıcı oluyor. Sonraki turlarda internetlerdeki kuraya devam ederim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
listede ortalardaydı ismi halbuki ama 133 mü ne isimden kaçırmam normal :A
şunu eklemiştimde hemen alıntılamışsın :A
"Grupları ayırirkende kurada hangi isim geliyorsa aynı o sıralamaya göre açıyorum. Yani popülerler üst sırada değil listemde."
Sonraki turdada bu sistemi uygularım. Daha az uğraştırıcı oluyor. Sonraki turlarda internetlerdeki kuraya devam ederim :A
İsim atlama da nasıl ayarlarsan ayarla, o senin bileceğin iş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üst tura çıkanlar :

Burcu Biricik
Bensu Soral
Elçin Sangu
Gökçe Bahadır

• Beğendim
Reactions: Turkuazz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...