2021 2.Tur | En Favori Şarkı 2021 | 3. Grup

Hangi 5 şarkı üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
İyi de en favori şarkı yarışması bu şarkılar yarışıyor videolar yarışmıyor ki
10 senedir hep bu kural vardi. Sarki olarak secersek inan 1000 tane sarki vardir bir yilda. Hepsini nasil oylayalim?
suradada gelen lyric videolar icin ayni yorumlari yaptik. Bu benim koydugum bir kural degil. Sarkiyi geri cekiyorum anketten. Baska sarkiya oy vereceksen belirtebilirsin. Konuyu tartismaya gerek yok. Kabul etmedigimiz sarkilara haksizlik cünkü.
Bu etkinligi ben bulmadim. Ben forumda var olan bir etkinligi kurali ile devam ettiriyorum. Kesin bir karardir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
10 senedir hep bu kural vardi. Sarki olarak secersek inan 1000 tane sarki vardir bir yilda. Hepsini nasil oylayalim?
suradada gelen lyric videolar icin ayni yorumlari yaptik. Bu benim koydugum bir kural degil. Sarkiyi geri cekiyorum anketten. Baska sarkiya oy vereceksen belirtebilirsin. Konuyu tartismaya gerek yok. Kabul etmedigimiz sarkilara haksizlik cünkü.
Bu etkinligi ben bulmadim. Ben forumda var olan bir etkinligi kurali ile devam ettiriyorum. Kesin bir karardir.

Ya sonuçta seçilmiş yarışmaya dahil olmuş bu bir şarkı yarışması devam etmesi gerek bence

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,365
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
Ya sonuçta seçilmiş yarışmaya dahil olmuş bu bir şarkı yarışması devam etmesi gerek bence
sadece 1 turu gectigi icin devam etmesine gerek yok. ilk tur 60 sarki tur atlayacakken 64 tane tur atlamis oldu, yani cok engel degil durumlara ama simdi burada diger hakki olan videolar tur atar cunku baya ayni oy oranina sahip sarkilar mevcut

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
sadece 1 turu gectigi icin devam etmesine gerek yok. ilk tur 60 sarki tur atlayacakken 64 tane tur atlamis oldu, yani cok engel degil durumlara ama simdi burada diger hakki olan videolar tur atar cunku baya ayni oy oranina sahip sarkilar mevcut

Valla bu yapılan çok saçma seçilmiş ankete girmiş bu şarkı yarışması video klip değil gidebildiği yere kadar gitsin ne olacak

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
@dosimosi daha önce belirtti.

Kural kuraldır, esnetilmesi mümkün değildir.
tesekkurler. oy hakkini kulalnmak istedigin baska sarki varmi?

bu tür gözden kacmalar gayet normal cünkü 138 tane sarkiyi kattik ve eve gelip dinlenmek yerine etkinlige attim kendimi. Tek basima sunmasaydim ve baslarda video olsaydi farkederdik ilk turda ama tek basima anca bu kadar olunuyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
ayni cevabi yaziyorum. Eeleyecegi sarkilara haksizlik olacak cunku.

Ben bir kuralı ilk defa görüyorum valla bu en iyi video yarışması den en favori şarkı yarışması
kural hep vardi. ayrica yillarca etkinlige emek vermis olan @Bully 'e danistim durumu. Video deyip duruyorsun, en iyi klibi secmiyoruz. Duyuru konusundada klipsiz sarkilar varsa belirtin diye yazmisim cikarmak icin. Hatta ilk turda phoebebuffay yine lyric olan bir sarkiyi belirtti hemen silmistim anketten.
bu konudaki yorumum:
(Olası yarışacak şarkılar (not: hit olmuş eksik şarkıları belirte bilirsiniz veya klipsiz şarkılar eklenmişse belirtiniz. İlk turlarda videosuz anket ayarlanacaktır)

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,365
Puanı
1,060
tesekkurler. oy hakkini kulalnmak istedigin baska sarki varmi?

bu tür gözden kacmalar gayet normal cünkü 138 tane sarkiyi kattik ve eve gelip dinlenmek yerine etkinlige attim kendimi. Tek basima sunmasaydim ve baslarda video olsaydi farkederdik ilk turda ama tek basima anca bu kadar olunuyor.
Vardı ama kotadan dolayı kullanamadım.

Ben bir kuralı ilk defa görüyorum valla bu en iyi video yarışması den en favori şarkı yarışması
@dosimosi açıklamış, topa girmeme lüzüm yok.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
ayni cevabi yaziyorum. Eeleyecegi sarkilara haksizlik olacak cunku.

kural hep vardi. ayrica yillarca etkinlige emek vermis olan @Bully 'e danistim durumu. Video deyip duruyorsun, en iyi klibi secmiyoruz. Duyuru konusundada klipsiz sarkilar varsa belirtin diye yazmisim cikarmak icin. Hatta ilk turda phoebebuffay yine lyric olan bir sarkiyi belirtti hemen silmistim anketten.
bu konudaki yorumum:
(Olası yarışacak şarkılar (not: hit olmuş eksik şarkıları belirte bilirsiniz veya klipsiz şarkılar eklenmişse belirtiniz. İlk turlarda videosuz anket ayarlanacaktır)

Ya niye haksızlık olsun herkes sevdiğine oy veriyor sonuçta

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
  • Harika

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,365
Puanı
1,060
Ya niye haksızlık olsun herkes sevdiğine oy veriyor sonuçta
Ben mesela bir parça oy veremedim .Şimdi parçaya haksızlık mı etmiş oldum ?
------

@dosimosi , kaldırılan parça hangisi? Bir önceki turdaydı saklı kalmak koşuluyla sonraki bir turda bu hakkımı kullanabilir mym?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
hangisi belirt ona 1 oy fazla yazacagim.

10 kere ayni seyi yazmayi düsünmüyorum.
baska oy vermek istedigin sarki varsa belirt.

Yok başka şarkı tşkler
------

------

@dosimosi , kaldırılan parça hangisi? Bir önceki turdaydı saklı kalmak koşuluyla sonraki bir turda bu hakkımı kullanabilir mym?

Tamam ben bişi demiyorum artık

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
------

sonraki tur ne, burda ya kullan ya kullanma :A Aleyna'dan önce olan sarkilardan birini secebilirsin (Ece Mumay haric) Aleyna ve sonrasi olanlara oy kullanmissin :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,365
Puanı
1,060
sonraki tur ne, burda ya kullan ya kullanma :A Aleyna'dan önce olan sarkilardan birini secebilirsin (Ece Mumay haric) Aleyna ve sonrasi olanlara oy kullanmissin :A
Bu listede yok .Diğer listeye bakalım. :A Kaldırılan parça Ece mumay demişsin ama listede adı var.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
Bu listede yok .Diğer listeye bakalım. :A Kaldırılan parça Ece mumay demişsin ama listede adı var.
kaldirilan demedim. Ona oy kullandigin icin dedim :A kaldirilana diskalifiye yazdim zaten :A Derya Ulug sarkisi kaldirildi

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,311
Puanı
1,060
Şarkı aslında sevilen şarkıymış..Yüzde 60 oyu vardı.
Ama dizi müziği olup,elemelere katılmayan şarkılar varsa yapacak birşey yok..

Ben oy hakkımı Ajda Pekkandan yana kullanmak istiyorum :A:A:A:A:A @dosimosi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...