2 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Acun 22'de başlayan showuna ön hazırlık yapıyor.Coşmuş yine.:D

Boşlukçu Acun 9.42'ye fırlamış bu anlıkta. :J

Şefkat Tepe ve Fatih Harbiye reklamda olmalarına rağmen gayet iyi durumdalar. :Z

Arka Sokaklar listede yok? :F

Adını Kalbime Yazdım 3.43'e fırlamış, Focus Film adına çok sevindim. :)

Sözümü geri alıyorum. Dizi 2 reyting birden yükselmiş. Şaşırdım harbiden ama dizi için yine yetersiz. Bu dizinin bundan daha fazlasına ihtiyacı var. 😉

Acun boşluğu bulduğu uçuşa başladı
Şefkat Tepe reklam 4 almış idare eder
Futbol Ateşi'nde özet vardı herhalde uçmuş Trt 3'ü listeye sokmayı başarmış

Arka Sokaklar düşük gidiyor. Kanal D'nin dizileri teker teker düşüyor hem sbt'de hem tns'de. Normal değil.

Adını Kalbime Yazdım'da Arka Sıradakiler'in Pınar'ı da oynuyor. Yine liseli karakterle karşımızda ama baya ufalmış mı ne? :D @mrt-06

Bakalım Adını Kalbime Yazdım dizisi diğer anlıklarda da sürpriz çıkışını sürdürebilecek mi?

Adını Kalbime Yazdım'da Arka Sıradakiler'in Pınar'ı da oynuyor. Yine liseli karakterle karşımızda ama baya ufalmış mı ne? :D @mrt-06

Diziye çektin beni.:D

Arka sıradakiler'in hiç bir oyuncusu ekranda değil maşallah.Ne yaptı bunlar ya.::Gamze ve Eda var sadece.:(

Sibel ibo oktay neredeler acaba.:D

Adını Kalbime Yazdım çıkışını sürdürerek 3.77'ye fırlamış. @Fks14

Fatih Harbiye'nin haftaya yayınlanacak bölümü bomba gibi, kaçmaz! @Billy Kane

Bakalım Lale Devri 22:15 - 22:30 anlığında ne kadar reyting alacak? Yeni Bölüm 22:26'da! @Destiel

Arka Sokaklar'a noldu ya. Daha 1-2 hafta önce 6-7-8 gören dizi 4 alıyor şu an. Gerçekten insanın aklına başka şeyler geliyor artık.

şefkat tepe inanılmaz bi bölüm ya aksiyon tavan yapıyo süper ötesi bi bölüm of of of :D