2.Antalya Televizyon Ödülleri Sonuçları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fatmagül'ün Suçu Ne ödül alamadan tamamladı.
Karadağlar ödül alamadan tamamladı.
Geniş Aile ödül alamadan tamamladı.
Adını Feriha Koydum ödül almadan tamamladı.
Ezel sadece bir ödül aldı. (Dizi müziği ödülü)

Hanımın Çiftliği, Çocuklar Duymasın, Papatyam gibi diziler aday bile gösterilmedi. İlginç bir ödül töreni oldu...
geçen sene ödül alanlara bu sene ödül vermediler işte böyle bir saçma ödül töreni[:mad:]

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Ben Herkesin Aksine Yahşi Caizbenin 7 de 6 Ödül Almasında Hakettiğini Düşünüyorum Bu Oylar Halkın Oyları Demek Ki Onlarda Bunu İstemiş Ama Geniş Ailede En Azından Juri Ödülü Verselerdi Bari Yahşi Caizbeye Tebrikler ve Yerden Yüksek İn Ödülünü Haketmediğini Düşünüyorum Ama Halkın Oylaması Saygı Duyorum Çocuklar Duymasının Katılamamsı Büyük Ayıp Dizi Açısından

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
''En İyi Komedi Dizisi'' ünvanını Geniş Aile Yahşi Cazibe gibi banel ve itici bir Azeri şivesiyle giden bir diziye kaptırdı ya. Vay be! Neler oluyor dünyada, dizi dünyasında. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Halk oylaması yapılmadı ki ?

Sadece yaklaşık 10 kişilik bir jüri belirledi ödülleri. Halk hiçbir şekilde dahil edilmedi. İnternetteki anketlere göre Geniş Aile de en az 3 ödül alıyordu :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
O Zaman Haksız Oylama Olduğu Belli Çünkü O Dizileri Bir Tek Onlar Mı İzliyorlar Ben Halkın Oylaması Zannediyordum Bende Oy Vermiştim :D

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Kanal D ve Öyle Bir geçer Zaman Ki bu jürinin haksızlık yapacağını düşünerek törene katılmamaış ve ödülleri protesto etmişlerdir. Bence de haklılar,hem Kanal D hem de ÖBGZ bir kaç oyunculuk ödülüyle geçiştirildi işte...

Yasak olduğu halde aynı diziyi(Muhteşem Yüzyıl) hem dönemde hem de dramda aday gösterip bir de üstüne ödül veren jüri bitmiştir, yine malum dizinin bazı kategorilerde birden fazla adaylığının olması da saçmadır...

Komedideki Yahşi Cazibe-Geniş Aile adaletsizliği de ayrı bir şok...

Ben adaylar açıklandığında durumun böyle olacağını belirtmiştim,bu jüriden adalet çıkmadı...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Organizasyon fiyasko oldu gerçekten.

Muhteşem Yüzyıl'ın hem drama hem de dönem kategorisinde en iyi seçilmesi son derece saçmaydı.

Bu arada Yahşi Cazibe'nin yapımcısı jüri başkanının kızı mı ne oluyormuş öyle bir iddia ortaya atıldı. Uludağ Sözlük'te okumuştum sanırım.

Daha da saçmalıklar var da şu an hepsini yazacak vaktim yok :):)

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Evet bende uludağ sözlükte gördüm onu ben demiştin torpil var diye

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Yahşi Cazibe'nin yapımcısı erkek olan Gani Müjde değil mi? Bu tip iddialara inanmayın. Bence en saçma seçim en iyi sağlık programına " Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam'ın layık görülmesi idi. Bence " Doktorum " idi... Yahşi Cazibe bence sonuna kadar hak etti. Geniş Aile şu anda miladını doldurdu. Geçtiğimiz sezon içinde bu ödül töreni olsaydı Geniş Aile bütün ödülleri alırdı. Ama bu sezon dizi miladını doldurdu. Ama " Enis Arıkan " diye biri Yerden Yüksek'ten ödül aldı. İşte orası saçmaydı. En iyi senarist " Cüneyt İnay " olabilirdi. Bir de en iyi senarist " Behzat Ç. " senaristleri seçildi... Öyle Bir Geçer Zaman Ki hak etmişti bence... Bir de en iyi drama dizisi tam bir fiyasko... Yine de Öyle Bir Geçer Zaman Ki 5 ödül ile Muhteşem Yüzyıl'dan daha fazla ödül aldı. Özensiz, adaletsiz bir ödül töreniydi... Kalitesi yükseltilmeli...