2.Antalya Televizyon Ödülleri Sonuçları

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
ben erkan petekkaya alır diye düşünüyordum ama sürpriz oldu...

Son düzenleme:

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
bende ona şaşırdım bu kadar çok izlenen bir diziye bir ödül bile vermediler.geniş aileye yaptıklarını bunada yaptılar.

iesc

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Ben her nekadar hiç sevmesemde Beren Saat türkiyenin en iyi kadın oyuncusu.Oynadığı her dizi müthiş başarılı oluyor.Kesinlikle kadın oyuncu o olmalıydı.Ama kazanan oyuncu da iyi bir oyuncu.Çok alakasız bir seçim olmadı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hanımın Çiftliği geçen yıl bu ödülü ve daha birçok ödülü almıştı. Bu yıl neden hiçbir kategoride aday olmadıklarını anlamadım.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yi dramayı verecekler heralde. Muhteşem Yüzyıl da bir ödül alsın istemişlerdir :)

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
En iyi dram Fatmagül' ün Suçu Ne dizisi olmalı. Ama ÖBGZ adlı vasat dizi alacak gibi görünüyor! Bu ödül törenini hiç beğenmedim, zaman kaybı!

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
adminim izmir çetesi gibi yeni başlayan dizler neden aday gösterilmedi yeni başladığı için mi?

iesc

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Drama muhteşem yüzyıla gitti.şaka gibi gerçekten.Hem dönem dizisini hem dramayı aldı.Resmen saçmalık.ÖBGZ varken ....Sonuçta reytingler ortada,sosyal paylaşım sitelerindeki durum ortada..

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fatmagül'ün Suçu Ne ödül alamadan tamamladı.
Karadağlar ödül alamadan tamamladı.
Geniş Aile ödül alamadan tamamladı.
Adını Feriha Koydum ödül almadan tamamladı.
Ezel sadece bir ödül aldı. (Dizi müziği ödülü)

Hanımın Çiftliği, Çocuklar Duymasın, Papatyam gibi diziler aday bile gösterilmedi. İlginç bir ödül töreni oldu...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
En iyi drama dizisi Muhteşem Yüzyıl oldu ama ne kadar doğru bilmiyorum.Zaten ödül almıştı başka bir diziye verilebilecek bir ödüldü.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Program çok uzun sürdü. :) Çok reklam girdi. :) Ama yinede güzel bir program oldu. Özellikle komedi bölümünde biraz yanlış seçimler yaptılar bence. :)

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
O kadar vasattıki ödüller; son yılların en başarılı kadın oyuncusu Beren Saat tek bir ödül bile alamazken Ayça Bingöl aldı. O da çok başarılı bir oyuncu ama geçen sene Özcan Deniz' le bir dizide oynamıştı, o zaman aday bile gösterilmemişti sanırım. Demek ki popüleriteye göre seçilebiliyor. Ayrıca Türkan dizisininde 1 ödül alması gerekiyordu. Geniş Aile 7 dalda aday gösterildi ancak bütün ödülleri Yahşi Cazibe aldı, son derece saçmaydı. İzmir Çetesi aday bile gösterilmedi. Muhteşem Yüzyıl' ın en iyi dram ödülü alması komik oldu. Dram dizisi olduğu tartışmalı zaten, bence en iyi tanımlayan kavram dönem dizisi.

iesc

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Yalnız bu yıl çok laubali bir sunum vardı.Oktay kaynarca yı çok sevsemde sunucular olmamış bence..Geçen yılkine göre organizasyonda çok sönük kaldı.Antalya da olmasınında etkisi var tabii bunda..Ezel ve Fatmagülün ödül alamamasıda ilginç oldu gerçekten.Hele Beren saat in ödül almaması ayrı bir gariplik bence..

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çoğu seçim doğru bence ama önemli yanlışlıklar da var.
Komedi dalında adaylar zaten yetersizdi. Sanki Türkiye'de sadece 4 tane komedi dizisi var. Daha da saçma olan bir dizinin 7 kategoriden 6 tanesinde ödül almasıydı. Yahşi Cazibe iyi bir dizi en az 3 ödül almalıydı bence ama 6 taneyi hakettiğini düşünmüyorum.
Beren Saat dediğiniz gibi ödül almalıydı.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalnız bu yıl çok laubali bir sunum vardı.Oktay kaynarca yı çok sevsemde sunucular olmamış bence..Geçen yılkine göre organizasyonda çok sönük kaldı.Antalya da olmasınında etkisi var tabii bunda..Ezel ve Fatmagülün ödül alamamasıda ilginç oldu gerçekten.Hele Beren saat in ödül almaması ayrı bir gariplik bence..
Oktay Kaynarca kötü değildi bence ama Demet Tuncer çok kötüydü bence. Gelecek sene sunucu seçimleri daha iyi yapılmalı...

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Gece ile ilgili dikkat çeken notlar:
*Adını Feriha Koydum ve Karadağlar ödül alamadılar. Başrol oyuncunlarına avutmak amacıyla ödül verildi. Halbuki hepsi kadrolarını toplayıp gelmişti.
*Muhteşem Yüzyıl son anlarda ödüle doymadı.
*Fatmagül'ün Suçu Ne ve Geniş Aile haksızlığa kurban olan 2 yapım olarak geceye ismini yazdırdı. Hak ettiği ödülleri alamadılar.
*Yahşi Cazibe'nin ödül rekoru kırması 6 dalda peş peşe aldığı ödüller pek fazla hakkıyla alınmasa da geceye damgasını vurdu.
*Öyle Bir Geçer Zaman Ki, en iyi dönem dizisi kategorisine konulmadığı gibi drama dizisinden de tuhaf bir şekilde ödül alamadı.
*Meryem Uzerli'nin açıklaması çok komikti. Kapanış Muhteşem Yüzyıl'ındı.
*FOX'tan 2 dizi vardı. Biri Deniz Yıldızı adaydı kimse gelmemişti. Biri o anda ortaya çıktı Lale Devri. FOX'un kaliteli senaryoları var. Drama dizisine aday olabilecek Yer Gök Aşk, Canan ve Lale Devri vardı. Ancak bu dizilerin de ödül töreninde adının geçmemesi FOX'a yapılan bir haksızlıktır, bana kalırsa.
*TRT'nin dizilerinden 2 tanesinin ödül alması iyi bir başarıdır.
*Genel olarak adaletin pek fazla işlemediği bir TV Ödülü programı izledik. Daha iyisi çıkana kadar Antalya Televizyon Ödüllerini izlemeye devam edeceğiz.
BU ARADA TÜM FAVORİFORUMUM AİLESİNİN 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN. HERKESE İYİ GECELER, İYİ PAZARLAR.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Gece ile ilgili dikkat çeken notlar:
*Adını Feriha Koydum ve Karadağlar ödül alamadılar. Başrol oyuncunlarına avutmak amacıyla ödül verildi. Halbuki hepsi kadrolarını toplayıp gelmişti.
*Muhteşem Yüzyıl son anlarda ödüle doymadı.
*Fatmagül'ün Suçu Ne ve Geniş Aile haksızlığa kurban olan 2 yapım olarak geceye ismini yazdırdı. Hak ettiği ödülleri alamadılar.
*Yahşi Cazibe'nin ödül rekoru kırması 6 dalda peş peşe aldığı ödüller pek fazla hakkıyla alınmasa da geceye damgasını vurdu.
*Öyle Bir Geçer Zaman Ki, en iyi dönem dizisi kategorisine konulmadığı gibi drama dizisinden de tuhaf bir şekilde ödül alamadı.
*Meryem Uzerli'nin açıklaması çok komikti. Kapanış Muhteşem Yüzyıl'ındı.
*FOX'tan 2 dizi vardı. Biri Deniz Yıldızı adaydı kimse gelmemişti. Biri o anda ortaya çıktı Lale Devri. FOX'un kaliteli senaryoları var. Drama dizisine aday olabilecek Yer Gök Aşk, Canan ve Lale Devri vardı. Ancak bu dizilerin de ödül töreninde adının geçmemesi FOX'a yapılan bir haksızlıktır, bana kalırsa.
*TRT'nin dizilerinden 2 tanesinin ödül alması iyi bir başarıdır.
*Genel olarak adaletin pek fazla işlemediği bir TV Ödülü programı izledik. Daha iyisi çıkana kadar Antalya Televizyon Ödüllerini izlemeye devam edeceğiz.
BU ARADA TÜM FAVORİFORUMUM AİLESİNİN 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN. HERKESE İYİ GECELER, İYİ PAZARLAR.

Behzat Ç senaristlerinin 1 Mayıs vurgusu güzeldi. Bende bütün emekçilerin bayramını kutlarım.