2 - 8 Ocak 2017 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yani bir sans verecegim kanisinami vardin sen ??
sen varken bu mümkünmü sence ? :A
@destere kusura bakma. Bully tek burdayken seni savunuyorum, sen tek burdaykende iyiyiz ama onla sen ayni anda olunca malesef sana karsi ters hamlelerim oluyor :F beni etkisi altina almis bir sekilde :A
Bir daha benim yanımda onu övme o zaman. ss

Çok emek verdim bu arkadaşlığa, tabii ki etkim altında olacaksın. :bhr: :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- geçen hafta @vadikızı'nın gerisindeydi bu hafta zirveyi almış tebrikler. Büyük resmi gördün mü? :A @sokak sanati

Paralel biz @xemrexxx yine gerçek bizin gerisinde kalmış ÖRÜMCEK eltim @destere'yi bile zor geçmiş. :)

Sizin @sokak sanati @denizz19 zirveyi almanız lazımdı o kadar kavga ediyorsunuz, tartışıyorsunuz. Acaba @Bully mesajlarınızı mı düşürüyor. :A

Ben bu hafta uçacağım onu biliyorum ama Deniz ucubesi neden geride onu bilmiyorum.:F
Çok kavga etmiyor benimle belki o yüzdendır dicem ama o benden öndeymiş.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
Bir daha benim yanımda onu övme o zaman. ss

Çok emek verdim bu arkadaşlığa, tabii ki etkim altında olacaksın. :A
evet inanilmaz bir emek var hemde :bhr:
Sevgi, beyaz sayfa, sabir, güven, trip :D ve özel bag bizim aramizdaki arkadasliktaki anahtar kelimeler :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben günde yarım saat giriyorum ona rağmen güzel yazmışım senin ablan olacak hogatha 24 saatte 600 mesaj anca biriktirmiş:) birde benim mesajların özgül ağırlığı fazla yani herbirinin onla çarpman lazım :)
hahah aa yok bee mesaj sayılarıma aldanma gündüzleri giremiyorum ekimden beridir :F

ama biz mesaj sayımızla sevilmedik forumda son aylar hariçhiç 1.ci olmamısıtm 3 yıl içinde biz 50 mesajta yazsak foruma renk kattığı için seviliyoruz ben sen @destere ve @mrt-06 kardeşimide katayım sana inat :A haftada 50 mesajta yazsak forumun renk durumu için önemli rol oynuyor sabah şekerleri derlerya :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hahah aa yok bee mesaj sayılarıma aldanma gündüzleri giremiyorum ekimden beridir :F

ama biz mesaj sayımızla sevilmedik forumda son aylar hariçhiç 1.ci olmamısıtm 3 yıl içinde biz 50 mesajta yazsak foruma renk kattığı için seviliyoruz ben sen @destere ve @mrt-06 kardeşimide katayım sana inat :A haftada 50 mesajta yazsak forumun renk durumu için önemli rol oynuyor sabah şekerleri derlerya :A :A :A

zaten ben seni sevmek için mesajına bakmadımki resimlerine bakıp öyle sevdim :) mesajından banane :)