2 Şubat 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Ekli dosyayı görüntüle 125332Ekli dosyayı görüntüle 125333

Ekli dosyayı görüntüle 125334

Kaos minibüsü yolcularını almaya geldi.Binmeyen kalmasın. :Z

Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

@Dosi @cookies @mrt-06 @Aserat @batuhankaralar @Özgür @Angelica @Zeyno @offensive @Sherlock @xemrexxx @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @ozmoturk @Carpe Diem @Gizmen @Yakamoz-Asi @AhmetBayram @ömer karataş
------
Heyatım kaos çıkmaz artıkın :F

Başlamadan önce yere göğe sığdırılamayan Ay Yapım dizilerinin reytinglerde bekleneni verememesi yazılı olmayan bir kaide gibi. Çağatay Ulusoy'un ekrana dönmesi Gaddar'ın çok izlenmesi için yeterli bir motivasyon değil ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla senaryo da iddianın altını dolduramıyormuş. Düşüş biraz daha sürerse 13. bölümden ötesini görmesi imkansız.

Kızılcık Şerbeti içerik olarak eski ağırbaşlı ve karizmatik yapısından bayağı uzaklaşsa da reyting açısından sarsılmadan yola devam ediyor. Kızsan da sövsen de evladını bırakamazsın ya insanlar üzerinde bıraktığı etki tam olarak böyle. :A

Yalı Çapkını ne uzuyor ne kısalıyor. Gaddar özellikle onu etkileyecek diye çok atılıp tutuldu (keşke etkileseydi) ama Total inatla sahip çıkmaya devam ediyor.
------

Ekli dosyayı görüntüle 125332Ekli dosyayı görüntüle 125333

Ekli dosyayı görüntüle 125334

Kaos minibüsü yolcularını almaya geldi.Binmeyen kalmasın. :Z

Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

@Dosi @cookies @mrt-06 @Aserat @batuhankaralar @Özgür @Angelica @Zeyno @offensive @Sherlock @xemrexxx @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @ozmoturk @Carpe Diem @Gizmen @Yakamoz-Asi @AhmetBayram @ömer karataş
------
Ortada yarış kalmadığı için kaosluk bir durum da yok o günler bitti. :A

Kızılcık Şerbeti 49. Bölüm
Total | (1) | 9,15
AB | (1) | 11,34
ABC1 | (1) | 11,86

Kızılcık Şerbeti (Özet)
Total | (5) | 4,82
AB | (2) | 5,51
ABC1 | (2) | 6,15

Yalı Çapkını 56. Bölüm
Total | (2) | 7,85
AB | (3) | 4,36
ABC1 | (3) | 5,97

Gaddar 3. Bölüm
Total | (7) | 4,24
AB | (6) | 3,19
ABC1 | (7) | 3,96

Arka Sokaklar 662. Bölüm
Total | (9) | 4,14
AB | (15) | 1,72
ABC1 | (8) | 3,16

Ateş Kuşları 41. Bölüm
Total | (11) | 3,53
AB | (8) | 2,13
ABC1 | (10) | 2,78

Yalı Çapkını (Özet)
Total | (10) | 3,81
AB | (16) | 1,66
ABC1 | (9) | 2,79

Gaddar (Özet)
Total | (16) | 2,39
AB | (10) | 1,87
ABC1 | (15) | 2,20

Kaynak: Deniz Tural / Twitter (@DTural)

Başlamadan önce yere göğe sığdırılamayan Ay Yapım dizilerinin reytinglerde bekleneni verememesi yazılı olmayan bir kaide gibi. Çağatay Ulusoy'un ekrana dönmesi Gaddar'ın çok izlenmesi için yeterli bir motivasyon değil ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla senaryo da iddianın altını dolduramıyormuş. Düşüş biraz daha sürerse 13. bölümden ötesini görmesi imkansız.

Kızılcık Şerbeti içerik olarak eski ağırbaşlı ve karizmatik yapısından bayağı uzaklaşsa da reyting açısından sarsılmadan yola devam ediyor. Kızsan da sövsen de evladını bırakamazsın ya insanlar üzerinde bıraktığı etki tam olarak böyle. :A

Yalı Çapkını ne uzuyor ne kısalıyor. Gaddar özellikle onu etkileyecek diye çok atılıp tutuldu (keşke etkileseydi) ama Total inatla sahip çıkmaya devam ediyor.
------

Ortada yarış kalmadığı için kaosluk bir durum da yok o günler bitti. :A
Evet bir dizi her kadın karakterini aşağılayarak 10+ reyting alıyor, halkımız her zaman ucuzluk sevmiştir :F:F

TV8 de Ayla filminin reytingleri bide ondan sonra yayınlanan cevap ver Türkiye reytingleri paylaşırmısıniz
Survivor All Star TEKRAR
Total l 1.89 l 24
AB l 1.74 l 13
ABC l 1.85 l 20

Ayla (T.S)
Total l 1.10 l 36
AB l 1.23 l 23
ABC l 1.11 l 34

Orta Sayfa
Total l 1.10 l 37
AB l 0.81 l 35
ABC l 1.17 l 32

Cevap Ver Türkiye TEKRAR
Total l 0.95 l 44
AB l 0.94 l 28
ABC l 1.23 l 30

Hara (T.S)
Total l 0.92 l 46
AB l 1.11 l 24
ABC l 1.07 l 35
------

Kızılcık Şerbeti durgun bölümlere rağmen oranlarını iyice sağlamlaştırdı. Gaddar’da bekleneni veremediğine göre zirveden inmez artık.

Gaddar için söylenecek çok fazla bir şey yok. En zorlu günde başladı ve kitlesini oturtamadı. Bu oranlarla devam eder ama biraz daha düşerse işi zor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Survivor All Star TEKRAR
Total l 1.89 l 24
AB l 1.74 l 13
ABC l 1.85 l 20

Ayla (T.S)
Total l 1.10 l 36
AB l 1.23 l 23
ABC l 1.11 l 34

Orta Sayfa
Total l 1.10 l 37
AB l 0.81 l 35
ABC l 1.17 l 32

Cevap Ver Türkiye TEKRAR
Total l 0.95 l 44
AB l 0.94 l 28
ABC l 1.23 l 30

Hara (T.S)
Total l 0.92 l 46
AB l 1.11 l 24
ABC l 1.07 l 35
Survivor un cuma günleri yayınlanması lazım yayınlansa İlk 5. Girer belki'de daha yüksek alır
Saat 19.00 20.00 arası tekrarı bile AB gurubunda 13. Olmuş

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Survivor All Star TEKRAR
Total l 1.89 l 24
AB l 1.74 l 13
ABC l 1.85 l 20

Ayla (T.S)
Total l 1.10 l 36
AB l 1.23 l 23
ABC l 1.11 l 34

Orta Sayfa
Total l 1.10 l 37
AB l 0.81 l 35
ABC l 1.17 l 32

Cevap Ver Türkiye TEKRAR
Total l 0.95 l 44
AB l 0.94 l 28
ABC l 1.23 l 30

Hara (T.S)
Total l 0.92 l 46
AB l 1.11 l 24
ABC l 1.07 l 35
------

Kızılcık Şerbeti durgun bölümlere rağmen oranlarını iyice sağlamlaştırdı. Gaddar’da bekleneni veremediğine göre zirveden inmez artık.

Gaddar için söylenecek çok fazla bir şey yok. En zorlu günde başladı ve kitlesini oturtamadı. Bu oranlarla devam eder ama biraz daha düşerse işi zor.
Ayla filminin bu kadar düşük gelmesi ilginç bir sonuç olmuş. TV8 denince sanırım insanların kafasında film ve dizi canlanmıyor

Gaddara yorumlara bakarak yorumlamak çok komik gece bölümü izledim tek boş sahne yoktu dizi soluksuz izledim senaryo gayet iyi gidiyor düşüşe rağmen 4 almayı başarmış 3 bölüm oldu daha açılacak senaryo tekrar yükselir zira bizim YÇ pelin konusuna devam ederse düşüşü devam eder

Gaddara yorumlara bakarak yorumlamak çok komik gece bölümü izledim tek boş sahne yoktu dizi soluksuz izledim senaryo gayet iyi gidiyor düşüşe rağmen 4 almayı başarmış 3 bölüm oldu daha açılacak senaryo tekrar yükselir zira bizim YÇ pelin konusuna devam ederse düşüşü devam eder
AB'de bu hafta çok düşmüş Yalı Çapkını. 1,25 civarı düşmüş. Neler oluyor oralarda? AB seyircisi neden diziden toplu halde kaçıyor?

• Beğendim
Reactions: Angelica
Var kurtulamadık gitti Serter götürür inşAllah ablam :A
En son çıktı diye hatırlıyorum ben. Hatta Seyran ile Ferit'in YouTube da çok izlenen sahneleri vardı. Oradan buraya nasıl geldi hikaye. 😂😂
Diziyi izlemiyorum. Çoğu yerden de engelledim ama karşıma düşüyor bir şekilde. 😊

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Gaddar hiç olmadı, kadro yok senaryo yok. YÇ iyice çöktü artık toparlanamaz.
Kızılcık'ım Şerbet'im tebrikler ve maşallah :bhr::bhr::bhr::bhr::bhr::bhr:👏👏👏👏👏👏👏👏👏🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

• Harika
Reactions: 12.Adam
En son çıktı diye hatırlıyorum ben. Hatta Seyran ile Ferit'in YouTube da çok izlenen sahneleri vardı. Oradan buraya nasıl geldi hikaye. 😂😂
Diziyi izlemiyorum. Çoğu yerden de engelledim ama karşıma düşüyor bir şekilde. 😊
Sezonun başındaki bölümlerde yoktu evet sonra geri geldi hala kurtulamadık 😂