Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Tüm gruplarda 'Masumlar Apartmanı' zirvede!

screenshot-6-6Hk8.jpg

5C73fH.jpg

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: baron

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Tv izlemedim.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Hadi geçen hafta bölüm kötü dedik düşüşü normal karşıladık da bu hafta neyi beğenmediler acaba? Hekimoğlu'nda dün çok güzel bir bölüm vardı. Milletin istediği gibi dramda fazlaydı daha ne istiyorlar?

Bu seyirciye hiç güvenilmez. Sezon finali hikayesini buraya nasıl uyarlayacaklar merak ediyorum. Kötü uyarlarsa hikaye devam etmeyecek iyi uyarlarsa da seyirci sevmeyebilir. Senarist değişmeseydi ilk korkum olmazdı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hekimoğlu yine düşmüş de en azından AB'de kaybettiği reytingin bir kısmını geri almış.

Baraj 3 grupta da azımsanmayacak bir düşüş yaşamış.

EDHO Total'de baya düşmüş.

Masumlar Apartmanı da düşüş yaşamış yalnız o da AB'de kaybettiğinin bir kısmını geri alabilmiş.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Total'de tüm diziler düşmüş ama Hekimoğlu tam biraz toparlanmışken yine 1-2 ay öncesindeki gibi 20. sıralara dönmüş. Bölüm güzeldi ama her bölüm tek vaka işleme ısrarı temponun düşmesine neden oluyor o yüzden önceki ekibin birden fazla bölümü birleştirip hızlandırması güzel hamleydi ve reytinglerde de işe yaramıştı. Bir de konuk oyuncular bu diziye gerçekten yaramıyor. Vahap da Selin de fazla uzayınca reytingler düştü ama aynı hata Mahir'de de yapılacak gibi. Gerçekten bu sezonun en vizyonsuz kararlarından biri olabilir bu dizinin senaristlerini değiştirmek. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24