Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Total'de tüm diziler düşmüş ama Hekimoğlu tam biraz toparlanmışken yine 1-2 ay öncesindeki gibi 20. sıralara dönmüş. Bölüm güzeldi ama her bölüm tek vaka işleme ısrarı temponun düşmesine neden oluyor o yüzden önceki ekibin birden fazla bölümü birleştirip hızlandırması güzel hamleydi ve reytinglerde de işe yaramıştı. Bir de konuk oyuncular bu diziye gerçekten yaramıyor. Vahap da Selin de fazla uzayınca reytingler düştü ama aynı hata Mahir'de de yapılacak gibi. Gerçekten bu sezonun en vizyonsuz kararlarından biri olabilir bu dizinin senaristlerini değiştirmek. :(
Valla az kaldı hekimoglunu da bırakacağım galiba

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Eski senaristleri arıyoruz ama son bölüm geçen haftaya göre daha iyi bölümdü en azından bizi kurtaran AB grubunda 4 üstünde kalmış

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
Bu sezon Salı gününün galibi değişmez.

Totalde EDHO çok kayıp vermiş,MAP ile arası açılmış.

MAP özellikle AB de tek başına devam...Diğerleri gölgesinde bile değil.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Hekimoğlu düşüşünü sürdümüş. Bu dizi bu sezon tuttu mu tutmadı mı anlayamadık hala. :A @Aserat @Gerekli24

MA yükselişe geçmiş tekrardan, bölüm nasıldı bilmiyorum ama umarım Safiye ve Naci sahneleri olabildiğince indirimdedir. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Hekimoğlu düşüşünü sürdümüş. Bu dizi bu sezon tuttu mu tutmadı mı anlayamadık hala. :A @Aserat @Gerekli24

MA yükselişe geçmiş tekrardan, bölüm nasıldı bilmiyorum ama umarım Safiye ve Naci sahneleri olabildiğince indirimdedir. :A
Yoo gayet iyi gidiyor bu hafta AB'de yükselişte. :Z

Fazla mı değil mi bilmiyorum ama bölüm sonunda Safiye-Naci sahneleri varmış ve bazı izleyiciler benim dediğime gelmeye başlamış. Yorum konusuna atmıştım bazı tweetleri. :A

• Üzücü
Reactions: kerem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

AB 4 üstü kalsın benim için yeterli :A Son senaristler toparlamıştı onların gitmesi olumsuz yansıdı.