Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kuzey Yıldızı totalde en çok izlenen dizi AB de en az izlenen dizi. Bütün diziler benzer olduğu için oranlar düşük olması gayet normal burada farkı Zümrüdüanka koymalı. Artmazsa riske girer. Masterchef 3 gün sonra lider gördük böyle daha az sinir bozucu :A Kalk Gidelim de 2'yi geçmiş olması sevindirdi. Geçen seneye göre oranlarında fazla bozulup dibi görmedi şampiyon gibi. İyi Günde Kötü Günde yazın olsa iyi gidebilirdi ancak kışın romantik komedi başlamak ve benzer diziler olması böyle sonuç doğuruyor.

• Beğendim
Reactions: Doğan and Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,110
Puanı
710
Kuzey Yıldızı totalde en çok izlenen dizi AB de en az izlenen dizi. Bütün diziler benzer olduğu için oranlar düşük olması gayet normal burada farkı Zümrüdüanka koymalı. Artmazsa riske girer. Masterchef 3 gün sonra lider gördük böyle daha az sinir bozucu :A Kalk Gidelim de 2'yi geçmiş olması sevindirdi. Geçen seneye göre oranlarında fazla bozulup dibi görmedi şampiyon gibi. İyi Günde Kötü Günde yazın olsa iyi gidebilirdi ancak kışın romantik komedi başlamak ve benzer diziler olması böyle sonuç doğuruyor.
tum dizileri aynı türdeki aynı güne koymuşlar..kalk gidelim mahalle komedi dizisi değilmi..ötekiler yeni dizi ya...kuzey yıldızı eski diziya ondan dır belki en çok izlenen

• Beğendim
Reactions: Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Açık ara en boş gün ya :A KYİA boş günü güzel kullanıyor da güçlü bir rakip gelirse burada kimse kalmaz :D

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,110
Puanı
710
kim milyoner olmak ister 2000 senesinden beri var: her kanalda yayınlandı..

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai sizi sildim listeden :AUSER=89122]@Sherlock[/USER] hepinizi temsil eder :A yorum yapmayanlar veya forumda aktif olmayanları liste dışı yaptım :A
(bir kaç tane daha silinebilirmiş şimdi farkettim, neyse durdun şimdilik)
@Tolstoyevski bu listeyi kullan istersen:A

Foruma dönenler olursa ekleme yaparız :A
Reyting listesine ve sonuçlara bir yorum yapmadığım doğrudur. :A Zaten çok fantastik bir durum olur da izlediğim dizilerin reytingleri ile ilgili yorum yapmak istersem ben o konuyu bulur yorum yaparım... :A Doğru bir hamle yapmışsın... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Reyting listesine ve sonuçlara bir yorum yapmadığım doğrudur. :A Zaten çok fantastik bir durum olur da izlediğim dizilerin reytingleri ile ilgili yorum yapmak istersem ben o konuyu bulur yorum yaparım... :A Doğru bir hamle yapmışsın... :A
Sana iyilik yapmak geldi içimden (ne çok şey geçiyor içimden :A :A )

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Doğan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
SEN BİR İYİLİK MELEĞİSİN VALLAA
Teşekkür ederim :bhr: Ne için söylediğini anladım ve lafı bile olmaz 😊
Reelde yeterince zor süreçten geçiyoruz hepimiz, forum kafa dağıtma amaçlı girdiğimiz bir mekan ve ufak da olsa karşımızdaki insanı sevindirebiliyorsak ne mutlu bize 🤗

• Harika
Reactions: Doğan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
A aaa neden böyle bir şey geldi içinden acaba... :A Tabi hoş bir durum, bence makul... :A
Düşünceli olduğumdan :A ve sen zaten etiketlensende etiketlenmesende pek umursamıyorsun. Sayende arkadaşlarında rahatlar :A en azından Pazartesi ve Cumartesi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,110
Puanı
710
Teşekkür ederim :bhr: Ne için söylediğini anladım ve lafı bile olmaz 😊
Reelde yeterince zor süreçten geçiyoruz hepimiz, forum kafa dağıtma amaçlı girdiğimiz bir mekan ve ufak da olsa karşımızdaki insanı sevindirebiliyorsak ne mutlu bize 🤗
AYNEN FORUMU ben senelerden beri takıp ediyorum. forumu .bu yılüye oldum..forumdaki konular diziler tv programları ilgimi çekiyor..aynen n mutlu sizze ve bize ...anlayışlı olmak çok güzel...sende saol tesekurler

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi