Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ada Masalı | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • İçimizden Biri (Final) | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Masumlar Apartmanı' zirvede!
'Evlilik Hakkında Her Şey' tüm gruplarda düşüş yaşayarak Total'de 5, AB'de 4, ABC1'de 3. oldu.

screenshot-1-sgVr.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Masumlar Apartmanı' yükselişini sürdürmüş, oranları gayet iyi. Havalar soğudukça oranları daha da artacaktır ve yine çift rakamlara ulaşacaktır diye düşünüyorum. Üç grupta da gün birincisi, kocaman tebrikler. :Z

'Evlilik Hakkında Her Şey' çok sert düşmüş, sıralama olarak epey gerilemiş. Masumlar Apartmanı'na rakip olamayacağını düşünmüştüm zaten ama bu kadar erken düşeceğini de düşünmemiştim. EDHO gelince daha da gerilere düşecek gibi görünüyor.

Salı gününe güzel bir dram gelebilir, yani EDHO gelmeden kanallardan bir atılım görseydik keşke.

• Sinir Bozucu
Reactions: denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı gibi sıkıcı, senaryosu bozmuş, kendini tekrar edip duran, ahı gitmiş vahı kalmış bir işin hala 1. olması ve EHHŞ gibi keyifli, eğlenceli, taze ve kaliteli bir işin bu kadar düşmesi.. Bugüne de rezillik sığdırdık çok şükür. 🙏 Bu hali de iyi ama böyle önemli bir gelişmenin olduğu bölüm çok daha fazlasını hak ediyordu. Dünkü BJK maçından etkilenmiştir diye düşünüyorum umarım gelecek hafta 6-7 bandına tekrar döner.

UŞM'den sonra ikinci N/A da İçimizden Biri'nin gelmiş. Aynı gün başlayan iki dizinin kaderi de aynı oldu böylece. :A

Aman Reis Duymasın ilk gösteriminin üstünden bir ay geçmesine rağmen yine izlenmiş gelecek hafta EDHO'dan 8-9 reyting gelir artık.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
'Masumlar Apartmanı' yükselişini sürdürmüş, oranları gayet iyi. Havalar soğudukça oranları daha da artacaktır ve yine çift rakamlara ulaşacaktır diye düşünüyorum. Üç grupta da gün birincisi, kocaman tebrikler. :Z

'Evlilik Hakkında Her Şey' çok sert düşmüş, sıralama olarak epey gerilemiş. Masumlar Apartmanı'na rakip olamayacağını düşünmüştüm zaten ama bu kadar erken düşeceğini de düşünmemiştim. EDHO gelince daha da gerilere düşecek gibi görünüyor.

Salı gününe güzel bir dram gelebilir, yani EDHO gelmeden kanallardan bir atılım görseydik keşke.
Ooo daha bir hafta düştü diye kıyameti kopardın sen de çüş. :eek: Bu hafta düşmüş olabilir ama geçen haftaya kadar 2. sırada yer alarak o boşluk dizisine rakip olabileceğini çoktan gösterdi. Ayrıca epey gerilemiş dediğin sıralamada da dizi hala ilk 5'te ve EDHO'yla aynı kitlenin işi olmadığı için en kötü bu reytinglerini korur. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ooo daha bir hafta düştü diye kıyameti kopardın sen de çüş. :eek: Bu hafta düşmüş olabilir ama geçen haftaya kadar 2. sırada yer alarak o boşluk dizisine rakip olabileceğini çoktan gösterdi. Ayrıca epey gerilemiş dediğin sıralamada da dizi hala ilk 5'te ve EDHO'yla aynı kitlenin işi olmadığı için en kötü bu reytinglerini korur. :A
Rakibi gelmeden düştü, EDHO ile kitle benzer olmasa bile bir evde tek TV olduğunda kumanda EDHO'ya dönerse doğal olarak düşüş oluyor zaten. Kitle benzerliğine bakmıyor sistem, evdeki TV'ye bakıyor. 3-4 bazına düşer gibi. :(

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: baron and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Rakibi gelmeden düştü, EDHO ile kitle benzer olmasa bile bir evde tek TV olduğunda kumanda EDHO'ya dönerse doğal olarak düşüş oluyor zaten. Kitle benzerliğine bakmıyor sistem, evdeki TV'ye bakıyor. 3-4 bazına düşer gibi. :(
O zaman aynı mantıkla Masumlar'ın da düşmesi lazım herkes EDHO mu izleyecek. :A Şu anki durum EDHO-Kadın-UTC rekabetine benziyor o dönem üç diziye ekmek çıkmıştı şimdi de benzeri olur diye tahmin ediyorum. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O zaman aynı mantıkla Masumlar'ın da düşmesi lazım herkes EDHO mu izleyecek. :A Şu anki durum EDHO-Kadın-UTC rekabetine benziyor o dönem üç diziye ekmek çıkmıştı şimdi de benzeri olur diye tahmin ediyorum. :A
Verdiğin rekabetteki diziler çok iyi oranlar alıyordu, EHHŞ'den ne Kadın ne UTC olur. Baht Oyunu olur gibi...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Verdiğin rekabetteki diziler çok iyi oranlar alıyordu, EHHŞ'den ne Kadın ne UTC olur. Baht Oyunu olur gibi...
Denklem basit:
EDHO -> her zamanki EDHO
Kadın -> Masumlar Apartmanı (zirvedeki bayık senaryolu diziler)
UTC -> EHHŞ (iki rakibini bir tık geriden takip etse de kendine yetecek oranlar alabilen AB işi diziler) :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Denklem basit:
EDHO -> her zamanki EDHO
Kadın -> Masumlar Apartmanı (zirvedeki bayık senaryolu diziler)
UTC -> EHHŞ (iki rakibini bir tık geriden takip etse de kendine yetecek oranlar alabilen AB işi diziler) :A
Yine kendini avutacak denklemler, eşitsizlikler falan ayarlamışsın bayılıyorum sana. :A Salı gününe yeni işler düşünülmeye başlansın hafiften...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yine kendini avutacak denklemler, eşitsizlikler falan ayarlamışsın bayılıyorum sana. :A Salı gününe yeni işler düşünülmeye başlansın hafiften...
Kanal D'nin yokları oynadığı günde başka kanalın yeni dizisinin düşmüş haliyle bile 4-5 alması seni rahatsız ediyor tabii şimdi anladım. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin yokları oynadığı günde başka kanalın yeni dizisinin düşmüş haliyle bile 4-5 alması seni rahatsız ediyor tabii şimdi anladım. :A
Haftanın dört günü açık ara reyting alan bir kanalın, haftada bir gün 7 diğer gün 5 oran alan diğer kanala ancak sevinirim. :A