19 Aralık 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

22:00 - 22:15 #sbt #reyting'leri 1) ATV: 12.17 2) TRT1: 6.14 3) STAR: 5.49 4) SMNYL TV: 4.64 5) FOX: 3.57

"Saklı Kalan" Anlık'a girememiş dediğim gibi. :)

Bari Twitter'da Televizyon Mühendisi AB'yi gösterseler biraz tahmin yürütebilirdim belki. :)

Saklı Kalan yok anlıkta buda yarın izlerim umarım güzel dizidir.:)Sbt'de düşük gidiyor ve güzel olma olasılığı yüksektir muhtemelen.:F

İntikam 30 dk sonra tekrar reklama girerek neyin peşinde anlamıyorum...

İntikam reklam dönüşü 22.26

Saklı Kalan çok başarılı. Müzikler sanki biraz geri planda kalmış ama oyunculuklar, senaryonun işlenişi ve görüntü kalitesi tek kelimeyle şahane. Bu diziyi kesinlikle izlesen çok beğenirdin @Forumdash 😉
Bilmiyorum yaa fragmanlari da kasvetli gelmişti. Biliyorsun o dizi hakindaki yorumlari mi:) Kötü bulmamiştim ama iyi de bulmamiştim. Hem bu akşam oldugunu bilmiyordum şimdi açsam ne anlarim 😕 Sevdaluk gibi haftaya 2.bölümüyle bakarim:)

Yeni bir dizinin ilk anliga girmesi hele bu saatte zor olurdu zaten. Cok iyi tanitilmis, daha baslamadan büyük bir kitlesi olusmasi gerekirdi diye düsünüyorum.

Anliklara girer insallah..

Bilmiyorum yaa fragmanlari da kasvetli gelmişti. Biliyorsun o dizi hakindaki yorumlari mi:) Kötü bulmamiştim ama iyi de bulmamiştim. Hem bu akşam oldugunu bilmiyordum şimdi açsam ne anlarim 😕 Sevdaluk gibi haftaya 2.bölümüyle bakarim:)
Son bölüm fragmanı harikaydı ama. Maalesef başlamadan 2 gün önce yayınlandı ve dün akşam gördüm bende fakat paylaşamadım forumda. :(

22:15 - 22:30 #sbt #reyting'leri 1) ATV: 13.52 2) TRT1: 6.88 3) SMNYL TV: 4.96 4) STAR: 4.94 5) FOX: 1.6