19 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Az izlenmesi beğenilmediği anlamına gelmiyor. Çok izlenen film = İyi film değildir. :D
Alakası yok, Ayla çok iyi bir filmdi. Aile Arasında izlrmediysem bile iyi bir film olduğundan eminim. Recep İvedik serisi iyi filmdir mesela. :Z

Daha ilk haftasında 36 salonda vizyona girdi ve 13.590 kişi tarafından izlendi (Salon başı ortalama 377 izleyici)

Küresel Sermaye ilk haftasında 144 salonda vizyona girdi ve 16.417 kişi tarafından izlendi (Salon başı ortalama 114 izleyici)

Evet buna cevabını alalım, ayrıca Fi yarım saate kırpılsa bile izlenir hikayesi yeter :F
Sonuç olarak en iyi Kanal D, en.başarılı D. Çatlasın antiler ve çöküşçü Ay Yapımcılar. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,103
Puanı
1,061
Alakası yok, Ayla çok iyi bir filmdi. Aile Arasında izlrmediysem bile iyi bir film olduğundan eminim. Recep İvedik serisi iyi filmdir mesela. :Z

Sonuç olarak en iyi Kanal D, en.başarılı D. Çatlasın antiler ve çöküşçü Ay Yapımcılar. :A
Recep İvedik iyidir dedikten sonra okumayı bıraktım ve bir daha dönmemek üzere konudan çıkıyorum. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061

Recep İvedik için iyi film değil de güldüren film desen daha güzel olurdu. :A Ne belli başlı senaryosu var, ne de oyuncu kadrosu. Karakterin uçuk kaçık hayat macerasını tekbaşına oynuyor. :A Ben de izlerken gülüyorum bu arada, ama kalite yok. :A Arkadaş arasında da öyle küfürlü sohbetler yapınca yarılana kadar gülüyoruz. Bununla aynı durum. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Recep İvedik için iyi film değil de güldüren film desen daha güzel olurdu. :A Ne belli başlı senaryosu var, ne de oyuncu kadrosu. Karakterin uçuk kaçık hayat macerasını tekbaşına oynuyor. :A Ben de izlerken gülüyorum bu arada, ama kalite yok. :A Arkadaş arasında da öyle küfürlü sohbetler yapınca yarılana kadar gülüyoruz. Bununla aynı durum. :D
Nasıl diyeceğimi kimseye sormam, bana göre çok kaliteli. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
AB çok iyi almiş :X Ama senaryo olarak çoook vasat altıydı. Umarım haftaya Emrah denen karakter çok az gösterilir. Geçen Selim'in tek kahvehaneye girişini göstermeleri gibi. Emrah'ın da sadece karakolunu göstersinler yeter :A @Çiğdem- @S.G.A.T.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
AB çok iyi almiş :X Ama senaryo olarak çoook vasat altıydı. Umarım haftaya Emrah denen karakter çok az gösterilir. Geçen Selim'in tek kahvehaneye girişini göstermeleri gibi. Emrah'ın da sadece karakolunu göstersinler yeter :A @Çiğdem- @S.G.A.T.
Bu adam çekilecek dert değil zaten cnm gelen reytingi buna bağlayıp dahada başımıza çıkarmazlar inş :A :A :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061
Medet Ağa oluyor Sadis Mektup sahnesi Çukur dizisiyle alakalı tek bu sahneleri uygun buldum diğerleri Polis adamla ayrı bir dizi gibiydi :A

Sanki biz yeni başlayan bir dizinin 1.bölümünü izledik Aras oraya konuk olmuş :F @S.G.A.T.
ilk bölüm Kahraman öldü, Vartolu geldi, bu bölüm Vartolu öldü, Emrah geldi. Hatta 2. bölüm İdris hastaneye kaldırmıştı, şimdi de sonraki bölüm Selim hastaneye gidecek. :A

Daha bunun Sena'yla olan geçmişni izlicez:(
bi de öyle bir zulüm var di mi :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ilk bölüm Kahraman öldü, Vartolu geldi, bu bölüm Vartolu öldü, Emrah geldi. Hatta 2. bölüm İdris hastaneye kaldırmıştı, şimdi de sonraki bölüm Selim hastaneye gidecek. :A

Tühhhh resmen Sneak Peek verdim videosuz :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Daha bunun Sena'yla olan geçmişni izlicez:(
Sena ile olan sahnesine millet eski sevgilisi sandım bunların arasında geçmişte ne yaşanmıs diye yorumlar var gül gül öldüm :F :F :F