19 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,478
Puanı
1,060
Yeni Çukur tüm gruplarda zirvede ancak Vartolu'nun bulunduğu bir fragman yayınlanmazsa, Total grubundaki zirve haftaya gidebilir. İzleyiciler çok tepki gösterdi bölüme. AB ve ABC1 gruplarını ise kaybetme şansı yok, açık ara önde o gruplarda. Büyük tebrikler.
Yorumun 10 numara olmuş..Nerdeyse söylenecek birşey bırakmamışsın.Haftanın en iyi yorumları sıralamasında kesin lider olurdu.:pala:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060
Çukura tebrikler ben yetiştim 17.bölüme geldim harika bölümlerdi Kırgınlarım 110.bölüm biraz yükselmiş gücünü korumaya devam ediyor:D söze devam edeceğim neden düşmüş bakalım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumun gidişatı hiç iyi değil :A :A @Yiğitt nerelerdesin :A @Çiğdem-

Çakma olduğu için :A

Çukur tüm gruplarda zirvede ancak Vartolu'nun bulunduğu bir fragman yayınlanmazsa, Total grubundaki zirve haftaya gidebilir. İzleyiciler çok tepki gösterdi bölüme. AB ve ABC1 gruplarını ise kaybetme şansı yok, açık ara önde o gruplarda. Büyük tebrikler.

İkinci sırada yer alan Söz'de gayet iyi gidiyor, tüm gruplarda yüksek oranlara sahip dizi. Bölümü izlemedim ancak fragmanların etkisiyle Total'i alır diyordum, alamamış. Yine de reytingleri gayet iyi, tebrikler.

SBA iyi gidiyor karşısında iki güçlü rakibi olmasına rağmen. Yeni bir yangın sahnesiyle oranlar yine yükselebilir, @Yiğitt gerekli hamleleri yaptıracaktır yapım ekibine. Tebrikler.

Bir iddia ugruna küstürmedik İnşallah adamı :A @Sherlock

Forum bensiz nasılmıs diye açmayayım dedim. Anladım ki çöküşlerdeymiş. Hiçsiniz bensiz. :bhr: :A @Çiğdem-
Bahaneni yemiyoruz vlla Yiğit bey :A Çukur Toteli aldı diye açmadıysan bir şey bilmiyorum ayoll öyle forumda görünmesin istedin :A :A :A

Ama Bölüm rezaletti Vartolu olmazsa haftaya izlemeyi düşünmüyorum bu bölümün reytingi değil bu , geçen haftanın getirdiği reyting , haftaya Vartolu yoksa kimse izlemez diziden soğuduk :( :( :( @Forumdash @xemrexxx

@Forumdash

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061
Bahaneni yemiyoruz vlla Yiğit bey :A Çukur Toteli aldı diye açmadıysan bir şey bilmiyorum ayoll öyle forumda görünmesin istedin :A :A :A

Ama Bölüm rezaletti Vartolu olmazsa haftaya izlemeyi düşünmüyorum bu bölümün reytingi değil bu , geçen haftanın getirdiği reyting , haftaya Vartolu yoksa kimse izlemez diziden soğuduk :( :( :( @Forumdash @xemrexxx

@Forumdash
Fragmanda Vartoluyu gormezsem ben de netten izleyecegim.

Mesut

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Çukurun bu bölümüyle anladık ki diziyi götüren vartoludur. Çok uzatmazlar inşallah biran önce diziye geri döner. Yeni gelen elemanıda hiç beğenmedim. Amerikan tipli hummer jipli amirmi olurmuş. Amir dediğin Behzat amirim gibi olur.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmanda Vartoluyu gormezsem ben de netten izleyecegim.
Ön izlemeyle insanları keklediler Vartolu gözükücek diye insan son sahneye koyar bari resmen salak yerine koydular yoksa o gıcık polis yüzünden ben Söz canlı izleyecektim ön izlemeye bilinçli öyle yapıp koca bölüm insanları madur ettiler yorum konusunada gelecem birazdan ağır eleştirilerim olacak yine :A :A :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061
Ön izlemeyle insanları keklediler Vartolu gözükücek diye insan son sahneye koyar bari resmen salak yerine koydular yoksa o gıcık polis yüzünden ben Söz canlı izleyecektim ön izlemeye bilinçli öyle yapıp koca bölüm insanları madur ettiler yorum konusunada gelecem birazdan ağır eleştirilerim olacak yine :A :A :A
O trafik polisi sahnesi çok saçmaydı, normalde burada olsa harcarlar adamı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,099
Puanı
1,061
Gülse yine bomba gibi geliyor. :Z @xBUGRAx

32JET SOSYETE (TKR-GECE)STAR TV24:18:1526:00:001.8210.85
27JET SOSYETE (TKR-GECE)STAR TV24:18:1526:00:001.479.57
21JET SOSYETE (TKR-GECE)STAR TV24:18:1526:00:002.2012.30