18 Ocak 2022 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bilmiyorum izledin mi ama artık günde iki yarışma yok, 2. 3. ve 4. bölümde tek oyun oldu. Bence dediklerin pek uyuşmuyor. Sen kendi ağzınla dedin ki benim tahminim de bu civardaydı zaten doğal olarak bu oranları aldığına göre senin beklentini de karşılamış oluyor ama sen diyorsun ki beklentiyi karşılayamadı, eğer kastettiğin sen değil de atıyorum kanal ve yapımcıysa emin ol ki kanal ve yapımcı bu oranlardan çok memnundur, geçen seneki reytingler için bile Acun Ilıcalı memnun olduklarını ifade ederken sen şimdi neredeyse iki katı reyting alan geçen senenin program için memnun değillerdir beklentiyi karşılayamadı diyorsun.
Bu sezon izlemedim ama benim gibi birçok isim var sırf bu sebeplerden yarışmadan soğudu, yarışmayı bıraktı. Ki çok uzağa, genel izleyiciye gitmeden forumdan bile kaç örnek veririm. Tahminim 7-8 bandı alması diyorum, bu kadar ismi toplamış en kötü 7-8 alması banko gerekiyor diyorum zaten. Tahminim alt sınırı oluşturuyor, bu beklentiyi karşılamak anlamında söylemiyorum. Zaten bu kadar ismi toplamışsın, şampiyonlar, finalistler, damga vuran tüm isimler var ki 2015 All Star kadrosundan kaç kat daha iyi bir kadro kuruldu. Alt sınır 7-8 alınması lazım zaten, bu normal olanı yani. Ek olarak O Ses'in bu yıl ki reytingleri de ortada ama ondan da memnunum deniyor, geçip de oranlar kötü memnun değiliz diyecek hali yok kim demiş zaten bugüne kadar bunu. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bu sezon izlemedim ama benim gibi birçok isim var sırf bu sebeplerden yarışmadan soğudu, yarışmayı bıraktı. Ki çok uzağa, genel izleyiciye gitmeden forumdan bile kaç örnek veririm. Tahminim 7-8 bandı alması diyorum, bu kadar ismi toplamış en kötü 7-8 alması banko gerekiyor diyorum zaten. Tahminim alt sınırı oluşturuyor, bu beklentiyi karşılamak anlamında söylemiyorum. Zaten bu kadar ismi toplamışsın, şampiyonlar, finalistler, damga vuran tüm isimler var ki 2015 All Star kadrosundan kaç kat daha iyi bir kadro kuruldu. Alt sınır 7-8 alınması lazım zaten, bu normal olanı yani. Ek olarak O Ses'in bu yıl ki reytingleri de ortada ama ondan da memnunum deniyor, geçip de oranlar kötü memnun değiliz diyecek hali yok kim demiş zaten bugüne kadar bunu. :D
Yapmayın Allah aşkına bu yarışma şu an 5-6 civarı alsaydı eğer adım kadar eminim ki diyecektin benim beklentim 7-8 civarıydı eğer ki 8-9 bandında alsaydı diyecektin ki benim beklentim 9-10 bandındaydı. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yapmayın Allah aşkına bu yarışma şu an 5-6 civarı alsaydı eğer adım kadar eminim ki diyecektin benim beklentim 7-8 civarıydı eğer ki 8-9 bandında alsaydı diyecektin ki benim beklentim 9-10 bandındaydı. :F
Oranları kötü diyen yok ki, listede kaybolup gidecek diyenlerden biri de ben değildim ki zaten. Klasik senin TV8 fanlığın, harika-mükemmel demedikten sonra her yorumumuzu yadırgayacaksın zaten. Görünen köy kılavuz istemez. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Oranları kötü diyen yok ki, listede kaybolup gidecek diyenlerden biri de ben değildim ki zaten. Klasik senin TV8 fanlığın, harika-mükemmel demedikten sonra her yorumumuzu yadırgayacaksın zaten. Görünen köy kılavuz istemez. :A
Aynen görünen köy kılavuz istemez. En azından beklentiyi karşılayan bir programa tam tersini demiyorum. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Survivor şu an daha başları oranları da bence kötü de değil yüksek de değil yani kendinden beklenen oranlar. Normal demem de kendi standardı tabi. Yoksa reyting olarak birinci olmuş iyi oranlar tabiki

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivor için neden sanki geçen sene gibi 3-4 reyting alıyormuş gibi yorumlar yapılmış :A bu sene baya güçlü diziler var ve buna rağmen 2 katı reytingi var (izlemiyorum bu sene ama başarılı olduğu ortada, ilerde düşer mi bilmem ama Acun memnundur bu reytinglerden)

Evlilik Hakkında Herşey aradan sonra artış yaşayarak dönmüş 2 grupta.

Tüm yapımlar iyi durumda bence.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Survivor için neden sanki geçen sene gibi 3-4 reyting alıyormuş gibi yorumlar yapılmış :A bu sene baya güçlü diziler var ve buna rağmen 2 katı reytingi var (izlemiyorum bu sene ama başarılı olduğu ortada, ilerde düşer mi bilmem ama Acun memnundur bu reytinglerden)

Evlilik Hakkında Herşey aradan sonra artış yaşayarak dönmüş 2 grupta.

Tüm yapımlar iyi durumda bence.
Herhalde memnundur, zirvede yapım baksana. :A

İzlerim diyordun, vaz mı geçtin? :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herhalde memnundur, zirvede yapım baksana. :A

İzlerim diyordun, vaz mı geçtin? :A
Ne ara izlerim dedim :A kaçarım ve umarım bataklığa düşmem dedim :A ilk bölüme baktım, saçma kurallar var soğudum :A
Haksızlık daha ilk bölümde çıktı. İlk oyunda takıma en çok sayı getiren, best of'a çıkardıkları kadına resmen ceza verip ıssız bir adaya sürgün ettiler takımda bir sürü oyun almayanlar varken :A beni kaybettiler :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne ara izlerim dedim :A kaçarım ve umarım bataklığa düşmem dedim :A ilk bölüme baktım, saçma kurallar var soğudum :A
Haksızlık daha ilk bölümde çıktı. İlk oyunda takıma en çok sayı getiren, best of'a çıkardıkları kadına resmen ceza verip ıssız bir adaya sürgün ettiler takımda bir sürü oyun almayanlar varken :A beni kaybettiler :A
Umarım bataklığa düşmem yorumunu kesin düşerim olarak algılamıştım, gerçi dört bölümden birini izlemişsin yani ilk bölümü beğenseydin izlerdin gibi zaten. :A

Kadro çok iyi ya, izlememek için kendimi zor tutuyorum. :T: Sürgün adası olayını anlamadım, ne yapıyorlar orada? Sürgüne gidince oyuna çıkılmıyor mu ya da ödüllerden faydalanmıyor mu? Yarışmaya katkısı ne ben anlamadım... @Hazem

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Survivor tonla güçlü rakibi olmasına rağmen lider olmuş. Acun bu kanalda hiçbir şeyi tutturmasa bile bu yarışmayı bir şekilde tutturmayı başarıyor, tebrikler :A

MA AB'yi kıl payı alsa da diğer kategorilerde düşüşe devam etmiş. TRT'nin yerinde olsam gelecek sezona kılıçlı falan bir dizi koyarım, bu dizinin sonu pek iyi görünmüyor :D

Geçen sezon Salı gününü domine eden ATV nereden nereye gelmiş. Destan'ın tutmayacağı belliydi de en azından ilk bölümlerinde EDHO'nun durgun haline yaklaşır diyordum, onu bile yapamadı :A

EHHŞ bu reytingleri koruyabilirse sezonu tamamlar. Zaten fazla maliyetli bir proje değil, kanalın da reytinglerden memnun olduğunu düşünüyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Umarım bataklığa düşmem yorumunu kesin düşerim olarak algılamıştım, gerçi dört bölümden birini izlemişsin yani ilk bölümü beğenseydin izlerdin gibi zaten. :A

Kadro çok iyi ya, izlememek için kendimi zor tutuyorum. :T: Sürgün adası olayını anlamadım, ne yapıyorlar orada? Sürgüne gidince oyuna çıkılmıyor mu ya da ödüllerden faydalanmıyor mu? Yarışmaya katkısı ne ben anlamadım... @Hazem
Evet sürgün adasında tek başına kalınıyor. Kimse ile iletişim yok SMS başlatılana kadar.
Birsen'i yolladılar, 24 saat sonra diğer isim. 4 gün üst üste dokunulmazlık yapıyorlar. Bu arada ilk başta sadece kızlar yarışıyor. 8 yapan takıma 1 puan. Sonra erkekler. Bu kez karşı takım alıyorsa 3. Oyunda 3 erkek 2 kadın ve 3-0 yapan puan alıyor.
Yani kısacası 2 yapan dokunulmaz oluyor :A

• İlginç
  • Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060

Sürgün adasına yollanılan yarışmacılar oyunlara çıkamıyor aynı zamanda ödüllerden de faydalanamıyor. Yarışmaya katkısı şu ki bence Survivor'a artı bir kaos katıyor çünkü o adaya yollanan yarışmacılar bir şekilde döndükleri zaman bunun acısını çıkaracaktır. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet sürgün adasında tek başına kalınıyor. Kimse ile iletişim yok SMS başlatılana kadar.
Birsen'i yolladılar, 24 saat sonra diğer isim. 4 gün üst üste dokunulmazlık yapıyorlar. Bu arada ilk başta sadece kızlar yarışıyor. 8 yapan takıma 1 puan. Sonra erkekler. Bu kez karşı takım alıyorsa 3. Oyunda 3 erkek 2 kadın ve 3-0 yapan puan alıyor.
Yani kısacası 2 yapan dokunulmaz oluyor :A
Ada hayatı ön plana çıkarılıyor gibi, bu sürgün adasından epey olay çıkar bence. Güzel düşünülmüş gibi duruyor. :A
------

Sürgün adasına yollanılan yarışmacılar oyunlara çıkamıyor aynı zamanda ödüllerden de faydalanamıyor. Yarışmaya katkısı şu ki bence Survivor'a artı bir kaos katıyor çünkü o adaya yollanan yarışmacılar bir şekilde döndükleri zaman bunun acısını çıkaracaktır. :A
Dosi de üstte söyledi bence de epey kaos yaratır bu, beğendim bu sistemi ben de. Değişiklik iyidir, güzel düşünülmüş kesinlikle. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ada hayatı ön plana çıkarılıyor gibi, bu sürgün adasından epey olay çıkar bence. Güzel düşünülmüş gibi duruyor. :A
------

Dosi de üstte söyledi bence de epey kaos yaratır bu, beğendim bu sistemi ben de. Değişiklik iyidir, güzel düşünülmüş kesinlikle. :D
Yine hep oyun ön planda aslında :A dokunulmazlık oyunları uzun sürüyor malum. 35 oyun görmek mümkün her oyunda hep başa baş gidilirse :A

• Güldürdün