Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
İkinci bölümden düşen kaç tane dizi tutmuş bu zamana kadar? Belki birkaç tane vardır o yüzden Misafir'in tutacağını sanmıyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İkinci bölümün özetsiz yayınlanması “Misafir”e özgü değil ki, çoğu dizinin ikinci bölümü özetsiz yayınlanır. Rakipleri özet geçerken yeni bölümün başlaması o dizi için büyük avantajdır özellikle. İzleyici sabit izlediği dizinin özetine bakmaktansa dizisi başlayana kadar başka bir işe bakabilir, bu avantajdır ve yıllardır kanalların da politikasıdır. Haftaya zaten özetli yayına geçecek, uzun yayında reytingler daha yüksek olabiliyor ama bunda oturmuş izleyici kitlesinin ekranda kalması önemli. Dizi izleyiciyi çekemedikten sonra yayının uzunluğunun ne önemi var?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ağzına sağlık, nereye baksam insanlar öyle bir yorum yapıyor ki oyuncular 2 saat boyunca oturuyorlar ondan düşüyor sadece. Dün ilk bölüm gibi ne bir özet ne bir reklam vardı, 21.40 gibi bitti. E zaten başlamadan direkt reklama giren diziler o saatte yeni başlamış oluyor bizim dizi bitiyor. Umarım bu durumu oturtabilirler çünkü tam Gece ve Nazan'ın karşılaştığı bölümde yükselme ihtimali bir hayli yüksek. Bu arada zamanında Bizim Hikaye tahminlerini, teorilerini, yorumlarını vb. güzel bulurdum, işin içinde Hazal olunca çıta arşa çıkıyor. :A
Bizim Hikaye çok iyi işti. Bu dizi de tutacak tutmalı en azından 5 bandına kadar çıkacağını düşünüyorum bir şekilde. Heyecan dokusu artarsa şansı yüksek. Güzel dramatik kısımlar başlamalı. :D
------

İkinci bölümden düşen kaç tane dizi tutmuş bu zamana kadar? Belki birkaç tane vardır o yüzden Misafir'in tutacağını sanmıyorum.
İşte o birkaç taneden biri olacak :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bizim Hikaye çok iyi işti. Bu dizi de tutacak tutmalı en azından 5 bandına kadar çıkacağını düşünüyorum bir şekilde. Heyecan dokusu artarsa şansı yüksek. Güzel dramatik kısımlar başlamalı. :D
------

İşte o birkaç taneden biri olacak :A
Uzun zamandır tahminlerini takip etmiyorum ama herkes çok güveniyor hadi hayırlısı. :A Ellerinde hazır fırsat Gece-Nazan'ı Erdem'in evinde bir araya getirdiler, heyecan için de dram için de güzel ortam. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Cidden öyle oldu :A bu kadar bölüm oldu daha sarıyor dizi ve Yasak Elma'yı yeniden bırakma kararı aldım :A @Yiğitt ara sıra baksam yeterli :A cookies görmesin :A

Evlilik Hakkında Herşey çok güzel ilerliyor. Böyle konuk oyunculu diziler güzel oluyor zaten genelde. Seninle nadir ama iyi işlerde bir araya geliyoruz :A
Yasak elmayı nasıl bırakırsın :bağır:
------

Ağzına sağlık, nereye baksam insanlar öyle bir yorum yapıyor ki oyuncular 2 saat boyunca oturuyorlar ondan düşüyor sadece. Dün ilk bölüm gibi ne bir özet ne bir reklam vardı, 21.40 gibi bitti. E zaten başlamadan direkt reklama giren diziler o saatte yeni başlamış oluyor bizim dizi bitiyor. Umarım bu durumu oturtabilirler çünkü tam Gece ve Nazan'ın karşılaştığı bölümde yükselme ihtimali bir hayli yüksek. Bu arada zamanında Bizim Hikaye tahminlerini, teorilerini, yorumlarını vb. güzel bulurdum, işin içinde Hazal olunca çıta arşa çıkıyor. :A
Yasak elma eski dizi olmasına rağmen 22.45 gibi bittiği zamanlar olmasına rağmen asla düşmedi bunun gibi.Ayrıca bütün yeni diziler reklamsız ve özetsiz gider

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Üç Kız Kardeş de tam bizlik dizi gibi, Ocak sonu toplaşırız onda :bhr:
İçinde güldüren unsurlar varsa neden olmasın :A
------

------

Yasak elma eski dizi olmasına rağmen 22.45 gibi bittiği zamanlar olmasına rağmen asla düşmedi bunun gibi.Ayrıca bütün yeni diziler reklamsız ve özetsiz gider
İlkkez değil ki :A istediğim gibi ilerlemeyince soğuyorum :A fragmanı sevmedim. Yıldız'ı haklı iken haksız duruma sokacaklar. Kazanamayacak.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İçinde güldüren unsurlar varsa neden olmasın :A
------

İlkkez değil ki :A istediğim gibi ilerlemeyince soğuyorum :A fragmanı sevmedim. Yıldız'ı haklı iken haksız duruma sokacaklar. Kazanamayacak.
Yıldız Doğan beyle evlenince izlemeye başlarsın :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
------

120 bölümlük Yasak Elma'yı 2 bölümlük diziyle karşılaştırman da yani. Ayrıca dizi 2. bölüme gelmiş tabii uzun özet verilmez ama bir kısa özet vermesi gerekiyor bence ayrıca reklam kuşağını erken açan diziler de var, yine bol reklamlı olsun diye bir şey de demedim. Ha bir de dizi 2 saat bile değil 9 buçukta televizyonun başına geçen biri dizinin son 10 dakikasına anca denk gelebiliyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Misafir'n tutmayacağı çok belliydi. Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy beğendiğim oyuncular ve merakla bekliyordum ama izlerken sarmamıştı ilk bölüm. Şaşırmadım oranlara @Yiğitt

Ben tutar gözüyle bakıyordum kesinlikle tutmalıydı gece izledim bölümü hiç sıkılmadan izlemiştim seyirci neyi sevmedi anlamadım

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Demir çıktı bakalım umarım +60'lıklar bırakırlar diziyi de totale etkisi azalır. Demek bunlar yuzunden o kadar yuksekti :mad: Anam bile Yılmaz'cıyken Demir'ci oldu daha da izlenmez diyip duruyordu. Timur'cuppunla konuş da Demir'in 40'ı yada 52.si için özel bir bölüm yapsınlar ancak toparlar sonraki haftalar:A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Demir çıktı bakalım umarım +60'lıklar bırakırlar diziyi de totale etkisi azalır. Demek bunlar yuzunden o kadar yuksekti :mad: Anam bile Yılmaz'cıyken Demir'ci oldu daha da izlenmez diyip duruyordu. Timur'cuppunla konuş da Demir'in 40'ı yada 52.si için özel bir bölüm yapsınlar ancak toparlar sonraki haftalar:A
Tüm oyuncular dün akşamı bekliyormuş, adam diziden çıkalı 2 ay oldu dün akşam veda paylaşımı yaptı oyuncular. :A

• İlginç
Reactions: Forumdash