Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Camdaki Kız' zirvede!
'Bir Zamanlar Çukurova' ve 'Barbaroslar' günü yükselişle kapatırken 'Misafir' ise 2. bölümüyle düşüşe geçti.

screenshot-1-5pOr.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Screenshot_20211119-100727~3.png

Screenshot_20211119-100727~2.png
Screenshot_20211119-100736~3.png
Screenshot_20211119-100736~2.png

Haluk Levent'le Yeniden

Total (73) 0,90
AB (79) 0,58
ABC1 (65) 0,91

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün akşam yazmıştım, “Misafir” bekleneni karşılayamadı. Düşer ya da yerinde sayar demiştim, tüm gruplarda düşmüş. Kadro çok iyi ama senaryo çok zayıf. Sürükleyicilik hissettirilemedi. Yani ilk bölümü izleyen biri acaba ne olacak diyemedi, devamlılık için bir şey bulamadı bence. İlk bölüm samimiydi, akıp gitti benim için ama genel izleyicinin ilgisini anlık çekip devamını getiremeyeceği çok belliydi. Daha ilgi çekici bir ilk bölüm gelebilirdi, senaryo buna müsaitti. Ne diyeyim, yazık oldu diziye. Bu saatten sonra yükselmez, yükselse bile 4 reytingi geçemez. İzleyiciyi çekecek bir olay yok çünkü, devamlılık ve merak sağlayacak bir durum yok. Üzüldüm sonuçlarına…

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Camdaki Kız dün çok iyi bölümdü. Hiç sıkılmadım izlerken. Bu sezon böyle kıvamda senaryosu olan tek dizi kendisi. :bhr:
Baya da yüksekmiş 2 grupta. Birkaç bölüm böyle devam ederse 12+ görürüz.

Misafir ile FOX birkez daha hüsrana uğradı. Geçen hafta da reyting konusunda yazdığım gibi kanal bu sezon çok fazla ucuz ve iddiasız işler yaptı ve 1i dışında hepsi elinde patladı. Bu kadar başarısız işler özellikle izleyicinin ireliki zamanlarda kanala soğumasına ve Star kıvamına gelmesine neden olacak. Yani bir nevi yeni başlayan dizilerine/programlarına karşı güvensizlik oluşuyor böyle durumlar sonrası.
FOX da 2 sezondur o yolda hızla irelliyor.

Barbasoslar her hafta hafif hafif yükseliyor, Çukurova da çok iyi durumda.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Camdaki Kız dün çok iyi bölümdü. Hiç sıkılmadım izlerken. Bu sezon böyle kıvamda senaryosu olan tek dizi kendisi. :bhr:
Baya da yüksekmiş 2 grupta. Birkaç bölüm böyle devam ederse 12+ görürüz.

Misafir ile FOX birkez daha hüsrana uğradı. Geçen hafta da reyting konusunda yazdığım gibi kanal bu sezon çok fazla ucuz ve iddiasız işler yaptı ve 1i dışında hepsi elinde patladı. Bu kadar başarısız işler özellikle izleyicinin ireliki zamanlarda kanala soğumasına ve Star kıvamına gelmesine neden olacak. Yani bir nevi yeni başlayan dizilerine/programlarına karşı güvensizlik oluşuyor böyle durumlar sonrası.
FOX da 2 sezondur o yolda hızla irelliyor.

Barbasoslar her hafta hafif hafif yükseliyor, Çukurova da çok iyi durumda.
Yasak elmanın senaryosu daha iyi camdaki kızdan :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Biri hariç hiçbir yeni diziyi tutturamayan FOX yöneticileri mood :A

Koca kanal böyle merak unsuru uyandırmayan, sıradan bir işten ne bekledi anlamadım. TV'de tutunabilmek için ya peş peşe olay dayamak ya da olay dayamasan bile dünyayı ilgi çekici şekilde kurmak (CK de bunun ekmeğini yiyor mesela) zorundasın böyle düşük tempolu ve olaysız işlerle izleyici yakalamak zor. Belki de Medyapım için Kore işlerini bir kenara bırakıp uyarlamak için daha iyi dizi seçimleri yapma zamanı geldi. Hele kardeşi MF Yapım'ın başarısı ortadayken.

Haluk Levent'in programı önceki haftalardan bile daha kötü gitmiş gerçekten böylesini hak etmiyor. :( Umarım 13 bölümü tamamlayabilir temennimi tekrar etmekten başka yapacak şeyim yok.ss

Camdaki Kız kendisine rakip olacağı iddia edilen her diziyi ekarte edip şov yapmaya devam ediyor. :A Sanırım işi psikolojik dramdan çıkarıp Nalan-Sedat-Cana odaklı pembe dizi kafasına kaydırmışlar ve belli ki psikoloji işlerine ilginin düştüğü sezonda akıllıca bir hamle olmuş.

Çukurova ve Barbaroslar kendi yağında kavrulmaya devam ediyor.