18 Kasım 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Çukur (Show TV)

Oy: 6 37.5%
  • Yasak Elma (FOX)

Oy: 5 31.3%
  • Zalim İstanbul (Kanal D)

Oy: 2 12.5%
  • Vuslat (TRT 1)

Oy: 1 6.3%
  • Masterchef Türkiye (TV8)

Oy: 1 6.3%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%
  • TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Oy: 3 18.8%

• Kullanılan toplam oy
    16

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ankete de işaretleme yapabilir misiniz? Yeni uygulama artık TV'de ne var ile reyting konularını birleştirdik. :A
1-2 şıkkı eklemeyi unutmuşsun o yüzden anketi düzenledim ama oyların tekrar verilmesi gerekecek. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Vuslat'ı izleyen mi var ya eklemişsin. :A
Ama yeni bölüm yayınlayan tüm yapımları eklememiz lazım kural gereği. :A Bir de alttaki herkese açık oy kullanımı kısmına da basmamız lazım ki kimin neye oy verildiği görülsün. :D

Zahmet olmazsa diğerlerini tekrar etiketler misin TV izlemeyeceğim diyen biri şu an Vuslat'a oy vermiş gibi görünüyor. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ama yeni bölüm yayınlayan tüm yapımları eklememiz lazım kural gereği. :A Bir de alttaki herkese açık oy kullanımı kısmına da basmamız lazım ki kimin neye oy verildiği görülsün. :D

Zahmet olmazsa diğerlerini tekrar etiketler misin TV izlemeyeceğim diyen biri şu an Vuslat'a oy vermiş gibi görünüyor. :A
Sana ne kimin ne izlediğinden. :A Görürler zaten ama sen etiketlemek istersen etiketle. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yasak Elma' şov yapıyor vallahi, çok iyi gidiyor. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi konumuna ulaşacak bu gidişle, vallahi tebrikler. Zamanında hiç tutacağını bile düşünmüyordum bile. :X

'Çukur' güzel gidiyor, kanalı sırtlıyor yine. AB grubunu kaybedebilir yakında, biraz heyecanı arttırmaları lazım.

'Zalim İstanbul' yükselişe geçmiş, tüm gruplarda +5 almış. Kanalı çok rahat kurtarır zaten.

'Masterchef Türkiye' de bu zorlu günde çok iyi sonuç çıkarıyor, sezonun sürprizi bence. İnsanlar sürekli O Ses, Survivor, YST formatlarından sıkıldı. Masterchef güzel heyecan kattı, iyi de oldu. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çukur'un dünkü bölümünü bugün izledim ve pek beğenmesem de harika oranlar almış yine. Kadın'la beraber efsanelerim oldular. :Z

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
'Yasak Elma' şov yapıyor vallahi, çok iyi gidiyor. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi konumuna ulaşacak bu gidişle, vallahi tebrikler. Zamanında hiç tutacağını bile düşünmüyordum bile. :X

'Çukur' güzel gidiyor, kanalı sırtlıyor yine. AB grubunu kaybedebilir yakında, biraz heyecanı arttırmaları lazım.

'Zalim İstanbul' yükselişe geçmiş, tüm gruplarda +5 almış. Kanalı çok rahat kurtarır zaten.

'Masterchef Türkiye' de bu zorlu günde çok iyi sonuç çıkarıyor, sezonun sürprizi bence. İnsanlar sürekli O Ses, Survivor, YST formatlarından sıkıldı. Masterchef güzel heyecan kattı, iyi de oldu. :D
Kuzey Yıldızımız da sırtılıyor. :bhr:

Beklenen gelişme arkasında durması lazım. :A
Yayından kalkar, Gökçek'in kanalı için çalışma. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx