18 Eylül 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kaçak dizisini bitirmenin en iyi yolu pazar gününe koymak olurdu onuda başardı atv sanki kendi ayağına sıkıyor zaten çoğu erkek izleyici maçlara bakıyor kalan bayan ve çocuk izleyicide güneşi beklerken e kayacak
salı günü başlacakmış pazar değil :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
B.O.Ç.S aslında vadden sonra yayınlasalar nası reytnigler alıcak merak ettim.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Beyazıt'ı unutma.Çok karıştırıyor ortalığı.İran şahına kadar gidiyor.:)Hürrem ölecek daha o var.:)Sokullu gelecek daha sonra Fatma Sultan geliyor.Konu bitmez.:)
konudan bol ne var ben başka bişeye dikkat çekiyorum. konu yani olay örgüsü bir dizi izletmez mesela sen merhameti izliyormusun izle nasıl bir konu var olay örgüsüyle diziyi boguyorlar ama 3 reyting alıyor

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Muhtesem Yuzyil super baslamis ama bu yeni sezonun ilk bolumunun reytingi gelecek haftadan dusede bilir bence
pis yedili totalda reytinglerini azaltmaya basladi a\b`si dusuk zaten
merhamet a\b`de iyi ama eski reytinglerinden cok uzak totali dusuk
avrupa avrupa 2 grupdada epey bir dusdu yayindan kalkar veya final yapar
doksanlar cok dusdu dizi sezon sonuna kadar dayana bilecekmi bilmiyorum a\b`de bile cok dusuk artik dizi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
my uçmuş kopmuş hüloğğğğğğğğ ilk bölüm olduğu için meraktan bakılmış olabilir 2-3 bölüme kalıcı reyting ortaya çıkar
py o ka heyecana 6 yı görmemiş
merhamet geçen sene my ye rakipti bu sene durum kötü
avrupa avrupa çarşambaya gelerek hata etti ab si iyiydi ama çarşamba ab yapımları çok fazla
doksanlar kabak tadı verdi bakalım ne kadar devam edecek bu reytinglerle bu arada başladığında doksanlar my yi geçcek diyenlere selam olsun
iki dünya arasında gayet iyi gidiyor totalde
çd bakalım ne ka devam edecek şu anlık sorun yok ama konular tekrara başlayınca durum kötü

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
My yeni sezona çok iyi reytinglerle başlamış.
Merhametin miladı dolmak üzere, kanal transfer etmeli başka bi kanala.
Pis yedili totelde çok iyi ab'de kötü durumda.
Doksanlar vasatı aşamıyor..

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Muhteşem Yüzyıl sonunda hak ettiği oranları yeniden almaya başladı.
Pis 7'li dediğim gibi Muhteşem Yüzyıl'ın gelişi ile 6'yı göremedi. Kanal D'nin Çarşamba gününe başka bir dizisi gelince daha önce dediğim gibi 4.5-5.0 alacaktır.
Doksanlar artık çok sıktı gerçekten , hafta sonuna alınırsa kanalını idare eder.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sanırım kurtlar bu haftada ab de birinci olamayacak gibi artık kurtlar aşkın iyi dizi çıkmasına dua edecek ))) haftaya