18 Eylül 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga ben ne bilim böyle oalcağını kanal d ve atv yeni diziler koyar diye bekliyodum merhamet doksanlar falan olursa tabi alır hatta bence 9 az bile o kadar transfer o kadar reklam ve rakipte yok alınan oran bu
atv kaçak ı iş işten geçmeden çarşambaya koymalı 6-7 reyting garanti alır bu günde kanal d de ne koyuyosa koysun merhamet falan zayıf diziler

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
muhteş bukadar oyuncuyu takviyesine ragmen yavaş yavaş düşecek bu dizininherşeyi hürremdi maalesef yanlış tercihle kötü bir meryem seçmişler bu diziyi batıracaktır.. haftaya aşktan umutlu olmasamdan aşk büyük darbe vuracaktır muhteşeme.. merhamet bu sene sonuna kadar devam edeceğini sanmıyorum. yalan dünya merhamet yerine gelecektir.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
muhteş bukadar oyuncuyu takviyesine ragmen yavaş yavaş düşecek bu dizininherşeyi hürremdi maalesef yanlış tercihle kötü bir meryem seçmişler bu diziyi batıracaktır.. haftaya aşktan umutlu olmasamdan aşk büyük darbe vuracaktır muhteşeme.. merhamet bu sene sonuna kadar devam edeceğini sanmıyorum. yalan dünya merhamet yerine gelecektir.
hürremle mürremle alakası yok aga daha meryem uzerli dizideyken dizi iyice düşmüştü ayrılınca da o gitti düştü denildi zaten o varken düşmüştü

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aga ben ne bilim böyle oalcağını kanal d ve atv yeni diziler koyar diye bekliyodum merhamet doksanlar falan olursa tabi alır hatta bence 9 az bile o kadar transfer o kadar reklam ve rakipte yok alınan oran bu
atv kaçak ı iş işten geçmeden çarşambaya koymalı 6-7 reyting garanti alır bu günde kanal d de ne koyuyosa koysun merhamet falan zayıf diziler
Haklısın gerçekten hiç rakibi yok my'nin. A.Ş.K iyi bir rakip olur. Çarşamba da erkek dizisi boşluğu var. Kaçak gelmeli dediğin gibi. İşte o zaman görürüz asıl sonuçları.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
hürremle mürremle alakası yok aga daha meryem uzerli dizideyken dizi iyice düşmüştü ayrılınca da o gitti düştü denildi zaten o varken düşmüştü

işte buna katiliyorum bu sezon taht kavgaları olcak türlü türlü entrikalar yazar yılmaz şahin beyazsoy düsücek dedicekce diziler artıyor böle devam etsin my artsın

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
atv kaçağı çarşambaya koymalı. doksanlar seksenlerin gazıyla yazın biraz izlendi ama seksenlerde daha kötü hangi yapım şirketi bu kadar diziyi bir arada çekti o şirket battı. birol güven yada atv doksanları bitirecektir. belki o zaman seksenlere bir can gelebilir..

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
hehe haftaya 10 diyelim 10 olsun bu arada en iyi vadi basladı sonra muhteşem yüzyıl dizilerde

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ağa hürem zamanıda düştü sebebi farklı valide sultan pargalı ve mahidevranın sayramdan ayrılması.. şimdi ortada tek konu var mustafanın ölmesi oda ocakta olacak ve dizi tamamen bitmiş olacak

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Muhteşem'in karşısına rakip konuda ne oldu.Her türlü geçer.:d:

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
atv bu kafayla var ya hiçbişey yapamaz kaçak pazar günü onca rakibin arasında ne yapacak koysana çarşambaya erkeklerin izleyeceği tek bir dizi yok hepsi kadın dizisi biri de çocuk dizisi kaçak bu günde 6-7 banko reyting alır eğer dizi güzelse daha da yüksek alırdı mesela biz dün beyaz tv de adalet savaşçısı diye bi film vardı ona biraz baktık sonra doksanları açtım izledim ama doksanlar reyting olarak götüremez pazar gününe alınmalı
şimdi kaçak ın rakipleri acun,gb,küçük gelin şuraya bak 3 tane yüksek reyting alabilecek iş var ama çarşamba bu diziyi izleyecek çok insan var

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ağa hürem zamanıda düştü sebebi farklı valide sultan pargalı ve mahidevranın sayramdan ayrılması.. şimdi ortada tek konu var mustafanın ölmesi oda ocakta olacak ve dizi tamamen bitmiş olacak

Beyazıt'ı unutma.Çok karıştırıyor ortalığı.İran şahına kadar gidiyor.:)Hürrem ölecek daha o var.:)Sokullu gelecek daha sonra Fatma Sultan geliyor.Konu bitmez.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bari tatar ramazan çarşambaya gelsin de keyif yapalım

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Muhtesem Yüzyil sezonu benim beklentimin üstünde oranlarla acti. Dizi iki grubtada 9 Reytingle rahat bir sekilde zirvede yer almayi basardi... Önümüzdeki haftalarda dahada yükselecektir.

Pis Yedili TNS de SBT kadar yüksek oranlar almasada Total de 5 Reytingi gecip 2. olarak önemli bir basariya imza atti...

Doksanlar iki grubtada 3 Reytingin üstüne cikamadi ve bir hayal kirikligi daha yaratti... Dizinin gelecegi pek parlak degil...

Merhamet Total de Vasat kalsada AB de 5 Reytingi görerek bir yasam belirtisi vermis...

Cocuklar Duymasin Total de 2.90 Reyting alarak Fox Tv nin beklentilerini karsilamis diyebiliriz...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Günlük dizilerin kralı Unutma Beni yine eski oranlarına ulaşmış dizi. :-)
Deniz Yıldızıda 3 reytinge dayanmış.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kaçak pazar günü değil salı günü başlıyo süper haber be süper :D küçük gelini izlemeye devam o zaman çok iyi oldu bu :D çarşamba olsa daha iyi olurdu ama pazar olmamasından iyidir

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
kaçak pazar günü değil salı günü başlıyo süper haber be süper :D küçük gelini izlemeye devam o zaman çok iyi oldu bu :D çarşamba olsa daha iyi olurdu ama pazar olmamasından iyidir
kaçak dizisini bitirmenin en iyi yolu pazar gününe koymak olurdu onuda başardı atv sanki kendi ayağına sıkıyor zaten çoğu erkek izleyici maçlara bakıyor kalan bayan ve çocuk izleyicide güneşi beklerken e kayacak