Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Çok Güzel Hareketler 2 | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Diziye karşı bir antiliğim yok. Doğruları söylüyorum ben. Kaç sezondur pazartesi gününe doğru dürüst bir entrika veya drama dizisi yapılamadı. Elma da bunun sütünden ve balından yararlandı, hala da yararlanmaya devam ediyor. :A

Herkes dizinin avukatı kesilmiş mübarek, yakında bu savunmaları yüzünden diziye bende anti olacağım. @Aserat vakit, güçlerimizi birleştirme vaktidir. :A
O zaman birleştirelim. :Z :A

ufak-tefek.jpg

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Kerem madem antiliğin yok, başarısını tebrik et geç, çamur atmaya çalışma, ya da tebrik bile etmeyip sessiz kalma erdeminde bulun. :Z Avukatı kesildiğimiz de yok sizin gibi saçmalayanlara karşı mecburen doğruları söylememiz gerekiyor ortalık size kalmasın diye. :A

Asıl ben sana üzüldüm olmayan şeyleri olmuş gibi göstermeye çalışıyorsun, inan sana bile yakışmadı bu. :A

Şimdi de rakip gelmiyor bahanesine sığındınız, e tabi sizde haklısınız elle tutulur bir bahaneniz kalmadı çünkü. :Z

LÜTFEN HERKES KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇAPAĞA BAKSIN MİLLETİNKİNE BAKACAĞINA. :Z :Z
Fanlar olarak olaya objektif bakamıyorsunuz, anlayışla karşılıyorum ama gerçekler acıdır, bizde bunu basa basa söylemeye devam edeceğiz. :A
------

O zaman birleştirelim. :Z :A

ufak-tefek.jpg
UTC olmasaydı Yasak Elma da olmazdı. Baktılar entrika tutuyor hemen kötü bir kopyasını serdiler önümüze. Halk da bunu yedi tabii. :A

Yıldız ve Ender de kimmiş zaten koskoca Merve Aksak dururken. Gerçi Merve'ye selam yollarayarak asıl Queen'in kim olduğunu kabullenmişlerdi. Konudakiler de hala elma soyarken Elma'yı savunsunlar. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,902
Puanı
1,060
Fanlar olarak olaya objektif bakamıyorsunuz, anlayışla karşılıyorum ama gerçekler acıdır, bizde bunu basa basa söylemeye devam edeceğiz. :A
Ben dizinin fanı değilim seveniyim, fanlık çok farklı bir şey bu bir.

İkincisi de objektif bakıp bakmamakla bir alakası yok, çünkü durum ve başarı ortada görünen köy kılavuz istemez.

Üçüncüsü ise senin veya sizin ne söylediğiniz kimsenin umurunda değil, ben sadece yukarıda da dediğim gibi saçmalıklarınızla ortalığı daha fazla bulandırmayın diye diyaloğa girdim. :A
------

------

UTC olmasaydı Yasak Elma da olmazdı. Baktılar entrika tutuyor hemen kötü bir kopyasını serdiler önümüze. Halk da bunu yedi tabii. :A

Yıldız ve Ender de kimmiş zaten koskoca Merve Aksak dururken. Gerçi Merve'ye selam yollarayarak asıl Queen'in kim olduğunu kabullenmişlerdi. Konudakiler de hala elma soyarken Elma'yı savunsunlar. :A
Ne alakası var ya sanki dizi tarihindeki ilk entrika dizisi UTC. Ayrıca ilk 10-13 bölümünün dışında senaryo namına bir şey kalmadığı için herkes eleştirdi sende dahil. Şimdi kalkıp bize inat olsun diye çocuksu tavırlar, söylemler sergileme. Ever Merve Aksak dizi tarihine adını altın harflerle yazdırdı ama o ayrı- Yıldız-Ender ayrı.

Kötü bir kopyası olsa bunca sezona rağmen hala zirvede yer alamaz ve ipi çekilirdi seyirci tarafından. Tıpkı UTC'de olduğu gibi. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
------

Hay ağzını öpeyim ya benim asıl gıcıklığım da reytingleri değil tutmuş işi kopyalayalım kafasıyla yapılan bir şey olmasında zaten. Yani yola çıkış niyetleri bile kötü. :A UTC'nin en rezalet bölümü bile Elma'nın en iyisinden kat kat kalitelidir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,902
Puanı
1,060
Yasak Elma'nın UTC ile konu bakımından da başka bakımlardan da hiçbir alakası yok, laf atmak için laf atmayın, çok komik oluyorsunuz. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,332
Puanı
1,060
------

Hay ağzını öpeyim ya benim asıl gıcıklığım da reytingleri değil tutmuş işi kopyalayalım kafasıyla yapılan bir şey olmasında zaten. Yani yola çıkış niyetleri bile kötü. :A UTC'nin en rezalet bölümü bile Elma'nın en iyisinden kat kat kalitelidir. :A
Başımıza taş yağacak. :A